Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Posteno , kdo od vas je okuzen ali v karanteni?

Posteno , kdo od vas je okuzen ali v karanteni?

Danes je jasno, da je covid 19, podoben kot srednje težka gripa in nič drugega. Ukrepi so pa zato, da se dela psihovojna proti lastnemu ljudstvu, razlog je pa ubogljivost hlapcev in ovc.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Bolani smo vsi štirje. Mož je pred izbruhom okužil enega, jaz tri. Eden od teh treh še dva družinska člana.
Noben v ulici ne ve, da smo bolani, ker je zboleti za korono sramota, kot bi se gonila okoli in fasala aids.

Itak. Zato mene čud da še zmer po vsem tem kar gledajo, tolk folka vrjame v to.
Jst ne. Pa je.be mi se, naj me popljuvajo.
Pa še vse kar slišm, sploh od tistih ki delajo v zdravstvu, ker tud oni sami vidjo kaj se tam dogaja. Ma dej, noben me ne bo prerpriču v nič druzga kar vrjamem.
Sploh pa kot sm napisala, ob vsem druženju, sa smo še zmer vsi živi in zdravi, tud starejša generacija.
[/quote]
Pravijo, da je sreča opoteča. Medtem ko imate vi fešte, so naši družinski prijatelji prejšnji teden morali organizirati pogreb. Vzrok smrti njihovega svojca je bila okužba s korono.

Jaz pa samo upam, da ne bom naslednji teden jaz tista, ki mi bodo drugi pošiljali telegrame s sožaljem.

To je pa druga plat kovanca. Nič manj realna od vaše realnosti.

Ne poznam nobenega okuženega niti nobenega, ki je ali je bil v karanteni, s tem da imam res veliko sorodnikov, prijateljev, sodelavcev, kolegic, staršev otrok iz vrtca in šole, Lj.
[/quote]

Mi smo totalno zboleli, pa smo se zelo pazili.


Pravijo, da je sreča opoteča. Medtem ko imate vi fešte, so naši družinski prijatelji prejšnji teden morali organizirati pogreb. Vzrok smrti njihovega svojca je bila okužba s korono.

Jaz pa samo upam, da ne bom naslednji teden jaz tista, ki mi bodo drugi pošiljali telegrame s sožaljem.

To je pa druga plat kovanca. Nič manj realna od vaše realnosti.
[/quote]

Torej bo do poletja milijon in pol mrtvih?
“Resno????”


Ljudje ste pozabili, da se je v sezoni gripe redno jamralo o nabito polni Infekcijski kliniki in ljudi pozivalo k cepljenju. Pri vsem tem pa gripa niti približno ni toliko nalezljiva kot covid-19, hospitalizacijo pa potrebuje bistveno manjši delež obolelih kot pri covid-19. Ja, gripa je težka bolezen in tega smo se nekateri zavedali že vsa leta, a covid-19 je zaradi nizke prekuženosti populacije in visokega deleža bolnikov, ki potrebujejo hospitalizacijo, še precej hujši.
[/quote]

Mogoče moj spomin seže malo dlje nazaj kot tvoj, mogoče celo v čase neke druge pandemije.

Se pravi mnogi znanstveniki, epidemiologi in infektologi, LAŽEJO, ko nas svarijo, da je Covid-19 hujši od gripe? Da Covid niti slučajno ni nekaj takega kot gripa? Lažejo, ker so zlizani z oblastjo, oblast pa hoče samo svoje ovce v glave je.bat?
P.S. Zaradi gripe še nikoli ni bilo take potrebe po nastanitvenih kapacitetah v bolnišnicah.

Mogoče moj spomin seže malo dlje nazaj kot tvoj, mogoče celo v čase neke druge pandemije.
[/quote]
Nope, ne bo držalo. Glede na tvoje pisanje in razmišljanje si že vse pozabil.

Ko bereš javna trobila, v službi psihobolnika v parlamentu, se ne čudim, da verjameš v dedka mraza. Ja, lažejo in zavajajo. Sploh veš, da pcr test ne pokaže covid 19 virusa niti je bil za to narejen? Da so vedno bile covid bolezni, piše v šolskih učbenikih. Da nemška statistika bolezni to potrjuje in da ni nobene večje razlike glede na prejšnja leta?! Ajde, pejt nazaj v šolo. Cvek.
Se pravi mnogi znanstveniki, epidemiologi in infektologi, LAŽEJO, ko nas svarijo, da je Covid-19 hujši od gripe? Da Covid niti slučajno ni nekaj takega kot gripa? Lažejo, ker so zlizani z oblastjo, oblast pa hoče samo svoje ovce v glave je.bat?
P.S. Zaradi gripe še nikoli ni bilo take potrebe po nastanitvenih kapacitetah v bolnišnicah.
[/quote]

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Itak. Zato mene čud da še zmer po vsem tem kar gledajo, tolk folka vrjame v to.
Jst ne. Pa je.be mi se, naj me popljuvajo.
Pa še vse kar slišm, sploh od tistih ki delajo v zdravstvu, ker tud oni sami vidjo kaj se tam dogaja. Ma dej, noben me ne bo prerpriču v nič druzga kar vrjamem.
Sploh pa kot sm napisala, ob vsem druženju, sa smo še zmer vsi živi in zdravi, tud starejša generacija.
[/quote]

Še zmer živi in zdravi. Dokler ne bo drgač. Pol pa boste vsi jokcali glasno, zakaj ne morete k zdravniku. Bruha se mi ob egoizmu nekaterih slovenceljnev, ki ne morete zdržati brez druženja in fešt. Moja 5 letna hči si da masko gor brez težav, razume, da ne moremo iti na otroška igrišča zarad virusa, nekateri pa se družite in feštate. Glavno da Potrč obvlada medicinske stvari, seveda, ljudje verjamejo tistemu, kar sami hočejo, brez razuma. In če en Potrč pravi da je vse brezveze in da zdravstvena stroka laže, tudi prav. Neumni pa mu pač sledijo. Se pa strinjam, da vlada ni najbolj učinkovita s kršenjem lastnih odlokov.


[/quote]

Pa ti koronavirusa in Covida ne ločiš, in ti bi drugim cveke talal?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Jst jim res nič več ne vrjamem.
Najprej bi se moral VSEH ukrepov držat VSI tisti, ki jih zapovedujejo. Pa se jih ONI ne. Kdaj so si v parlamentu maske začel natikat gor? Ko jih je narod opozoru na to. Pa bi si jih vsaj na začetku, ko “še niso vedl tolk stvari o njem” držat.
Na raznoraznih prireditvah skup sedijo in brez mask. Hodjo okrog brez mask. Čakajo na izvide testa se lepo bp šetkajo naokol. Pa še cel kup je tega.
Stroka oz verodostojnih je sam peščica, vsi ostali lažejo.
Joj, ne morm se zdej vsega spomnt.
In kdo je tuki fuknjn?
[/quote]

tisti ki vpraša.

Pa ti koronavirusa in Covida ne ločiš, in ti bi drugim cveke talal?
[/quote]
Tudi ti ga ne, ker nimejo testa, da bi covid 19 pokazal. Malo se bolj izobrazi, kaj je pcr in drugi testi. Je pa pritlehnost, v smislu podtikanja svojih besed drugemu. Sedi, cvek.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Tudi ti ga ne, ker nimejo testa, da bi covid 19 pokazal. Malo se bolj izobrazi, kaj je pcr in drugi testi. Je pa pritlehnost, v smislu podtikanja svojih besed drugemu. Sedi, cvek.
[/quote]

S testi odkrivajo (ali po tvoje: naj bi odkrivali) virus ali bolezen?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

S testi odkrivajo (ali po tvoje: naj bi odkrivali) virus ali bolezen?
[/quote]

Kaj se sprenevedaš, jasno sem napisal. Članke o tem si pa sama poišči. Če verjameš v dedka mraza me ne moti, pritlehnost pa me. Argumenti, ne besede štejejo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Prebolevam peti dan. Od prvega dne fizično sesut. Prva dva dneva precej vročine, potem malo manj. Kašljam, brez vonja, okus je za silo. Z dihanjem k sreči nimam težav. Star 40 let in sicer zdrav.
Enak potek še pri dveh sorodnikih podobne starosti, ki malo več kašljata. Pri dveh malo mlajših znancih pa blažji simptomi, a vseeno utrujajoča, resna zadeva.
Folk, ne se hecat!

Kaj se sprenevedaš, jasno sem napisal. Članke o tem si pa sama poišči. Če verjameš v dedka mraza me ne moti, pritlehnost pa me. Argumenti, ne besede štejejo.
[/quote]
Sorry, sem mislila, da veš kaj več o teh testih. Bom sama pobrskala, itak.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

To smo februarja pri nas vsi preboleli. Virus kot virus. Ni pa to smrtonosna kuga, strahec vam pa psiho cepec v parlamentu povzroča.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Sorry, sem mislila, da veš kaj več o teh testih. Bom sama pobrskala, itak.
[/quote]

Da se ne boš preveč matrala in izgubljala časa. :-)))

https://virologydownunder.com/yes-pcr-tests-can-detect-the-covid-virus/

Veliko oz. vedno več jih poznam in vsi so v karanteni.

Kolega in cela njegova družina pozitivni. Z mlajšimi sicer ni panike, oče se je pa malo slabše počutil in teže dihal – pa je zdravnica predlagala naj se gre pokazati v bolnico.
Je šel včeraj zjutraj – potem po sprejemu niso več dobili glasu od njega. Zvečer so izvedeli, da so ga z oddelka takoj po kosilu prepeljali na intenzivno, ker ni mogel več dihati – zdaj je v komi na ventilatorju.

Da se ne boš preveč matrala in izgubljala časa. :-)))

https://virologydownunder.com/yes-pcr-tests-can-detect-the-covid-virus/
[/quote]
Hvala. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Sestrična, stara 39, prebolela v 1.valu. Sama bolezen nič hujšega, vročina, glavobol, kašelj… a pravi, da ji še zdaj glava ne dela kot prej, ima zamegljene misli, ne more se spomnit besed, težko se skoncentrira… Tole je res jeba, sploh če je trajno. Imam raje eno hudo pljučnico kot pa zjebane možgane. Še raje nimam nič od tega, zato se držim ukrepov.

No zdaj pa logika. Pol leta oz. skoraj leto je občutno premalo, da bi vedeli vse to. Znanost temelji na dokazih in ne na mislimo da, sumimo da… Znanost rabi čas. Vsega pa tud ni treba kupiti.
Pogovori se kdaj s kakim resnim znanstvenikom, mediji lahko pišejo tudi da v Postojnski jami živijo vesoljci.
Največ škode delajo mediji in kvazi (večinoma kupljene) raziskave, ki temeljijo na naj bi, pokazalo se je, danes tako, jutri drugače.
20 let in več nazaj so ze poznali simptom izgube vonja in okus pri prehladnih obolenjih, pa nihče ni trdil, da je to znak hitrega staranja mozganov. Zdaj imajo pa v piclem letu za vse razlago, razen za kako narediti cepivo in zdraviti kovid ne. Malo morgen.
[/quote]

MaryScarika: – Japonci, Korejci, pa tudi Kitajci so glede tega v pol leta raziskav še vedno 5 let pred nami Evropejci 🙂
Brez skrbi, da en laboratorisjki virusek spuščen z namenom redčenja prebivalstva je mal tudi “sprogramiran”, da če mu “prvo žogo ” ne uspe v prvem rukerju, pa si okuženi oddahne, hja, bravo jaz, sem imel samo blage simptome, je to lahko šele začetek. V telesu potuhnjeno preži na šibko točko, brez skrbi.

Kaj so vas prestrašili, potem v življenju še nikoli niste imeli gripe?
Sam nikoli ne zaupam eni internetni strani, ko na njej piše, kako je pošten in neodvisen. Ha, tako RKC uči, hlapčke, sami pa vse drugo delajo. Strahci kar po zraku skačejo. Kar v hišo, zaklenit in nikoli več ven.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close