Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Postrežba z nasmeškom..

Postrežba z nasmeškom..

Če bi lahko izbrali eno lastnost , ki naj bi vas vodila skozi življenje , izberite smisel za humor .

Jennifer James

Moški je napisal pismo majhnemu hotelu , ki ga je nameraval obiskati med počitnicami . Napisal je :

Zelo rad bi s seboj pripeljal svojega psa . Lepo je negovan in zelo dobro vzgojen . Bi mi dovolili , da ostane čez noč z menoj v sobi ?

Takoj je dobil odgovor lastnika hotela , ki je pisal :

Ta hotel vodim že vrsto let . V tem času mi še noben pes ni ukradel brisač , rjuh , jedilnega pribora ali slik s sten .
Nikoli nisem moral nagnati psa iz hotela sredi noči , ker bi bil pijan ali bi se nespodobno vedel .
Nikoli mi tudi še noben pes ni pobegnil , ne da bi poravnal račun .

Zatorej je vaš pes dobrodošel v mojem hotelu . In če bo vaš pes jamčil za vas , ste tudi vi prijazno vabljeni , da ostanete pri nas .

:))))

ja… ko bi se ljudje večkrat zgledovali po lastnostih živali, bi na svetu ziher bilo drugače :))

dobro jutro zajček, dobro jutro gmajna :)))

JANI !

…zdajle bom !

Dobro jutro Jani, tam izza …….. priročnikov. Si
morda pred kakšno preizkušnjo? Niti ne veš,
Jani, kolikokrat se spomnim nate, kolikokrat ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zajček!!! :))))

hahahahahaha, :))))))))))))))))))))))))))))))) no samo da boš :))))))))))

ja pred težko preizkušnjo :))))) jutri je dan D in danes sem še doma, da predelam še tisto kar ne znam (ma tega je ku hudič veliko še) :)))))))))))))

Marija, hvala ker se spomniš 🙂 ja… velikokrat pride prav, da maš kje koga.. ki porine naprej, ko se človeku ne ljubi … in forum je že ena taka stvar, pa vi …

Lepo jutro Marija in lep dan 🙂

oja , samo imam malo težav :))))

New Report

Close