Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potovalna slabost Sea Band ali Dramina?

Potovalna slabost Sea Band ali Dramina?

Živjo,
zanima me kaj priporočate pri potovalni slabosti?
Hvala!
Lp,
Alex

dramino!

mi uporabljamo Dramino. Hči je stara 3,5 leta in ji dam polovičko. Nobenih problemov nimamo več med vožnjo
lp

Mi smo našemu 3 letniku ravno kupili Sea Band. Ne vem, če deluje, ker jo še nismo sprobali…

pogosto: zaspanost
redkeje: glavobol, motnje spanja, motnje vida, zvonjenje v ušesih, vrtoglavica, motnje koordinacije, suha usta, izpuščaj, razbijanje srca, zaskrbljenost, nemir, razburjenost, bolečine v prsih, neredno ali hitro bitje srca, znižan krvni tlak, alergijska reakcija, zaprtje, driska, motnje uriniranja, protislovno spodbujanja osrednjega živčevja

To so stranski učinki DRAMINE, sedaj pa presodi:)

Sodelavka je v času kemoterapije uporabljala Sea Band ker je čisto naraven in brez stranskih učinkov.
lp

absolutno sea band, naravno in brez komplikacij.
Sem včasih uporabljala dramino in je to 6 tablet na dan, čist preveč.

Sea band

Po polovici dramine sem jaz munjena cel dan, slabo mi je pa vseeno.
Tako da, najbrž sea band, ki pa ga še nisem sprobala.

Jaz sem absolutno za SEA BAND….
sama sprobala zadevo in deluje…
sem zelo zadovoljna, ker ni stranskih učinkov, kot so bile pri tabletah Dramina, po katerih celi dan nisem prišla k sebi…..priporočam

lp

Pri moji hčeri (9 let) sea band ne deluje…. Sem za dramino.

Jaz vedno kombinacijo obojega…oz ne dramine ampak nekj drugega, evo, pa se zdele točno ne spomnim imena, nek ginger, nekaj naravnega, iz lekarne…to dvoje skupaj je zame bomba…lahko grem desetkat gor in dol na vršič, pa preživim :-)))

MM

jaz sem imela slabo izkušnjo s Sea Bandom in smo ugotovili razlog.
Uporabljala sem samo eno zapestnico potem pa so mi zaupali da je potrebno uporabiti obe:)
Sea Band deluje, všeč mi je ker je čisto naravno in brez stranskih učinkov.
Mankica

Odvisno za katero starost sprašuješ.
Mi pri 10 letih sedaj uporabljamo žvečilne gumije Travelgum, ki jih kupujem v Avstriji v lekarni.
Zelo v redu, in brez stranskih učinkov kot Dramina. Sea Band pa nam ni kaj prida pomagal.

V33

homeopatske kroglice tabbacum tudi res
delujejo, stranskih učinkov pa ni.

Toplo priporčam, pri nas je rešilo problem,
prej pa smo vsako vožnjo morali ustavljati in iskati vrečke …

Jaz nič ne verjamem v te kroglice, ene so rumene ene rdeče pol na koncu pa še kakšno zeleno ponudijo pa imamo skor mavrico.

Ginger.
Dramino uporabljam namesto uspavalnih tablet 🙂

New Report

Close