Najdi forum

Naslovnica Forum Potovanja.Over.Net Kam in kako na počitnice Potovanje s Kompasom 202

Potovanje s Kompasom 202

Ali je potovanje s Kompasovim novim letalom varno?

Spoštovani potovalci,

zgoraj sem odprl temo vezano na potovanje s Kompasom v letu 2024. Slišati je govorice o tem, da naj bi Kompas kupil in za sezono 2024 uporabljal staro letalo, ki so ga uvozili iz Kazakstana, ker so izračunali, da pride ceneje, kot standardni najem charterskega poleta, kot so to delali do sedaj? Ali kdo kaj ve o tem…hvala in LP

 

Kolikor vem informacija o tem za katero letalo gre še ni znano. V kolikor gre za letalo Boeing 737 (letalo, ki so ga v Slovenijo pripeljali iz Kazakhstana) 31.3.2023 ni dobil dovoljenja za polet oz. je bila vloga s strani CAA zavrnjena. Razlog je neznan, vendar se po navadi lahko vloga zavrne, zaradi neizpravnosti letala. Zavrnjena vloga je javno objavljena https://www.caa.si/files/www%20-%20AIR/Seznam%20-%20CAMO-org/%5BSI.CAMO.006%5D%20CAMEX%20ADRIA%20Airlines%20d.o.o.%20-%20SI.CAMO.006.pdf

Takrat niso uspeli pridobiti dovoljenja za letenje.

Pridobite posojilo pri nas.

 

Financna institucija za pomoc

 

Pozdravljeni

 

Ponujamo vse vrste posojil, ki jih morda potrebujete.

 

* Osebno posojilo

* Profesionalni kredit

* Industrijsko posojilo

* Komercialno posojilo

* Posojilo za zagon podjetja

* Osebno posojilo za projekt

* Hipotekarno posojilo

 

 

100% zavarovano posojilo

 

 

Pošta : [email protected]

 

HVALA. HVALA . .

Jaz pa sem slisala da gre Kompas v bankrot. Ne kaze jim dobro…

Če je to res jaz tud prtljage ne dam na njihov avijon! ma delajo 40 milijonov minusa vsako leto jaz nevem kako to d so še sploh odprti…uprašanje kak dolgo bodo še laufali. Kje so novinarji sedaj da to malo preverijo

New Report

Close