Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu potrebna

potrebna

zelo rada seksam s partnerjem,zanima me če ve kdo zanimivo pozo pri seksu,saj oba rada eksperimentirava.Noro dobro mi je pri seksu,uživam 100 na uro in nikoli nimam dovolj

lara

Ce nimas nikoli dovolj, potem ti ni pomoci

Jaja,

kupi knjigo, drugače pa ne provocirajmo z neumnimi vprašanji, saj sta očitno oba popolnoma nezrela, če ne vesta, kako bi še kaj izvedela, kajti tisti, ki res želi probavati, gre v knjigarno ali pa knjižnico, ne pa da sprašuje po netu???
Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ja včasih so bili forumi zato, da se je kaj novega zvedelo, zdaj se pa očitno lahko sprašuje samo to kar šefom paše:S

primož, brez zamere, ampak čemu si pa potem postavil ta forum?
zato, da Kir pa backa obelodanjata kako bi se oh ah ah ah jaa tako?

poleg tega pa si bil ti tisti, ki je vedno trdil, da je treba vsako vprašanje vzeti resno, ne pa človeka takoj obtožiti blefiranja.

Tudi ti ne moreš, da nekoga opljuvaš? No, kot vidiš, imaš možnost sama sebi pošiljati vprašanja in odgovarjati nanje! Zaradi mene ti ne bo treba stresat jeze, sigurno!

sama sebi???
to je bil menda moj prvi komentar tu na tem forumu po kakšne pol leta.

sicer pa, ne vem, kje ti vidiš kakšno pljuvanje. niti ne vem, da bi koga s tem žalila, napisala sem samo dejstva

🙂

Ja tud šefi niso več to kar so bili:-))

Primož je zajeban šef….skoz nas nekaj krega, pa briše, pa nas komandira:-)))

Hoče imet red!
🙂

Jaz pa mislim, da je o vseh zadevah na tem svetu možno najti v knjižnicah!

Zato pa je tale forum, da vprašamo druge, beremo, “pogovarjamo”, svetujemo,….. pa četudi je jasno kje lahko dobiš informacije.

Tukaj se ne strinjam s tabo, Primož!

Sploh, ko se vedno kaj novega odkrije in je internet najboljša stvar za širjenje infomracij; takšnih in drugačnih.

lp-N.

primoža je svetilnik tako iz tira spravu, da zdaj deluje po nekih merilih ki to sploh niso, enkrat naj bi bili samo odgovori in vprašanja, pa daljši od 5 besed,…
tale forum pred letom dni in danes – bistvena razlika

…UPAM DA NE NA SLABŠ!

se strinjam aleksandra.

P.S. PRIMOŽ: SPOROČILO ZGORAJ, KI JE MOJE, JE NAMENJENO TEBI in te Andzu-zmotila sem se pri poti odgovarjanja

Po moje si poglejta kak vroc film, in potem bo to sigurno samno steklo, a ne? Uzivajta!

Verjetno sprašuješ po pozi, ki je malo ali pa sploh bolj nepoznana!? Poglej v knjige o kamasutri, zadnje čase pa se meni precej dopade nek ginekološki stol na katerem lahko izvajaš marsikaj… 😉

Evo lara!
Poglej si ta link: http://www.pavelreich.com/kamasutra/positions.php

Chip

uf, kaki post… kar vroče mi postane (:-P)

Na tem linku so najboljši položaji: 4,5,6,13,19,22,31,34,35.
Kar vroče mi je postalo.

***uživam 100 na uro in nikoli nimam dovolj***

Pomisli, kako bi šele uživala, če bi bila zadovoljena.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

PLEMENITI—ginekolšiki stol….sva enakih misli…
be nice

Marko dober odgovor:)

LP- Jessica

klikni pa ti bom pokazal erotični svet do marsa pa nazaj

probi z WTC-ja skocit nanga….baje da je hudo…sam še nism probu…ampak nekdo mora bit poskusni zajcek…good luck

hiper, sam da si nauš enkrat po pomoti kupu enosmerne vozovnce, pa posledično ostal na marsu ;-)))

lol na kvadrat!!!

New Report

Close