Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu potrebna

potrebna

Je še kdo razen mene potreben dans?
Nisem avanturistka, sem za sex z stalnim partnerjem, skratka brez ljubezni, čustev ne gre.
Danes pa ni važno, sam da je.
Ampak ne skrbite, se bom vzdržala!

mojc

"Vse je v glavi!"

Potrebna sem bila, ko hudic..in potem sem dobila in zdaj nisem več;)) potrebna…zakaj že ne;))..ker sem ………

končno dobila kavo in jo posrkala do zadnje kapljice..mmmmmmm..zdaj čakam na drugo mojo strast-slast, ki ji sledi malo kasneje;))..

Blagor enim, jaz se cel dan bašem s čokolado pa čipsom pa ne pomaga.

"Vse je v glavi!"

Upostevaj svoj slogan..vse je v glavi…pa bo bolje;))

V glavi pa se mi vrti film; vino, olje, kroglice, roke, prstki, na glavo se to pot ne da zanašat.

Zdaj malo bolje razumem tiste ki varajo!

"Vse je v glavi!"

>quote: Zdaj malo bolje razumem tiste ki varajo!

Diskretni hvala za sočutje.
Obstaja kakšna alternativa? (samozadovoljevanje ne pomaga)

To je noroooo.

"Vse je v glavi!"

Saj ti ni treba tega razglašat okoli – tukaj gori so itak sami taki, ki so potrebni od rojstva…

Obstaja – hladen tuš. :-)))

Ko si omenila ljubezen in čustva, se je populacija interesentov v hipu prepolovila 😉

Potrebna, potrebna. Aha!

Ja? Lepo bi blo slišat podrobnosti

Kaj pa, srček?
Kako mi ji med nogami fletno, prijetno….mal vlažno?
Misli, misli…..

Mislim, mislim najlepša in ne gre mi iz glave kako je lahko v trenutku tako prijetna, vlažna in kako hitro se odzove… Za znoret dobr

Pa ti to veš, kako se jaz vživim v tvoje besede, ljubi. Že od samega začetka najinega blebetanja…..kaj ne bi bila vlažna in vsa pripravljena….
Pa ti? Tvojega korenjaka še moje sladke besedice spravljajo pokonci?
Morda pa kot vedno….besedice kar vse prek.
Ah, paše.
Saj vem.

Danes pustimo ljubezen in čustva!

Gate sem že dvakrat preoblekla, ni prijtno bit moker!

"Vse je v glavi!"

Veš da si predstavljam vse tvoje čare kar naprej! Da ne govorim o tvojih lepih besedah…. problemi …. pa tako v ozkih hlačah sem.. in sam v prostoru… Čim zagledam zgoraj tvoj nick, mi srce začne utripati kot noro, in moj tudi z njim..

Oh, no, tvoj tudi z njim? Utripat? Mjam, bi ga mal v usta vzela.
Tako no, nežno, mal z jezičkom polizala, oblizala, ga nežno vzela v usta….pocuzala. Da bi malo zavzidhnil. Mi rekel: O, kako lepo. Daj ga še mal drkaj zraven! Ja, ja ….

Ob pamet me spravljaš ljuba moja, se ne zavedaš tega? Drhtim od strasti in želje da bi ta trenutek to čutil in te občutil v tvoji sladki notranjosti… da bi ti lahko ta trenutek spustil tekočino vanjo, pol življenja bi dal za to!!

Viš, si že fasala klerikalne nasvete (mrzel tuš). Kaj čem ti rečt mojc? Pošlji mail. Vse se lahko uredi …

… ko te bo naslednjič spet imelo, da bi čutila nekaj drugačnega v sebi. Nekaj zelo ugodnega. Dons ti jaz žal ne morem pomagat. Vsaj do pol devetih ne. Takrat bo pa že dragi doma, kajne. 😉

Srečko, zatiralec sexa. ahaha

“Dragega že dolgo ni, zato me p….. srbi, kr neki časa še bo tko, vse dokler drug zamenjal ga ne bo! “

Do četrtka dragi moji vam bom jamrala, prosila, rotila za pomoč!

S.M.V.

"Vse je v glavi!"

A potem si potreben tudi ti?

Hja! Precej zanimivo.

Bi rekel, da bo gneča pred durmi,
ker tudi meni, k tebi se mudi.
Povej mi kakšne gatke bi pod nos mi dala,
saj želja tut pri meni je, da bi se kar čimprej pofukljala.

(in klikni “posamična sporočila”)

Še sprašuješ???? Zapri očke, zamisli si da pol dneva tavaš v vročini po puščavi in pred sabo zagledaš hladno pijačo… Ne boš žejna???

No, verjetno, da ja. Ni mi čist jasno, kaj ma to veze s potrebnostjo?
Pa ja prežvekuješ tele forumske besede od zgodnjih jutranjih uric?
In ti je fletno lepo. Temperatura ti pa naraste, ne de?

No, lahko bi bil pa preprosto potreben, ker je pač tak dan ?

New Report

Close