Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu potrebnež predrznež :(

potrebnež predrznež :(

pa jebem vam libido pa mokre pizdice, dajte že nehat ti tajša pa aviv, ker mam že trdega in bo treba drkat zaradi vaju !!!:))

Svetilnikk……..raje to prepusti ženskim rokam ali ustam..:-)))……jaz bi dodala samo še malo smetane…:-)))

a zdej me boš pa še ti zajebavala!!!:)))namesto da bi mi pomagala!
ja sej jaz bi se prepustil kakšni sočni breskvici mmm.
a ti maš rada tisto smetanco ?

ti starejši, mene pa res zanima kdo si, a si za eno pijačko – čist neobvezno?

Svetilnik – drkat pol pa dirkat (od zadi sevede). Smetana, no ja, Tajša, jaz imam pa raje nutelo in se zadovoljim kar tako, da jo prav počasi po žlički ližem in si mislim… No, to pa ni za dedce tlele gor. ;))

in si misliš da ližeš ku*ca he ha .
eh ti si še mlada.
a si že podlegla čarom trdega sodelavčevega?hej pa imaš tampone dnevne ali kako rešuješ to svojo mokroto v hlačah v službi?
ker vem da komaj čakaš da bi seksala samo pač nočeš.

Ne ga lomit, aviv, postal bi tak kot tvoj sodelavec, hotel bi te takoj položit, haha

nočem, je pa res, da bi, ampak ni ta prav. moj dragi je daleč stran in čakam njega. kar dobim, je itak nagrada za vse. 😉

Sploh se ne skekiraj, ker ne bo nic iz vseha skupaj. Sama se trenutno v podobni situaciji; tudi z mislimi od tega da ne itak ne bom, od tega da bi, sedaj pa vidim, da pes, ki laja ne grize. Vsaj pri moških to velja.

Nutela je slastna. Še raje pa imam vanilijev sladoled (na palčki), prelit s čokolado. Ga narahlo pogrizljam po levi, pa po desni strani , se premaknem prav na vrh, z ustnicami narahlo stisnem (preverim če je še potrebno grizljanje čokolade), obližem z vseh strani (da ne bi kapljalo), ga zopet objamem z ustnicami, tokrat prav celega, stisnem in počasi povlečem dol čokolado. Njami!

boš pa s KIROM.
Itak si spet podlegla njegovim čarom 🙂
prvič ko ga boš zagledala boš dala nogice narazen da iz tvoje sočne pickice pricurlja, ga bos prijela za kurca in ga nimnfomansko oblizala posesala in se prisesala na njega potem pa se počasi nasadila nanjga in znorela.
in pol te bo pošprical ti pa vsa srečna v jutrišnji dan spet gledat tvojga hudokurčnega sodelavca:)
no a sem te kaj razrajcal?

Dolenjček spet zajebavaš?

he ha ha ej prov nč:)))
kok pa ti vraga veš da sm dolenjček?:)
čist zares sm to mislil ker se tok pecata:)

Vem da si, rad pijem cvička, hahaha.
Midva se nič ne pecava, pač pa ljubiva

HA HA HA :))) BACKA TE BO PA NA GOBEC:)

Svetilnikk…ja..seveda imam rada to smetano, pa ne iz žličke, raje od kod drugod..prej včasih iz žličke ja, zdaj pa kar konkretno eksperimentiranje…
te pa ne zajebavam :-))))…lahko pa te malo zrajcam..:-)))malo pogosteje se mi javljaj….pa enga slastnega poljubčka ti dam..pa pa

OOOOOOOO SAJ jaz se ti javljam samo tebe ni od nikoder:)
imas email pa tam kontaktirava? dej prilozi ga .
l.p.

ah, dragi KIR, kolk si ti lepo to napisal. kako pa veš, da se ljubiva? a si ti mal poreden? tale dolenjc je pa mal ljubosumen ali pa mu nobena ne da. kar se pa backe tiče, pa kapo dol, one ja št. ena pri KIR-u in on sam odloča katero bo … no, pa smo spet tam… 😉 poboljšat se bo treba. a ne , KIR?

Babe, zdej ga pa mal biksate. Temu dolenjcu se bo zmešal, KIR bo pa pregorel. Pa še ves sladoled bodo razprodal.
A veste kaj sem danes naredila? S tem sodelavcem sva morala na en hud sestanek na eno občino, tam je blo nekaj županov, nekej tipov z ministrstev, bla bla. Hudo. Boščki, tile stari prdci, zavaljeni, zanemarjeni, ampak oko za mlade jim pa še pade. In ko sem ugotovila, da me gledajo v oprsje (bela bluza in podložen modrc, oprijete hlače), sem si jih, pezdete (ki se ribajo za denar, češ državni, občinski, bla, bla interesi – pa kaj še, lastni interesi in nič drugega, da jim bo kaj padlo iz proračuna v njihov lastni žep), malo privoščila, zraven pa še sodelavca. Vsaka ženska to začuti, enostavno veš, kdaj nekdo bulji vate in te slači s pogledom, pa četudi ti stoji za hrbtom. Ženske to vemo. No in sem se malo izprsila, itak sem bla tam za brezveze, je pa moral moj pohotni, potrebni sodelavec zagovarjat naša stališča in so si ga kar privoščili. Češ, kaj pa vi mladi veste. Boščku mu je blo kar vroče in mu je nekajkrat zmanjkal besed. Jaz sem se delala važno in nedostopno, samozavestno, vedoč da se sem ter tja oči prisotnih sprehajajo po mojem ospredju, pa še kje.
Ko je blo najbolj vroče, ko je bil en od županov razpizden do amena, sem se nagnila k sodelavcu, prepotenemu in v strahu, in mu zašepetala v uho: “ti, veš, temu prasetu ga pa ne bi potegnila za noben denar”. Sodelavec je skoraj prasnil v smeh pred vsemi, seveda sem se režala, težko sem se zadrževala, malo je bilo opaziti, da se smejeva, a kaj ko je moj bogi sodelavec moral nadaljevati z zagovarjanjem in sem ga kar malo zmedla in spravila v zadrego.
Sem na koncu pomislila, da bi se mu opravičila, pa se – nisem. Ko ga je*e, itak je to njegov način komuniciranja, pa naj bo. Res ni blo lepo, mi ga je blo kar malo žal. Ampak, če se že ponuja, pol pa – akcija.
Pa še nekaj o teh starih dedcih, ki se jim ne dvigne več. Mene je sram, ko tako zavaljeni, rjavih zob, mastnih las požirajo mlajše z očmi, ko samo pomislim, da bi kaj morala s takim imet – ga ni denarja. Pol se pa ribajo za denar, ki itak ni njihov, vse je nekaj povezano, v žlahti, nekaj se jih ne pogovarja, ker so na smrt skregani. Halo? Sama sramota jih je. Mislim, bolj odvratnega mi pa res ni, kot star dedec, ki se zapusti (saj to za nas ženske tud velja), ampak če predstavlja neko skupino ali deluje v javnosti, pol naj se uredi temu primerno. Bog se jih usmili. Ampak je*at jih in rajcat ti pa tud da eno zadoščenje. A sem poredna? Žleht? Kar moralizirajte in me obsodite ali obsojajte. Živel sex!!!!

Točno to te svinje nagravžne zavaljene samo gledajo kok bodo pokradli državni denar i nič drugega.to je golazen najslabše sorte take bi moralio vse pobiti na licu mesta.sej pravim zelo si pametna pa izkušena ženska.

Saj vidiš, da sem se že, draga aviv! – Še tvoj nick mi je všeč

P.S.: Dons je pa moja cimra tako oblečena kot ti takrat, hehe

O ti porednica pohotna!

Sicer pa kar tako naprej!

Potem pa bodi resen, tu, na tej strani.
So pa res prav fine ženske bluzce, tako prijetno ozke ravno čez prsi, še vdihnit ne smeš pregloboko, so gumbki v nevarnosti pa še kaj drugega tudi.

izvoli ga…samo tudi mail je dokaj počasna zadeva…hvala nekomu, ki je izumil messenger…..pa lep pozdravček “moj” svetilnikk….se bereva tam..pa pa

hvala za lepe misli toda emaila nisi priložila:)
dej čakam te. cau

New Report

Close