Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu potrebnost

potrebnost

Alo,
punce povejte mi če se vam dogaja, da ste pred in po menstruaciji konkretno potrebne… zadnje pol leta to vedno bolj opažam, takrat sem dobesedno obsedena z razmišlanjem o sexu, in vsem povezanem.

maicha

Sva že dve. Jst kak teden pred, med in teden po ne delam kaj drugega kot na seks mislim. Kaj moreš!

Smo že tri,jaz sem ravnokar tik pred menstro,me bo kr razgnal.

mhm, tudi.

se ena enaka:-)

Jaz pa si ful želim takšnih potrebnih deklet.
Pa kje se skrivate-ajde vsaka posebej !:)
pol bi vam pašalo da bi vas v času potrebnosti zadovoljeval en nagajiv jeziček potrebnega pa prijetnega fanta ?:)
mucke halooooooo hitro na plano!

o ***** a je še kdo tk potrebn kot jz…bom mela kmal krvni davek pa me ful razganja…..

čuješ ti njega – kak je tukaj glasen…. medo, pa kaj ti se norca delaš al kaj?????

ne se ne delam norca zakaj bi se ??

nehajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:))

hmmm, bad bad medo

sicer nisem žensak lahko pa povem da me moja prvi dan po menstruaciji parv napade,,,,tako da lahko rečem da je po menstruaciji zeeeeeeelo potrebna
lp

Hormoni? …just a wild guess 😀

očitno res ja 🙂

:-))) pol pa itak ne ostane več kaj dosti

mene pa prav zanima, kolk si pravzaprav star… deluješ mi kot kak najstnik

moja tudi, ma rada med menzesom…. nekatere pa so preveč občutljive…

tiste, ki imajo boleče menstruacije, ne verjamem, da prav dost mislijo na seks medtem

seveda

mene pa ne zanima čisto nič o tebi.

v casu menseza, sm ornk horni, hormoni delajo svoje, smepa takrat tud vcasih taka ko ris al pa smotana, vse v enem kompletu, baje pa je vecina zensk ta cas zelo potrebnih aha in hvala bogu da imam ob sebi partnerja, ki se mu tako obdobje ne “gravza” uzivat z menoj, nekateri so taki, da v casu menstruacije nema seksa.Seveda je pogoj, da ta cas poskrbim za higieno in estetiko se bolj kot ponavadi, tako da ne kaplja vse in curlja, lepo je, ne nagnusno.

rad imam potrebne zenske, naj mi kaksna pise na [email protected]

New Report

Close