Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povsod pes zraven

Povsod pes zraven

Kupijo psa (ne bom napisala kdo) in zdaj je ta pes povsod zraven – na šihtu, tam ga zaposleni prijemajo, jih liže, itd in potem s takimi rokami strežejo stranke, prijemajo izdelke, ki jih kupi stranka… imajo opravke drugje, pes mladič zraven laufa med vsemi stvarmi, tudi težkimi bremeni, brez nadzora, povsod je pes zraven… to da furaš psa po skladišču, da se mota delavcem med nogami in ko kaj raztovarjaš, je meni neodgovorno in ogrožujoče tudi za psa… naj kaj pade nanj…

je še komu to tako zelo mimo ali samo meni? Tako do strank kot tudi so same varnosti psa.

 

Bruuuuh

to je res neodgovorno, to ni okolje za psa. gledano samo iz vidika psa je skladišče res nevarno okolje, sploh, če tam vozijo kaki viličarji.. a je to pes od šefov ali kako.. dobro bi bilo, da bi se lahko nekdo pogovoril s to osebo in ga opozoril na nevarnost.

tudi za stranke seveda to ni ok, ampak če je pes mladiček in prijazen do ljudi, sta še bolj pereča tukaj  varnost in zdravje psa.

je res,da je najbolj nevarno za psa…

ampak a zmorejo lastniki psov razumeti tudi to, da vsem niso ok slinaste stvari od pasjega lizanja…

ok, komurkoli to osebno paše naj ga pes liže povsod, samo če pa prodajaš nekaj, pa meni ni ok,da s tistimi sluzastimi in polizanimi rokami prijemaš stvari, ki jih daš stranki, ki jih je kupila.

neko spoštovanje pa tudi naj bi obstajalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno888, 16.04.2024 ob 11:46

Kupijo psa (ne bom napisala kdo) in zdaj je ta pes povsod zraven – na šihtu, tam ga zaposleni prijemajo, jih liže, itd in potem s takimi rokami strežejo stranke, prijemajo izdelke, ki jih kupi stranka… imajo opravke drugje, pes mladič zraven laufa med vsemi stvarmi, tudi težkimi bremeni, brez nadzora, povsod je pes zraven… to da furaš psa po skladišču, da se mota delavcem med nogami in ko kaj raztovarjaš, je meni neodgovorno in ogrožujoče tudi za psa… naj kaj pade nanj…

je še komu to tako zelo mimo ali samo meni? Tako do strank kot tudi so same varnosti psa.

 

 

Zelo imam rada vse živali in moji hišni ljubljenčki so naši družinski člani. Ker sem odgovorna v dobro živali ter zaradi bontona do ljudi niti slučajno ne vodim živali ne v trgovino, ne v bifeje, niti slučajno v službo. Razen,če bi bil pes zaradi moje predolge odsotnosti preveč časa sam bi ga imela s seboj v službi pod pogojem, da bi bil lahko v prostoru, kjer strank ni , saj moramo vedeti, da se kdo psov boji ali pa so celo alergični na pasjo dlako. Kdo pa jih tudi ne mara ali ima večvrednostni kompleks, kakršnih je tudi tukaj na netu nekaj njih.

New Report

Close