Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pozabila eno tabletko…..

Pozabila eno tabletko…..

Pozdravljeni!

Zanima me, če lahko zanosiš v primeru, da pozabiš vzeti eno tabletko, ki je tudi zadnja v ciklu jemanja pred menstruacijo? Zgodilo se je, da jo dekle ni vzelo, jaz pa sem uspešno pozabil in….

Najlepša hvala za odgovor……

Kreca

Ne ni panike, jaz sem včasih po 2 dni pozabila vzet pa ni panike… sem potem vzela 2 naenkrat 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

To vprašanje raje postavi na ženski ali starševski čvek.Bo več odgovorov.

seveda je možno!

http://www.unikatnazaja.blog.siol.net/

nič ne bo narobe…

O,Zaja.Čao in LP od mene.

vsekakor zaščita ni takšna kot ob doslednjem jemanju. Je veliko primerov zanositve ob pozabi KT. Tako da osebno en bi jemal to tako lahkotno in bi uporabil dodatno še kondom.

Mislim, da ni treba delat panike. Itak je tabletka 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – tko kot tud vse ostalo. Tud meni se je to v precejletni karieri to zgodilo:):)

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ja pa jaz sem kar precej krat pozabila vzet pa ni bilo nikoli nič, pa sem potem nakdnadno vzela pa kaj vem kaksne mahinacije vse pa je bilo vedno OK, dejstvo je, da z tem ni vredu eksperimentirat ampak, če se zgodi tudi ni ognja v strehi…

********************************************* We all know that cats rule the world!

ah, to se pa res ne sikiraj, jaz kdaj bodi pozabim, pa ni nič. pa tudi potem ni treba vzeti dve hkrati, ker to pa ni dobro. zanosila definitivno ne bo. veš kako dolgo nekateri, ki si želijo zanositi, čakajo, da se sploh prime? ne zanosi se kar tako veš… 😉

O pa se. Sicer pravijo, da je 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti ob rednem jemanju. Poznam kar nekaj primerov, ko so ženske zanosili ob rednem jemanju. Telo je živ organizem in nihanje hormonov ne moremo predvideti.

No, sej to imaš seveda prav. Ampak procent zanositve je res minimalen, tako da…. Sicer pa nas je Slovenčkov itak premalo, ne bi se branili novih dojenčkov 🙂

Zaželjenih ja.
V tem primeru to glede na to, da jemlje tabletke verjetno ne bi ravno bil.

New Report

Close