Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Požar odšel

Požar odšel

Kako pa naj vemo, da je tale tvoja izkušnja RES. Da si nisi ti tega samo zmislila, da bi oblatila Požarja. Imaš kakšen dokaz, potrdilo, sliko?

Seveda. Jaz tudi verjamem in nihče me ne bo prepričal, da ni tako.[/quote]
in na tak način za vse večne čase ostane ime koga omadeževano.

Da so pa novinarji-mrhovinarji, mi je pa tudi že dolgo znano. Znanka je v prometni nesreči v soboto ponoči izgubila hčerko. V nedeljo zjutraj so ji že zvonili na vratih, če bi bila pripravljena povedat svojo zgodbo.

A ni dovoljšen dokaz že to, da je zaradi blatenja na pogojnem? Da umrli dekleti pred diskoteko nista bili narkomanki, kot je pisal, da Plestenjakova ni bila pedofilka. Itd.

Zame o verodostojnosti priča dovolj že dejstvo, da novice niso povzeli drugi mediji. Vsi tisti, kjer podatke dejansko preverijo, preden jih objavijo.

Če imaš željo in čas in “mrhovinarska nagnjenja”, si poišči članek iz časopisa Direkt z dne 10.01.2006!

Dober tek ti želim, pazi samo, da se ti ne zatakne….

če bi dobro opazovali, bi videli, da pri baričeviču v garaži sploh ni ploščic, je pa med garažo in vrtom prostor, ki je nižji, tako od garaže, kot od vrta, saj se na posnetkih lepo vidi, da iz tega prostora na vrt vodijo stopnice.. in sosed je lepo povedal, da je baričevič ležal popolnoma gol in tudi nakazal kje je ležal, torej pred avtomobilom, predvidevam, da v tem vmesnem prostoru iz katerega vodijo ena vrata v klet (se vidi na posnetku), tla tega prostora pa se v nobenem posnetku ne vidijo.. torej tisti, ki trdite, da takšnih ploščic ni, ste torej bili v baričevičevi garaži oz. v prostoru za garažo?

dalje, okoli trupla na sliki ne ležijo obleke, ampak okrvavljene bele gaze, s katerimi so, domnevam, reševalne ekipe ali poslicisti skušale ustaviti krvavitev, saj je bil baričevič ob prihodu policistov še živ.. in ker nihče, razen prisotnih, ne ve natančno kje je baričevič ležal ob prihodu, tudi ni nemogoče, da bi telo prestavili, zaradi nudenja pomoči ali zaradi opravljanja dela in morda zato ob truplu ni luž krvi..

sicer pa se deka, ki je na sliki prodaja v večjih trgovskih centrih po sloveniji..

Mene pa zanima, če vi veste, da se za takele afere najame PR službo, ki po domače meša drek in piše, da je to zmišljeno, da je umeten penis pravzaprav rekvizit kot umetna roka, da…

Skratka, na delu so PR agencije, ki skušajo vse pomesti pod preprogo in sicer na način, da bi vas prepričale, da je Požar en kreten, ki piše neresnice.

Seveda, nasprotna stran, ki je v tem zavohala politično priložnost, pa svoje PR službe, ki je znana po ordiniranju po forumih, nima? Bruhhhhaaaaaaa!

Seveda. Jaz tudi verjamem in nihče me ne bo prepričal, da ni tako.[/quote]
in na tak način za vse večne čase ostane ime koga omadeževano.

Da so pa novinarji-mrhovinarji, mi je pa tudi že dolgo znano. Znanka je v prometni nesreči v soboto ponoči izgubila hčerko. V nedeljo zjutraj so ji že zvonili na vratih, če bi bila pripravljena povedat svojo zgodbo.[/quote]

Sožalje znanki. To je pošastno in nedoumljivo in najbrž moraš biti posebne vrste človek, da lahko opravljaš tako nizkotne stvari. Vendar je dejstvo, da se to ne bi zgodilo, če v ponedeljek ne bi bilo 100.000 bralcev pripravljenih plačati za to, da zvejo podrobnosti o tem, kako tvoja znanka žaluje.

Dobro, četudi je to slika zdravnika, kaj po tvojem dokazuje? Kaj točno dokazuje razen tega, da je umrl očitno precej poškodovan?

A si mogoče ti eden takih?? Budalo res, v vsakem dreku zaroto vidiš.

Obup. Še en dokaz več po kakem ogabnem pricipu deluje ta kvazi novinar. Pa saj človek ni nič boljši od skorumpirancev o katerih tako vpijete. Sam deluje po istem principu in nekaznovano (pogojna kazen pač ni neka huda kazen) dela nekaj, kar prizadane ljudi. Tako slavne, kot očitno tudi navadne smrtnike. In besede takega človeka so nekaterim absolutna resnica?

Koliko dokazov, trdnih, imaš za trditev, da je šlo za spolno zlorabo psov, in koliko za to, da ni šlo? Dokazov, ne namigovanj in natolcevanj. Samo to me zanima. Ko bo dokazov za prvo trditev več kot za drugo, bom verjela, zaenkrat kolikor seštevam, je še vedno 50:50.

pa kje ste vi videli?

če je to slika pokojnega baričeviča, dokazuje, da so naši policisti (tisti, ki so bili tam prisotni), skrajno nemoralne osebnosti ter da postopajo nezakonito in da nosi odgovornost za delo na področju ministrstva pristojni minister torej kresalova..

Okej, se strinjam, potem naj se piše o tem, če je to res prava slika, je nedopustno, da je prišla vem. Ampak naj se potem dokazuje v tej smeri, ne pa že vnaprej govori o sodomiji, dokazov pa se ne predstavi. Lahko si predstavljam, da so nekateri tako izprijeni, vnaprej obsojat z namigovanji me pa močno spominja na vaške opravljivke, ki so zato, ker je šla iz trgovine s sodelavcem, žensko označile za k…

Požarjeva stran normalno dela !!

teorija zarote propadla

Eni ste pa res neučakani in mogoče res preveč filme gledate. Preveč klikov naenkrat in ste vse sesul. A to je tudi sabotaža ?

Server na katerem gostuje pozareport.si 66.154.35.211 (agila.si) nemoteno deluje. Očitno so načrtno onesposobili ali umaknili samo pozareport.si stran.

Upam, da bo mrhovinar prej ali slej dobil tisto kar si zasluži.

Dokaz več za to, da telefonček napihuje stvari čez vsako možno mero.

Pa saj po eni strani je logično. Uradnih informacij ni, javnost bi jih morala izvedeti, pa jih ne, komentiranje je onemogočeno pri večini medijev, sploh nobenega dopkaza,da si kdorkoli prizadeva za odkritje, kaj se je res dogajalo. Ni za zamerit, javnost bi si zaslužila resnico,. že zato kker je šlo toliko njenega denarja v luft.

in ne samo, da je šel v luft denar davkoplačevalcev, je šla tudi ustava…

Kar je najbolj grozno pri tipsonih tipa Požar. Dokler on razkriva podrobnosti iz tujih življenj, pa čeprav brez dokazov, je vse super in prav. Takšni, ki živijo od tračov ali pa samo opravljajo za zabavo in uničujejo tuja življenja, so po pravilu najbolj glasni, če se slučajno kaj pisne o njihovem zasebnem življenju, kaj glasni, utrga se jim. Ta hinavščina, ko si oni dovolijo vse, je vse to super, če pa se bognedaj o njih kaj pisne, pa grozijo na vse strani.

Jaz ti verjamem in meni bi v takem primeru tudi dvignilo pokrov in želodec.

Ampak, potrebno je ločiti mrhovinarske novinarje, ki so in bodo vedno bolj naslini in prebrisani zaradi, kakor ti imenuješ dolarjv oz. evrov v očeh od dejstev, ki jih sicer na tak gnusen način, spravljajo v javnost. Nekaj je resnica, drugo pa je na kakšen način se do nje pride. Mislim, da teh dveh pojmov ni za mešati. Včasih je bolje, da resnica pride na dan, kot če se poizkuša stvari pometati pod preprogo. Še posebej, če se pometa pod preprogo zaradi vez in poznanstev in zaradi ščitenja riti ljudi na položaju. Na strani sodišč in ostalih organov pa je, da se kaznuje novinarje, če na sporen način pridejo do informacij.

Pa s tem mojim mnenjem ne mislim konkretno niti tvojega primera, niti primera bulmastifov, ampak govorim na splošno.

Je pa mrhovinarstvo, kot ga ti obsojaš in katerega se posebej radi poslužujejo pri Slovenskih novicah, kjer eno uro po smrti človeka že silijo s fotoapartom v žalujoče svojce in krsto, resnično ogabno in vsega obsojanja vredno. Ker gre v teh primerih le za naslajanje nad tujo nesrečo. V Baričevičevem primeru gre za mnogo mnogo več – za kritje hrbta pomembnim personam in za odkritje vzrokov, zaradi katerih so psi napadi, ki so mogoče po krivici sprožili tako buren odziv javnosti in hujskanje proti vsem psom in njihobim lastnikom…

Stran pozareport.si je že nazaj, na novem IP naslovu. Morda so samo zaradi prevelikega navala menjali server.

Tako je, bruh na kubik. In vse, kar je napisala moja prijateljica, nisem vsega citirala, je res. Mrhovinar, da se ti želodec obrne in ga pobruhaš.

New Report

Close