Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Požar odšel

Požar odšel

slike naj ga napopa sem gor.

A si ti slepa ali je kaj drugega s tabo narobe? Požarjevi novinarji so se lažno pretvarjali, da bi prišli v bolniško sobo otroka, ki je ležal v komi. Po kakšno resnico so tja hodili? Šli so fotografirat otroka, ki se je boril za življenje. Pometanje po preprogo? Kakšno neki? Ti misliš, da je bila širšna slovenska javnost upravičena videti fotografije tega otroka? Zakaj pa? Da tebi ne bo dolgčas, ko boš ob kavi odprla časopis? Dejte se mrhovinarji vzeti skupaj in malo pomislite, kakšno karmo si boste nakopali na glavo z uživanjem ob tragedijah drugih ljudi.

Fuuj, ti nekrofilka.Pa da ne bi vi nekrofili mislili, da ste slučajno kaj boljši od zoofilov. Oboji ste podn od podna.

Jaz ti verjamem in meni bi v takem primeru tudi dvignilo pokrov in želodec.

Ampak, potrebno je ločiti mrhovinarske novinarje, ki so in bodo vedno bolj naslini in prebrisani zaradi, kakor ti imenuješ dolarjv oz. evrov v očeh od dejstev, ki jih sicer na tak gnusen način, spravljajo v javnost. Nekaj je resnica, drugo pa je na kakšen način se do nje pride. Mislim, da teh dveh pojmov ni za mešati. Včasih je bolje, da resnica pride na dan, kot če se poizkuša stvari pometati pod preprogo. Še posebej, če se pometa pod preprogo zaradi vez in poznanstev in zaradi ščitenja riti ljudi na položaju. Na strani sodišč in ostalih organov pa je, da se kaznuje novinarje, če na sporen način pridejo do informacij.

Pa s tem mojim mnenjem ne mislim konkretno niti tvojega primera, niti primera bulmastifov, ampak govorim na splošno.

Je pa mrhovinarstvo, kot ga ti obsojaš in katerega se posebej radi poslužujejo pri Slovenskih novicah, kjer eno uro po smrti človeka že silijo s fotoapartom v žalujoče svojce in krsto, resnično ogabno in vsega obsojanja vredno. Ker gre v teh primerih le za naslajanje nad tujo nesrečo. V Baričevičevem primeru gre za mnogo mnogo več – za kritje hrbta pomembnim personam in za odkritje vzrokov, zaradi katerih so psi napadi, ki so mogoče po krivici sprožili tako buren odziv javnosti in hujskanje proti vsem psom in njihobim lastnikom…[/quote]

Jaz res nisem želela komentirati Baričevičevega primera. Ker razen to, kar zasledim v medijih, o vsem skupaj nič ne vem.

Sem pa želela opozoriti na mrhovinarstvo, ki je zasnovano no služenju denarja in lastni koristi, pa četudi “preko trupel”. Za vse ostalo jim ni mar. Ni jim mar politika, niso jim mar psi, ni jim mar Baričevič, niti jim ni mar gospod (ne vem priimka), ki so ga psi napadli pred leti. Mar jim je samo in izključno njihov lastni dobiček! Pa naj gre za afero državnih razsežnosti ali pa družinsko tragedijo. In za ta denar so (to je moja izkušnja) pripravljeni pisati tudi neresnico in na “svinjski” način prihajati do kakršnihkoli informacij, četudi nepreverjenih! Samo, da se bere in prodaja! Da je dobiček!!
In Požar je že večkrat “dokazal”, da “obvlada”!

A si ti slepa ali je kaj drugega s tabo narobe? Požarjevi novinarji so se lažno pretvarjali, da bi prišli v bolniško sobo otroka, ki je ležal v komi. Po kakšno resnico so tja hodili? Šli so fotografirat otroka, ki se je boril za življenje. Pometanje po preprogo? Kakšno neki? Ti misliš, da je bila širšna slovenska javnost upravičena videti fotografije tega otroka? Zakaj pa? Da tebi ne bo dolgčas, ko boš ob kavi odprla časopis? Dejte se mrhovinarji vzeti skupaj in malo pomislite, kakšno karmo si boste nakopali na glavo z uživanjem ob tragedijah drugih ljudi.[/quote]

Preberi še 1 x! Zelo obsojam tako dejanje!!!! Zdi se mi ogabno! Ko gre samo za naslajanje nad tujo bolečino.

Ko gre za pometanje pod preprogo kaznvih in podobnih dejanj in ščitenje hrbtov vrhu slovenske politiki, ljudi ki nad dnevno krojijo življenje, pa se mi zdi, da je prav, da stvar pride v javnost. Da se javno pove, kaj se je dogajalo. Pa kaj vam ni jasno v tem primeru? Stvar smrdi po korupciji do neba in še čez. Naj že končno tudi kdo od do sedaj nedotakljivih odgovarja. Samo to sem želela povedati.

Evo Pozar se je vrnil med žive

no jaz sem danes zjutraj brala nov članek na to temo in si tako starega kot novega skopirala ter sprintala. tko da ja, nadaljevanje je bilo napisano, objavljeno in tudi komentarji na ta članek so že bili. najbrž se je sesul sistem tako kot se je ob prvem članku. če je imel en pes res raztrgno danko … hmmm … le kako bi si jo lahko sam? z zapeko?

In kako boš vedela da je laž? Da ne lažejo oni, ker se bojijo, da se bo sprožil plaz in bo na dan prišlo še kaj hujšega in več mogotcev vpletenih?

New Report

Close