Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Požarni inšpektor in kurjenje na drva

Požarni inšpektor in kurjenje na drva

Za vse ki kurite na drva.

Danes me je poklicala mama, ki pravi, da je imela, na obisku požarnega inšpektorja.

Ta ji je želel prodati detektor monoksida, vendar, ker ni imela pri sebi 50 EUR ji je rekel, da pride naslednji teden enkrat. Želel je videti tudi kurilnico.

V tisti vasi mu je uspelo prodati 5 detektorjev.

Ali je zdaj praksa, da požarni inšpektorji obiskujejo domove, kjer kurijo na drva in prodajajo detektorje?

Predstavil se je, da je poslan iz ministrstva za okolje.

Menda bojo prepovedali kurjenje na drva.

Je še kdo med vami, ko je imel njegov obisk?

Nateg, detektorje dobiš že za 10 evrov, ne pa 50

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno098, 23.04.2024 ob 21:21

Za vse ki kurite na drva.

Danes me je poklicala mama, ki pravi, da je imela, na obisku požarnega inšpektorja.

Ta ji je želel prodati detektor monoksida, vendar, ker ni imela pri sebi 50 EUR ji je rekel, da pride naslednji teden enkrat. Želel je videti tudi kurilnico.

V tisti vasi mu je uspelo prodati 5 detektorjev.

Ali je zdaj praksa, da požarni inšpektorji obiskujejo domove, kjer kurijo na drva in prodajajo detektorje?

Predstavil se je, da je poslan iz ministrstva za okolje.

Menda bojo prepovedali kurjenje na drva.

Je še kdo med vami, ko je imel njegov obisk?

Po mojem to ni bil inspektor, ampak iznajdljiva baraba, ki sluzi na naivnih. Sicer je detektor res treba imeti. Verjetno bi inspektor moral pokazati sluzbeno izkaznico. So pa zaceli groziti in v nabiralnike metati obvestila glede obveznih dimnikarskih pregledih, z groznjo kazni. Nimamo kaj, ce pa smo v Svobodi. Ziho bodi in trpi  vsaj dokler se ne resimo golobnjaka. Skodo bomo sanirali potem, ko bodo razmere spet normalne.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar eden, 23.04.2024 ob 21:29

Po mojem to ni bil inspektor, ampak iznajdljiva baraba, ki sluzi na naivnih. Sicer je detektor res treba imeti. Verjetno bi inspektor moral pokazati sluzbeno izkaznico. So pa zaceli groziti in v nabiralnike metati obvestila glede obveznih dimnikarskih pregledih, z groznjo kazni. Nimamo kaj, ce pa smo v Svobodi. Ziho bodi in trpi  vsaj dokler se ne resimo golobnjaka. Skodo bomo sanirali potem, ko bodo razmere spet normalne.

Ni slaba ideja imeti detektor. Je pa res, da si je iznajdljivi lopov privoščil naivnih ljudi. To, kar praviš Kar eden, ni zraslo v golobnjaku, ampak je agenda svetovne mafije izpodriniti in kasneje prepovedati vse, s čemer lahko človek samostojno razpolaga. Zamišljeno je, da bi vse delovalo na elektriko, ker tako je ljudi lažje nadzorovati in jih kaznovati za nesmiselne prekrške, recimo za samostojno ogrevanje. Grde stvari se pripravljajo v ozadju, a ne pod Golobovo taktirko. Vlade vseh držav enostavno morajo ubogat mafijo, to je to.

 

New Report

Close