Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pozdrav v nedeljsko jutro :)))

Pozdrav v nedeljsko jutro :)))

Praznik je za nami, napočil je nov, k sreči nedeljski dan in vam že navsezgodaj takole pustim pozdrave :))!!!
Nekaj vas je bilo včeraj tukaj, nekaj ne, kakorkoli že, mislim pa, da smo z mislimi vsi velikokrat v tej kletki… čeprav različna so pota naša :))
Bodite fajn in cmokca vsem skupaj :*

Razbo!Lepe misli,dejanj pa ni!Sem bil skoraj celo nočv tvojih krajih,pa te ni bilo?
Sp

Razbojniček-čebelček, kje si ??? Pa tako zgodaj že zaželiš nam lep dan…Si brenčkal kaj??? Kar pa se naših misli tiče, ja tudi moje so velikokrat tule med vami…in prav lepo mi je zaradi tega.
Čebelček, uživaj in ne pozabi na tvoji dve prvi čebelci naju zanemarjaš , veš to…Kaj pa lizanje…sladoledka…ali si vsaj tam kaj bolj zvest in ga ližeš vsak dan???;))

Cmoka,” tazga” samo mojega in objemček in naj te še malo ogrejem, saj se že trudim svetiti, čutiš to?;)) In mogoče ti še kaj zašepetam…slišiš, kje siii????

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ojla,
en lep nedeljski pozdravčič še od mene!

Dragi sokletkaši, upam, da boste ta lep dan preživeli zunaj, kjer je skoraj tolk toplo kot v šukici. ;))))

Čauči

Če bi blu tako toplo,kot je v tvoji šubli,bi rajš izbral slednje:-)
Sp

Dragi Sp.,
ma kej si je rejs tolku težku zapomnit tako lepo besedco kot je šukica?? 😉
Šubla mislim, da je eno orodje (morm tatkota uprašat)… tako, da ti in moja šubla, ki je ni… hm hm, verjetno ne bi šlo

Sorči,šubla je lopata,šukica je pa neki tacga kot pičkica:-)))
Sp

Helček, ravnokar sem se vrnila iz sončka, nabirala sem regrat, obožujem ga in letos ga bom prvič jedla, nabirala sem zvončke in uživala v tem lepem dnevu. Cmoka draga moja in uživaj tudi ti, v sončku in prijetni družbi, boš;))???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ho ho ho…, no sem vedla de je eno orodje ;))

alora, lohk ti posodim mojo lopato, lohk te pa tud enkrat mahnem z njo, ker mi take pišeš 😉

moje šukce pa ne dam, ne dam, moje šukce ne dam… je v njej že gospod jarc ;))

Čao Sonček!

Jaz nameravam zdej popoldne mal na sončka… ampak, tolk stvari imam še za narest, da ne vem, če bo kaj s sprehodkom… Počasi že pakiram kufre, pa iščem ene stvari…

Dober tek pri regratku, upam, da je sočen 😉

Sonči!
A SE TI ZAVEDAŠ,DA V VAŠEM KONCU REGRAT NI VEČ ZDRAV!? iN DA ŠKODI TEBI IN OTROKOM(KI JIH IMAŠ NAJRAJE!)
Neodgovorno!
Sp

Ti samo v briktošn poglej!če je noter dovolj keša,ne rabiš pakirat nič!!!!
Tam dol pa bosta itak vse štiri oz.pet od sebe molila!:-)))
Helči,rad te mam..
Sp

Razbojnik, a voja kolegica, ki je bila na srečanju deisy al kaj že se nič več ne javi na forumih??

LP

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Tam kjer jaz nabiram regrat, bi se lahko prej reklo BIO, kot pa na vseh kmetijah kjer se imajo za BIO kmetovalce!!!
In ne vem od kje ti ideja, da je pri nas regrat strup???
In tole neodgovorno, nič bat, če kaj nisem, pa nisem nikoli neodgovorna, ne samo do otrok, ampak na sploh v življenju, jaz neodgovornosti ne poznam, ravno nasprotno!!!

Pa vseeno hvala za tvojo skrb, res si pravi prijatelj, ker se tako bojis zame in se za koga…, hvala;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close