Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pozdrav vsem

Pozdrav vsem

hvala!!!

anala – 1x, oba mal dobre volje, počasi, z velik draženja in potrpljenja…drugače in ful ok…

Pozdravljena.
Enako kot ti sem imela tudi sama slabe izkušnje z analnim odnosom. Do nedavno, sem imela nek strah in odpor do tega.
Ko sem ne dolgo nazaj spet poskusila in sicer z osebo, ki me je na nek prefinjen način pripravil do tega, da sem želela poskusit. V bistvu ti to težko opišem, ampak v sebi sem začutila željo po tem in mislim, da je to bistvo uspeha. Želeti si morata oba. Na to sem bila pripravljena in posledično tudi sproščena. Uporabila sva lubrikant in za prvič veliko mero nežnosti in občutka. Sčasoma je ta strah izginil, postalo mi je všeč in ga sedaj kar pogostokrat prakticirava.

že razumem… :-))

ja, skoraj tako…55 min predigre…
ok, ne vedno, res pa že pogosto…

***

Aha hvala obema za nasvete 🙂
Mi res pomagajo taksni odgovori.
Ja jaz si zelim on pa tudi tako, da to ne bo problem.
Je pa tudi zelo nežen in si vazme veliko časa zame 🙂 Tako, da se mu res nikamor ne mudi…

Pač saj res za radi te slabe izkušnje pa je malo zadržka, za kar sem prepričana da bo izginil.

Res si je treba vzet dost časa in mir 🙂

Tako, da potem neha bolet in to… in začne pasat?

Nekateri bolj priporočajo vazelin kot lubrikant – vaše izkušnje?

********************************************* We all know that cats rule the world!

ja, men je že prvič prišlo…občutki so drugačni in vsekakor vredni vsega truda…
lubrikant na oljni osnovi? oz. kar kokretno povej zakaj ga hočeš, v sex shopu ti bodo že dali ta pravga…

Ja to mi je jasno ja 🙂

No vsekakor se bo treba potrudit ja 🙂
Če je res tako vredu seveda tega nočem zamudit 🙂
Je pa bolje z kondomom analno ne…

********************************************* We all know that cats rule the world!

vsekakor s kondomom…

Mene pa res zanima, kaj “vidite” v analnem sexu!? Čisto resno sprašujem….Jaz sem 1x probala, pa sploh nimam želje po tem. Vse drugo; sam v čokoladno oko pa res ne……. :)))) Meni kar mine do sexa, če moški poskuša kaj okoli anusa……đizus…….
:))

nekatere ženske uživajo, nekatere boli. tudi analno so močni orgazmi 😉

Analno s kondomom, razen, kadar je to zadnjič tistikrat, ker pa nikoli ne veva ali je res zadnjič…kondom.

sem samo enkrat, zakaj ne ponavljava – ne vem, vem pa, da je bilo takrat, mogoče tudi zaradi rahle okajenosti vse ok, sproščeno, zaželjeno in ful dobr…resno…orgazem pa, hja, drugačen, vsekakor pa intenziven in dober…

nočko…

hehe, bravo liga prvakov…

Mmmmmmmmm,en prisrčno topel objem ,samo zate draga,nisi sama in edina ki pogrešaš to.
Le malo nežnosti, in dan nebi bil enak dnevu,in bilo bi tako lepo.

*********************************

:)))

Rad te imam,ko se smejiš,ti tako pristoji,in si tako čudovita.Aaaahhhh.

*********************************

aha.

a zdaj te bojo morale pa tele mladoltnice -sory damice-…učit in razglagat,kja je njamsui na svetu……

jej jej,,,,

leta letijo - iščem stevardeso

a se bojiš.da bi zanosila?

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close