Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pozdrav vsem

Pozdrav vsem

No kako si boste danes privoščili svojega partnerja 🙂

Glede na to, da je jutri prazmik ne bo treba v služno in še bo padel kakšen jutranji 🙂

No jaz razmišljam, da bom danes mojgega še bolj razvajala kot ponavadi in sicer :

Z zelo dolgo predigro, ki se bo začela z masažo z erotičnimi olji (beate use – sex shop) in najprej z dobrim dolgim fafanjem (mojstrske tehnikie – knjiga popolna ljubimka) in drkanje z lubrikantom 🙂 tudi tehnike Lou Paget 🙂 zelo dobra literatura 🙂
Zelo pase tudi obdelovat z usti, č imaš v ustih košček ledu, ki se sproti topi tako se nenehno menjava temperatura 🙂 in vzpodbuja cirkulacijo krvi 🙂
Temi vsemu se bom posvetila zelo podrobno in predvesm dolho 🙂

Potem pa seveda obratno – to se bom pa pustila presenetit in vam povem jutri kako sem bila presenečena 🙂

Kako pa si boste vi privoščili “po pranično” vaše partnerje 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Dobro jutro
Jaz se bom morala najprej zelo potruditi, da mu bo sploh do sexa in če mi uspe, sledi totalno razvajanje, tako kot vedno. Ne vem zakaj hudiča ga moram tako pripravljati na to, ko je pa potem vedno tako zadovoljen in ves srečen?! Moški, le kdo bi jih razumel?!!!

Jutro!
Jaz pa si želim le malo nežnosti; ki je tako pogrešam.

Ti želim en strasten, dolg sex; uživaj!
:)))
pa pa

a ti mal zezaš?

leta letijo - iščem stevardeso

Kdo zeza? Jaz – zakaj bi zezala?

Maja zakaj pa ga moras tako pripravljat? Cudno, ponavadi moskih ni terba prepričevat v to. No moj je en čas rabil, da se je navadil toliko seksat, ker prej nekaj časa ni imel punce, tistih par (zelo malo) pa kar jih je imel pa so bile tako tako…. 🙂 NO pa starejši je malo od mene ampak tudi ne star 🙂

Ja meni tudi paše samo malo enžnosti in vse lepo počasi in lepo 🙂 Tako prav rabiš včasih ne 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Tudi moj je starejši. Zakaj pa rabi toliko časa, pa ve samo on sam. Ne vem, mogoče se še ni navadil, da ima nimfomanko ob sebi, pa ga je strah.:)))

nepozabne……

škoda, da se samo hecata…v varnem zavetju neta…khmmm

maja….kakšna tehnika pa se opisujetista Lou Paget ..

leta letijo - iščem stevardeso

:))) nepozabne bova, ko naju boš srečal. :))
Papa

kam pa že bežiš?

leta letijo - iščem stevardeso

:-))) ne samo dobre tehnike fafanja, tud ročne spretnosti so, preverjeno!!!, dobr opisane…predvsem tista, kjer z dlanjo, obrnjeno tako, da sta palec in kazalec pri korenu uda in ko potuješ navzgor z dlanjo zakrožiš preko glavice – izmenično z obema dlanema…
kipne kot buhtelj… :-)))

ljubic@ točno te ja… Ko sem jaz mojemu Dantu prvič to nardila ga je kar metalo 🙂

Ja Maja točno tako – prej, ko se navadi, da ima nimfo ob sebi bolje je 🙂 MOj Dane se je navadil in sedaj je vse super fajn … 🙂 No jaz sem (bom zdaj) 23 on pa je 28 🙂
In sedaj, ko mu ni vec problem to pa je lahko tako fajn 🙂

No v tej knjigi najdes tudi opise najboljsih lubrikantov.

Ročno obdelavo na mislim, da vsaj enih 8 načinov.

Z usti tudi 🙂 res dol padeš jaz sem jo že kakih 2x prebrala in si označla najboljše stvari 🙂

Potem še maš opisane tehnike in poze, malo je tudi tantrični seks omenjen.

Ravno zdaj sem si kupila knjigo o tantričnemseksu in jo bom začela brat 🙂

Maja to knjigo se ti res splača kupi res res!!! Stane nkej 3000-4000 sit 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Zdravo mala!

Jaz skoraj identično tebi z masažo (le da ne vem ime olja)… Mogoče pa pred tem za tri urce v savno, po tistem šele paše

Si mi pa dala idejo s koščkom ledu! Do sedaj sem ga včasih uporabljal le ročno, zdaj bom probal ustno tehniko:-))))

pa le lepo našobi ustnice, da se ti led ne zaleti – in ti zmrzne še kaj tam spodaj :-))))))
pa le povej, kako je bilo – me zanima;-)))

Bom ljubček moj, toda šele po praznikih! Jaz pač doma z nago ženino ritjo v naročju ter k. v lulčki ne šarim po netu in pišem kako vas vse ljubim:-)))))

🙂

Ja led je super zadeva ja 🙂
Mariskaj se da nardit 🙂

Imajo pa sedaj v VENERI neko emulzijo, če te partner najprej recimo zadovoljuje s prsom daš tega malo na prt in stmulira ščegetavček in ti pride prej ali močneje 🙂 zelo fajna zadeva 🙂

Za moške pa se dobi sprej, ki si ga našpricaš gor med “ročno tehniko” in se penis malo razširi še 🙂 tako kar zanimiva zadeva 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

a cele praznike boš tak…

zaj pa razumem..pravi kerlc..ni čudno, da si vse pupe znorel….

a lulat uspeš iti?

leta letijo - iščem stevardeso

Torej isto kot takrat na morju (FKK) ko me je na vrh glaviča pičila osa?:-))))))

ti ljubice manjkajo al kaj si tko nataknjen…

ja, ljubic nimam, sploh ljubic@ se mi kar naprej mota po glavi:-))))

hehe, spraševala je za nocojšnji sex

ne bo držalo – če bi se ti jaz motala po glavi (obeh!!!) definitivno ne bi bil tako tečen… :-))) ***

Nastavi tamalčko, pa boš videla kako se cedi iz spodnje!

pa je to kaj preverjeno??? – me zanima za moški del…

razširi…zakaj pa?

a boli?

leta letijo - iščem stevardeso

:-)))))))))

koga? – tebe al tvojo – al kar oba… :-))

New Report

Close