Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pozdravček

pozdravček

samo pozdravček vsem starim in novim….uf res dolgo me ni bilo tuki, je kaj novga? razen, da so se nekateri prekrstili;-)

Pozdravček tudi tebi!

pozdrav v lep, sončen dan!

mlada in nova….:)

in mogoče še naivna

ravno prav:)

to vedno rečem, da sem naivna…..samo….vedno s pametjo;)

naivna, karad to hočem bit:P

znaš ti to gabrijel:)?

obvlada……..po moje …………sam če hoče!

mirela jaz sem naiven, ne sam kadar hočem to bit- dejansko sem tak in nič me ne izuči enostavno zaupam

ej draga moja žezefina , ti pa znaš zbudit v človeku zanimanje… kaj bi jaz dal za to da zvem…

zveš…….ja ………in kaj bi dal……..

ja… ne vem kaj bi hotla- ledvico-mam dve?

pa kaj še…..roko,nogo,uč………..ko maš že lih use po toplt

ja vse mam toplih, sam možgani pa še nekaj ni v kompletu..hehe no nekaj je boš potipala…

upssssssss….sem se ti pustila sprovucirat……….in zdej obračaš igro……..pametno

si pa ja iz stroke, kaj ti bo zdaj nerodno- a si profesionalka al kaj te bo zdaj sram

sram…….česa…..ma povej direkt

da me pretipaš po intimnih delih eko, tako to sem moral povedat-zdaj pa moram iti-me pa zanima kako direktna si ti, imaš še 3 minute oz imaš časa kolikor ga potrbuješ lepo se imej jutri pa naprej… če boš še za al pa tud ne

CMOOOOOOOOOOOOOKA…………

Čao in dobrodošla nazaj.noveganič,a vsak dan kaj novega”pogruntamo”

mal sva si podobna:)
zaupava zato, ker imava pozitivno energijo in naju ta varuje pred slabimi izkušnjami;)

recimo, priznam, da včasih preveč zaupam ljudem….pa vendar, je tebe že kdo kdaj razočaral, prevaral, “nat..nil” po domače? Ti je bilo kdaj žal, da si ubogal svojo intuicijo o ljudeh?:) Meni se še ni zgodilo, zato še naprej…zaupam v ljudi, da so v svojem bistvu vendar dobri…če si sam do njih dober:) …

o primorc je nazaj : )

če me je kdo nategnil-a brez skrbi ( pa ne mislim to dobesedno),jaz ljudjem zaupam in mi ni problem posoditi ali dati stvari tudi ljudem ki jih niti dobro ne poznam pa me do zdaj še razen v treh primerih ni nihče nategnil-pravijo da je človek dober-ljudje pa pokvarjeni-včasih res

jaja pršu nazaj…no vsaj pokukat 😉 čeprav sem imeu zdej ful časa za vas brat

se absolutno strinjam z Mirello, do zadnje pike. deluje v praksi. in osrečuje.

New Report

Close