Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Poze

Poze

Sem mislil na partnerski sex.Ta temelji verjetno na ljubezenski vezi,se ti ne zdi?:-)

medtem pa mi ženšče v “nemogočem” položaju skoraj do bolečine stiska bradavički … mmmmmmmm

avto je, kako bi rekel … kul. ko se drug drugega (vsebinsko) dotakneta je vse isto. ko je ku*** nabito poln in pi*** močno prekrvavljena … je vsak prostor ravno in dovolj velik.

Da nisi padel s postelje in nehal sanjati?

Le katero ženšče si želi tega i……….?

aleksandra pa ti ja nisi ženšče-ti si prej ena prijetna gospa( oprosti gospodična)

Dejva rečt, vsaj značajsko zrela ženska. Taka k so ji všeč karakterni dedci, ne spužve. 😉

O&O

Še kako se da. Malo domišljije, pa gre. Zna bit zelo “adrenalinsko”.
:)) Lahko je avto še tako majhen, ko te zagrabi………….ni ovir!

Tudi na vroči haubi pravkar ugasnjenega motorja?

Ne pretiravat no.
:))

Kako smo slabe volje danes.Te kaj mlaj meče?

Slabe volje? A ne vidiš smeška na koncu stavka?
Sicer pa mene skoz meče….. :)))))))))

ondi a imaš ti azbestno rit?

Nisem videl smeška ker mi sonce sije skozi okno:-)Te skoz meče in premetava.Si kakor lunarni modul.

Pa saj so ženske spodaj na havbi;-)

tudi v avtu je mogoče izvajati razne poze – odrgnjena kolena in druge dele telesa pač “cajtaš” naslednje dni:-))))
Do naslednjič……..

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hmmm, točno tako, dodal bi pa še to, da ko pride do seksa v avtu, gredo stvari itak v svojo oz. ta_pravo smer.:)))

In se nima smisla obremenjevat s tem, kako bosta dva seksala, v kakšni pozi oz. pozah bosta itd…..

LOL

upam, da men ne bo kdaj kateri rekel…da sem samo “prijetna gospa” :))))

zakaj a nisi prijetna …al nisi gospa?

Tko bom rekla,odvisno je kakšen avto imaš,sicer počneš lahko vragolije v kateremkoli avtomobilu,sam včasih paše tud mal na komot,hi,hi,hi…..

pa ne ko se o sexu pogovarjamo pa o pozah:P

Avto po navadi ni važen kak je .Lahko je Fičo ali Bmv,strast in sex ne izbira avta.

ali pač? v fičotu se že nebi, vsaj jaz!

Pa saj bi noge ven skozi odprto okno gledale.

Kdo so po tvoje ti karakterni deci? Bi jim mogoče lahko preprosto rekli prostaki? Saj ko berem tvoje pisanje, si ne morem predstavljati nič drugega.

New Report

Close