Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Poze

Poze

Zanima me katere so najboljše poze v avtu. Ali se da sploh dobro sexat v avtu, glede na to, da si omejen s prostorom. V mislih imam sex znotraj, ne na havbi ali kako drugače zunaj avtomobila.

LP

O mama mia, kaj ti bo torija, PROBAJ!

Ti na njej ali ona na tebi,ali pa da ležita oba na boku in ti vstopiš od zadaj.No v vseh položajih bo v napoto volan,pa ročke komand v avtu,pa prenizek strop(odvisno od velikosti avta),pa ročna zavora,pa še kaj neudobnega se najde.Toda v navalu strasti in vroče akcije pozabimo na te “ovire”.

glej ga šmenta!

in jaz ti grem pridno pisat, kako vse pri naši hiši v avtu sexamo … nakar ugotovim, da to pač ne gre … saj vendar ne vem, kakšen avto imaš … daj, napiši vendar še to … pa malo premeri, koliko je razdalja med zadnjimi vrati, koliko prostora imaš, če sedeže pomakneš popolnoma naprej … ne moremo kar takole na suho pisat, no!

uh, kako mi je fajn! … ker moj moški ne sprašuje in ne teoretizira- pač pa naredi!!!

primož2 … življenje je lepo … le živet ga moreš!
pazi, da ti ne uide … kar se sila lahko zgodi … če se boš zaposloval s takimi zadevami

pa vse lepo! v avtu ali pa zunaj … na havbi zelo paše;-)

Samo ne vroči havbi:-)

zakaj pa ne? a ti bi na primerno ohlajeni na zunanjo temeperaturo? a se bojiš da bi si opekel….mednožje- pa ravno ti ki praviš da zate v navalu strasti ni ovir-hehe

No če je prej avto na vročem soncu ne vem kako bi ti sedel na vroči havbi še manj pa tvoja ženska:-)))Ponoči pa ni težav:-)

ji daš pod rit azbest

Da se marsikaj počet,kaj naj rečem ,probaj.Sicer pa tko,odvisno kakšen avto imaš.

Dekco;-)

Na sredini! Spredaj ima notri tvojega, zadaj pa hebel.

Ko seksam v avtu je prostora vedno dovolj. Nazadnje, ko sem to počel, v piđoju je bilo, sem jo napolnil s toplo spermo. Mnjami!

Evo. Mam že trde kavbojke . . .

mehčalec pomaga;-)

Ni bil kvaliteten prašek in so trde,kavbojke namreč:-)

Kaj se pa ti, plagiat spet oglašaš? Bodi izviren …

Ga dnevno nosim s sabo. Durexov vibro obroček. 😉

Zaćepi.

Naj bo. Kratek začetek, nadaljujeva “zvečer” ….

“Zverjasec nikoli v temačni gozd ne sme!”
pošepne Zverjasec Zverjaščku
in se prrrrreeeeeeeeviiiiiiidno ozre.
– “Zakaj, zakaj!?”
– “Če to storiš,
veliko zlobno miš za vrat dobiš!”

– “Reci tati. Zakaj se moram miši bati?”
– “Nekoč, ko te še ni bilo
me je prestrašila močno.”

Če si s pravim, če ti paše so možne vse poze in vsak avto je dovolj velik.Ne delaj si problemov, če sta oba za ni ovir….za mobitel.

Si nadležen kot najbolj potreben komar.

Seveda z ljubljeno osebo so možne vse poze in položaji,kateri jima pašejo in so privlačni.

Očitno so ti “nesramne” pravljice udarile v tvojo prazno provokatorsko glavo.Ostani kar pri pravljicah.Za to si kar sposoben.

z ljubljeno osebo???

ja, kakšno zvezo pa imata ljubezen in sex???

ondi, mar postajaš patetičen in star?;-)

z ljubljeno osebo???

ja, kakšno zvezo pa imata ljubezen in sex???

ondi, mar postajaš patetičen in star?;-)

Sorodno vezo…Postajam star:-)))Ja verjetno mlaši ne postaja nobeden.

New Report

Close