Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Pozitivni stranski učinki cepiva

Pozitivni stranski učinki cepiva

https://twitter.com/glashona/status/1343503423312982016/photo/1

Jeb.emu jst se grem kr cepit,hočem dolge lase 🙂

Hvala dr. Beović in cvetu znanosti. Sedaj bo vse drugače!

https://twitter.com/GregorKos/status/1343906464776249345/photo/1

[quote=LudiD post_id=13889717 time=1609260588
Stranski ucinki.

…aspirina

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2242067

https://twitter.com/samanthamarika1/status/1343956222593024000

Farmacevtski svet je poln korupcije in organiziranega kriminala. Zdravstveni sistemi so polni korupcije. Mnogi zdravstveni ministri so na njihovi plačilni listi. Začne se ponavadi pri medicinskih fakultetah. Profesorjih. Nadaljuje pri predstojnikih oddelkov, nato zdravnikih. Ne gredo najprej k mladim zdravnikom. Te počasi pridobivajo z indoktrinacijo, raznimi ugodnostmi, študijskimi potovanji, počasi, počasi, dokler niso kuhani. Sistem kreira bolnike preko farmacevtskih produktov in seveda tudi cepiv. Zdravniki nimajo vseh informacij in veselo predpisujejo zdravila, skupaj z množico stranskih učinkov. Prav ti poskrbijo, da ljudje niso nikoli zdravi, da nikoli res ne ozdravijo. Ostajajo hvaležni odjemalci farmacevtske industrije in preko prodajnikov doktorjev kreatorji milijardnih dobičkov. In kolo se vrti naprej.

In ti kurji mozak boš to kolo ustavu?

kje je volja tu je pot.
če bi lahko sam ustavil, nebi bil tu.
rabim vsako dušo.

Nimaš kompentenc, baje da tudi izobrazbe ne (kot sem razbral iz prejšnjih tem), si preveč vsiljiv, ne spoštuješ drugega mnenja. In to tvoje slepo pumpanje davi in duši še tiste, ki niso naklonjeni tem ukrepov in jih sam potisneš na drugo stran, da te oznažijo za psihopata. Povej mi kako bi se tebi zdelo, da tebe nekdo non-stop bombardira z neko zadevo s katero se ne strinjaš? Enostavno si preveč vsiljiv in tečen. Folk ti govori, da se umiri, ker ima vsak svoje mnenje. Ne vem zakaj si se ti postavil v vlogo nekega oznanilca teorij zarot? A res nimaš nikamor drugam usmerit svoje energije?

Povej mi kako bi se tebi zdelo, da tebe nekdo non-stop bombardira z neko zadevo s katero se ne strinjaš?
A resno si mi to napisal al KWA?????
POP TV RTVS A KANAL, in vsi mediji katere lahko našteješ na vse prste kaj maš na nogah rokah.
Še na mašo ne moreš it da ti ne vsiljujejo cepivo.
Kako se počutim, hm… se obvladujem zaenkrat še, ma dejansko sem tempirana bomba.
Sej si res sledilec number 1, in cenim tvoj trud.
Trmast pa si. To je dejsto, al pa dejstvo je.

Energija.. Hm, mam temperaturo že par dni sem bolan, ma še vedno sem tu, to ti lahko pove marsikaj o moji energiji in volji.
Čakaj da se nafilajo baterije.
Bom usmeril energijo tam kje je treba, samo čakam pravi trenutek.


Na TV ne gledam dnevnika in oddaj s politično vsebino, ker so vsi tolk polni bull shita, da mi gre na kozlanje. Če me že kaj zanima to preverim na internetu. Pogledam kak film, serijo ali šport. Človek pač ne more spregledat tvojega nabijanja in vsiljevanja. Kdo si, kaj si, kako si mi čisto dol visi, ker nimaš nobenega vpliva name, mojo familijo ali moj obstoj. Za razliko od tebe imam narejen faks in znam razmišljat s svojo glavo, ne potrebujem nikogar, da mi serje z nekimi zarotami ali da me usmerja kot kakšno ovco.
Sem pa tvoj post 3x prebral in mi še zdej ni jasno o kakšnem 1. sledilcu to govoriš.
Ne naprezaj se preveč, da ne boš eksplodiru, glede na to, da si praviš tempirana bomba. Da ne bomo spet poslušal kako se je enmu odpeljal in je familijo pospravu.
Peace out.

Analiziram izjave.
(kot sem razbral iz prejšnjih tem)- dejansko mi slediš, a ne zanimam te. Ok.
In to tvoje slepo pumpanje (ni moje pumpanje, to so druga mnenja, večinoma so povezave ali posnetki)
Folk ti govori, da se umiri, ker ima vsak svoje mnenje (kateri folk, misliš ti?)
Človek pač ne more spregledat tvojega nabijanja in vsiljevanja. (misliš ne moreš TI spregledat.)
Nimaš kompentenc (kompetence za prepoznat prevaro imam, za razliko od mnogih)
Za razliko od tebe imam narejen faks in znam razmišljat s svojo glavo (nena me nasmejavlji)


Na TV ne gledam dnevnika in oddaj s politično vsebino, ker so vsi tolk polni bull shita, da mi gre na kozlanje. Če me že kaj zanima to preverim na internetu. Pogledam kak film, serijo ali šport. Človek pač ne more spregledat tvojega nabijanja in vsiljevanja. Kdo si, kaj si, kako si mi čisto dol visi, ker nimaš nobenega vpliva name, mojo familijo ali moj obstoj. Za razliko od tebe imam narejen faks in znam razmišljat s svojo glavo, ne potrebujem nikogar, da mi serje z nekimi zarotami ali da me usmerja kot kakšno ovco.
Sem pa tvoj post 3x prebral in mi še zdej ni jasno o kakšnem 1. sledilcu to govoriš.
Ne naprezaj se preveč, da ne boš eksplodiru, glede na to, da si praviš tempirana bomba. Da ne bomo spet poslušal kako se je enmu odpeljal in je familijo pospravu.
Peace out.
[/quote]

Dobro ste pokazal, da faks ni kazalo za lastno inteligenco, sploh pa ne čustveno inteligenco ampak samo to, da ste nekatere zadeve razumel in znal ponoviti ob enem pa vam ni prinesel nobene širine zavesti ampak ste še vedno v zavesti tam, kjer so mnogi drugi. Če niste pri EPP pri dnevnikih ali politični propagandi pa ste pri filmih, serijah…, ki vašo pozornost povlečejo v imaginacijo in namišljeni svet.

New Report

Close