Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poziv vsem moškim, ha ha

poziv vsem moškim, ha ha

malo za res, malo za hec!

moje izkušnje z moškimi so take, da zelo težko priznajo, da so kaj zafurali. kadar pride do zafuranja, je meni načeloma vseeno, ali je pozabil, nalašč ni naredil, prestavljal na drugič, itd…
zame so to nekakšni izgovori.

vprašanje se glasi: zakaj enostavno KOT PRAVI MOŠKI ne priznate:
“ja, ti moja babnica, nisem naredil in to ni ok” .
takega dedca bi precej bolj spoštovala, kot pa takega, ki mi ko sem jezna, ker kaj ni narejeno (npr) začne z : ravno sem mislil, vse je nesporazum, nisem obljubil, to je nesporazum, jaz sem mislil da si ti mislila drugače…., kdaj sem to rekel….

zakaj ste taki, če ste taki?
kaj bi po vaše “izgubili”, če bi priznali napako?

hvala za razjasnitev,

nevednica

To imajo v genih, tako kot predsodek proti zemljevidom.

Sploh pa, kaj naj ti prizna? Da te ni poslušal, čeprav si mu že 5x povedala?

Moški razmišlja takole: “OK, zaj……. sem, daj mi zdaj mir.”

Se strinjam. Moj si pred priznanjem, da je zafural, izmisli 1001 izgovor. No, čez kakšno uro, ko vidi, da je izčrpal vse t.i. dežurne krivce, se pa le vda in prizna: “Zaj**al se…”

:))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Nikoli ne bo bolje! Moški so kot nekaj-letni otroci. Jest še zmeri trdim da ima tri, od tega enega polnoletnega starejšega od mene! Hihi!

Sej v resnici mi sploh ni smešno, ker ga danes ne maram videt! Upam da pride domov pozno ponoči, ko bom že spala…

Niti za živo glavo se ne sme priznati, pa vesele morate bit, da po takih katastrofalnih napakah enostavno ne zarijemo glave v …

no, problem je ta: toliko govorite, da se moramo pač v življenju navaditi na to, da malo kimamo, v resnici pa ne mislimo zaraven na nič, poslušamo pa tudi ne. To pa ma seveda stranske učinke, da se sploh ne zavedamo, da smo kaj obljubili ali da smo se naprimer ravno zmenili za načrte za soboto. potem pa je jasno, da “pozabimo”.

Ampak saj govorimo same življenjsko pomembne stvari!!!

Ja pa ja, kar mislite si.

Drage gospe,

mi moški imamo hujše skrbi v življenju kot pa tisto sekundo ko si vi zmislite nesti smeti, posesati sobo itd. Nobena stvar ni tako nujna, da bi jo morali takoj narediti. Smeti in prah lahko počakajo, prijatelji, nogomet in internet pa ne morejo.

Lep pozdrav

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A ne da?!
LPM

Vidiš moje izkušnje so pa ravno obratne. Sam zlahka priznam napake še celo kaznujem se sam medtem, ko partnerka tega ni sposobna.

Ja ja, zelo znano, tako doma kot v službi. Pravkar berem knjigo “Skrivnosti o moških, ki bi jih morala poznati vsaka ženska”. Pač taki so, ampak ženske res nismo na svetu za to, da bi jih reševale, čeprav nas tako vzgajajo. Naj zafurajo in potem sami rešujejo. Problem je, če si dopustimo, da smo odvisne od njih.
Nam je res vseeno, če jim pade krona z glave, ampak njim je to najbolj pomembna stvar na svetu.

Nekaj šal…
“Kaj se zgodi, ce vrzes rocno bombo v kuhinjo?”
“Prav veliko ne. Kaos v kuhinji ostane isti, le brezzvezno
nakladanje utihne.”

Zakaj moski ne zaupajo zenskam?”
“Kdo pa bi zaupal nekomu, ki po enotedenski krvavitvi se vedno ni
mrtev??”

“Kaksna je razlika med zensko in tumorjem?”
“Za tumor ni nujno da je smrtno nevaren.”

“Kaj je pozitivnega na temu, ce zenska po stopnicah pade v klet?”
“Na poti iz kleti ti lahko prinese pivo.”

“Zensko na prehodu za pesce podre avtobus. Kdo je kriv?”
“Zenska,ker se je odmaknila od stedilnika.”

“Moski bi zenske z veseljem pustili do zadnje besede, ce bi
verjeli,da bo beseda res zadnja.”

Kaksna je razlika med telefonom in zeno?”
“V telefon vrzes kovanec in lahko govoris, zeni pa das celo
placo, pa moras biti se vedno tiho.”

“Zakaj imajo zenske tako majhne dlani?”
“Da lazje cistijo po kotih.”

“Zakaj ima veliko zensk majhno glavo in veliko rit?”
“Zato, da med ciscenjem ne padejo skozi okno!”

Res je. Če že slišijo, selekcionirajo sluh na vsako 5 besedo. Namesto: Jutri morava v trgovino po kruh in pivo slišijo: Jutri bo pivo.

New Report

Close