Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu poznate?

poznate?

Namestite se tako, da bo glavica penisa v stiku s klitorisom ali z G-točko, za dodatno stimulacijo uporabite roko. Ognjenega dihanja ne prekinjajte, posebej ne takrat, ko vas začne prepravljati energija orgazma, kajti prav to je vsa skrivnost do bolj intenzivnega ekstatičnega vrhunca.

?

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

hmm…oba sedita, moški prekriža noge, ženska se namesti vmes in svoje noge oklene okoli njegovih bokov…dihanje, namestitev penisa na šegi, premikanje bokov naprej nazaj in – penetracija…zaradi sedečega položaja globok prodor penisa…z usklajenim gibanjem predvsem ženskih bokov in pomočjo partnerjevih rok na riti – hja, če dodaš še dihanje je orgazem res nebeški…

?????????

in, strastna past – že doživeta?

Huh, pravi leksikon! 😉

saj sam veš, da sex s pravim še vedno prekaša vse leksikone…

:-))) *

Ljubica odlično 5.

eden boljših položajev.

uffffffff hmm 😛

🙂
Kaj te muči?

Ups. Post spodaj je bil namenjen tebi.

Kaj me muči??marsikej;-) Najprej to da sem pomislu na eno fejst crtljanje, namet da bulim v to škatlo:-(….se teb tud to kdaj dogaja???
Pa še dan je tak de bi ravno to prileglo…Bea a zdej štekaš zakaj se mi sline cedijo?

Pa še kako. 🙂

Ne poznam.

Kako se hitro strinjaš z mano….hmmmm;-) mogoče mava kej skupnega…..;-)bi te bilo lepo bolj spoznat

Dobro jutro.
Verjemi, da je bolje, da ostane tako kot je. Ti sploh ne veš, kakšen zmaj znam bit. :)))
Lep dan.

New Report

Close