Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pozornost

pozornost

Sem čisto nova, pa bi rada vsaj 0,00001{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pozornosti kot jo je deležna ido.
Kaj moram narediti????

nič, mojo že imaš

hvala, gre pa hitro

:))

mogoče kakšen brezplačen nasvet? vem, da danes ni nič zastonj, pa vseeno.

bodi stara 45 let, mala, debelušna, prijazna, komunikativna, nasmejana, vedno za akcijo, hitro tipkaj, pa verjetno bo- imej svoj stil in slog :)) in zakaj bi rada to kar imam jaz? saj nimam pravzaprav nič, le klepetuljo se grem.

uh, jaz bi mela več kot ti, zato pa sem se obrnila direkt na mojstrico samo :)) hvala
sicer pa mislim da je dejstvo, da sem nazakomplicirana, vesela in predvsem ženskega spola za začetek dovolj.

a misliš mojstrico čveka ? ha-ha-ha LP

😉
krasna si, pa da ne bo pomote, padam zgolj na moške oziroma velja obratno 🙂

Razumem, :))

razume, razumem, a mora biti pravi moment

a padeš če s spotakneš, al je to samo manjši odmik od ravnovesne lege v horizontalo z minimalnim odklonom, pač glede na položaj telesa v prostoru

:)) lump si, ko bom na odpadu, se bom spomnila nate ! *_*

pa nikota pozdravi-haha

Sam počak, da se Razo vrne…še skrivala se boš.

komi čakam :))))

si res to želiš?

kar pustila bi me…njej……

misliš, da je vredna tega?…khmmm

smrk

leta letijo - iščem stevardeso

Zakaj pa ne. mal spremembe ne škodi.Pa še čist nova je.

ma ugotavljam, da se punce tu gor veliko bolj fejst kot fantje. pomagate, delite ….

Valda, mormo držat skupaj.
No, sej tud “fantje”( Res so skor že dvakrat polnoletni.), niso tako zelooo….sam mal preveč govorijo. Akcije pa nobene, hahaha. A, ne, da ja Gabrijel?

samo vleži se, sleči se in… počakaj….

Dobro došla.upam da imaš na sex odprte poglede s kančkom humorja in experimentiranja.

Super si.kratko in jedrnato si se opisala.Si Štajerka?

Vau in ta forum je ravno zato:-)Padaš na svetlolasce ali črolasce?:-)

khmmmmm

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close