Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRABABI

PRABABI

Pohvala in zahvala za vse tvoje poste! Moja omica je bila taka kot ti, vedoželjna, razgledana, polna modrosti… Neskončno me je bolelo, ker se je tako hitro poslovila od nas (ne zameri tega komentarja, prosim)…

A te lahko kje najdemo? Si za kako srečanje? A se motim ali si okoli Škofje loke doma?

Kakorkoli, sem tule precej natrosila… Če bi bila za to, da se vidimo, bom res vesela, če pa ne, pa tudi prav. Upam, da nisi huda, ker sem to napisala kar semle!?

Lp, Daisy

Daisy!

Hvala za pohvalo, ali sem jo zaslužila??? pohvalo mislim. Nisem okrog Škofje loke doma. Sem prav blizu Ivana Cankarja, če boš hodila tukaj se kar oglasi, se bomo srečale, šle v Cankarjev hram, ali pa kam drugam, je veliko priložnosti. Nisem huda, kje pa, še za kaj druzega nisem, saj si videla. Veš, jeza škodi, menda lepoti in tudi zdravju, no, lepota je šla, zdravje pa še potrebujem. Spat se mi pa še ne mudi, pa še luna deluje, ha ha. Lahko noč.

LP PRABABI

Pohvala je bila mišljena iskreno, res!

Se ti pa moram opravičiti za tale lapsus v zvezi s tem kje si doma…:(

Ko bom hodila kaj v vaš konec, ti pravočasno sporočim in, če bo le možno, bom zelo vesela kakega klepeta…:)

Lp, Daisy

PS: kako misel (pri Mavričnem) pa le še napiši, nas je veliko, ki te radi beremo.

Se podpišem pod Daisy!
PRABABI, lepo te je brati.
LP,
Nina

Lepo pozdravljene!

Daisy, saj ne moreš vedeti za vsako od kje je, nič hudega, tudi jaz bi bila vesela, saj bo kmalu spomlad. Uh, kako lepo sije sedaj sonček. Lepo se imej.

*Ninika*, od kje pa si ti doma??
Ko se bo ogrelo, moraš malo na sonček z otročkom, ki tako lepo sije.
Jaz grem sedaj ven, da se nadiham zemeljske in tudi višje energije.

Obema prav lep pozdrav iz prečudnega kraja, bi dejal Ivan Cankar.

LP PRABABI

New Report

Close