Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pravi moški in srečno samska

Pravi moški in srečno samska

Nimaš dedca, da bi te v soboto kam peljal, pa moraš tukaj z nami delit svojo zakompleksano samsko srečo. Vsak čas te bo razneslo od nje.
[/quote]

s teboj pa res ni nič za delit, ker si očitno glede na prisotnost tukej tudi ti brez partnerja/ke, da bi te/jo kam peljal/a in tuguješ tukaj:) ejjj ne kr neki na pamet in brez repa in glave na temo, ki j eže včeraj izgubila “nit”.

s teboj pa res ni nič za delit, ker si očitno glede na prisotnost tukej tudi ti brez partnerja/ke, da bi te/jo kam peljal/a in tuguješ tukaj:) ejjj ne kr neki na pamet in brez repa in glave na temo, ki j eže včeraj izgubila “nit”.
[/quote]

Neužitna za vse rase. V svoji samski sreči se zatekaš na MON in fehtarske portale. Sramota!

Neužitna za vse rase. V svoji samski sreči se zatekaš na MON in fehtarske portale. Sramota!
[/quote]

Veš kaj parazit, še čevljev si ne bi obrisala v tebe, tako, da konec debate s teboj 🙂

Veš kaj parazit, še čevljev si ne bi obrisala v tebe, tako, da konec debate s teboj 🙂
[/quote]
No viš, taki stavki namenjeni komorkoli pa le potrjujejo, zakaj si večno samska in zakaj te nihče ne mara.

Žargon histerične babje samske sreče …

Grose alias nagraužno! Niso vsi moški prikriti geji, no.

Daj malo pomisli – osebe z mejno osebnostno motnjo nikakor ne pokažejo svojega pravega obraza pred zakonom, niti v prvih nekaj letih zakona…. In ko je ene 15let že zakona zaradi tega šlo v nič. Je res pravi izraz ja, srečno samska.


Tako pač je. Tvoj mir je popolnoma samo tebi. Ostalim je nepomemben. Vprašaj se kdo in koliko časa bi te pogrešal, če izgineš. Ene dva, ki te drkata tu gor, par dni, dokler ne najdeta nove žrtve. Si, nisi… who cares.
[/quote]

Hecen si, ko mi tako hitiš pripovedovati, da sem nepomembna. Zakaj neki ti je tako pomembno, da sem nepomembna…. Hecno, res. :-))

Hecen si, ko mi tako hitiš pripovedovati, da sem nepomembna. Zakaj neki ti je tako pomembno, da sem nepomembna…. Hecno, res. :-))
[/quote]
Torej uživaj v šali, ne?


Torej uživaj v šali, ne?
[/quote]

Nekoč, pred mnogo meseci, si se pa res znal šaliti, to pa ja.


…..pismeno tele, kaj pomeni POPOLARNO?

Nekoč, pred mnogo meseci, si se pa res znal šaliti, to pa ja.
[/quote]
Takrat si še imela ego pod kontrolo.


Takrat si še imela ego pod kontrolo.
[/quote]

Haha, tebe pa nekaj strašno hudega v zvezi z mano muči. Brez zveze, uživaj rajši lepote tega sveta in se ne ukvarjaj z mano. 😉


…..pismeno tele, kaj pomeni POPOLARNO?
[/quote]

Ne ukvarjaj se s pravopisem. Pišem na telefonu. Forum pa tudi ni prostor za lektorirane spise. Osredotoči se na vsebino, če imaš kake argumente, ali pa bodi tiho.

Haha, tebe pa nekaj strašno hudega v zvezi z mano muči. Brez zveze, uživaj rajši lepote tega sveta in se ne ukvarjaj z mano. 😉
[/quote]
pa ti se res prepričana, da se vse vrti okrog tebe… nemorš verjet….

Ne ukvarjaj se s pravopisem. Pišem na telefonu. Forum pa tudi ni prostor za lektorirane spise. Osredotoči se na vsebino, če imaš kake argumente, ali pa bodi tiho.
[/quote]
PRAVOPISEM?


pa ti se res prepričana, da se vse vrti okrog tebe… nemorš verjet….
[/quote]

Čaki malo…pa saj se ti ukvarjaš z mano, jaz ti pa govorim, da je to brez zveze.

Ti tara si glupa ko točak. Daj spelji se ze ker nisi za nikamor le za afganistan

Čaki malo…pa saj se ti ukvarjaš z mano, jaz ti pa govorim, da je to brez zveze.
[/quote]
Za cajt zabijat si dobra.


Za cajt zabijat si dobra.
[/quote]

Pa ne moreš z eno Taro_S cajta zabijat, no…

Da se vam da ukvarjati z eno zblojenko. S svojim razmišljanjem ni vredna, da jo sonce obsije.


No viš, taki stavki namenjeni komorkoli pa le potrjujejo, zakaj si večno samska in zakaj te nihče ne mara.
[/quote]
Veš bipolarni, če bi se ti zavedal na kaj tvoja pisanja in tvoji odgovori nakazujejo in potrjujejo te že davno ne bilo več tukaj na forumu. Tako pa:(

Pa ne moreš z eno Taro_S cajta zabijat, no…
[/quote]
Zgleda, da lahko.


Zgleda, da lahko.
[/quote]

No, to je pa spet stari ext. Šala prava. 🙂

Moje mnenje kot ženske o pravem moškem: ženska mu dovoli, da lahko igra naravno dano vlogo, to je moško vlogo, da je glava družina na način, da zna upoštevati mnenje svoje ženske in otrok. Mora biti sposoben, da vodi in preskrbi družino ter da zagotovi stabilnost družine, kar pa vključuje predvsem lastnosti kot so družina je na prvem mestu, podpirata pa jo poštenost in zvestoba.

New Report

Close