Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pravi moški in srečno samska

Pravi moški in srečno samska

Moje mnenje kot ženske o pravem moškem: ženska mu dovoli, da lahko igra naravno dano vlogo, to je moško vlogo, da je glava družina na način, da zna upoštevati mnenje svoje ženske in otrok. Mora biti sposoben, da vodi in preskrbi družino ter da zagotovi stabilnost družine, kar pa vključuje predvsem lastnosti kot so družina je na prvem mestu, podpirata pa jo poštenost in zvestoba.
[/quote]
Bistvo je pa v tem, da ste samske tako ekstra, da za vas ne obstaja in resnično ne obstaja, ga ni ki bi tako neprebavljivo prismodo prenašal.


Bistvo je pa v tem, da ste samske tako ekstra, da za vas ne obstaja in resnično ne obstaja, ga ni ki bi tako neprebavljivo prismodo prenašal.
[/quote]

Ne podcenjuj obupanega dedca.

[/b]
Ne podcenjuj obupanega dedca.
[/quote]
A ti pa ne spadaš v skupino srečno samskih ?


Bistvo je pa v tem, da ste samske tako ekstra, da za vas ne obstaja in resnično ne obstaja, ga ni ki bi tako neprebavljivo prismodo prenašal.
[/quote]

Pravi dedec zna vsako žensko zrihtat. V oboje zadovoljtvo. Ti pač ne. Stokanje in javkanje je edino kar znaš. Le kdo bi to prenašal.

Pravi dedec zna vsako žensko zrihtat. V oboje zadovoljtvo. Ti pač ne. Stokanje in javkanje je edino kar znaš. Le kdo bi to prenašal.
[/quote]
Vsake pa res ne, ker nekatere moške preveč prezirajo, da bi jih spustile zraven.
To je takoimenovana moderna skupina srečno samskih. 🙂


A ti pa ne spadaš v skupino srečno samskih ?
[/quote]
Obstajam.Sem samski. To je vse.
Sreča ali nesreča s tem nimata nič. Nasplošno se sreča šteje v trenutkih. Filozofiranje o tem je hrana za ego. Če ti olajša življenje, ok. Ampak, če moraš filozofirat o tem… sreče nisi videl od blizu. Ne pišem o tebi osebno.

Avtor teme, vsaka čast, z opisom si zadel v nulo.
Je pa zanimivo, par presrečnih samskih je takoj skočilo v luft in so takoj se počutile klicane zagovarjati svojo srečo :))
Saj ta forum je ogledalo tega: tu gor so večinoma samske stare zagrenjene kure in ta zagrenjenost bi naj bila ogledalo te neverjetne sreče samskih? Lahko same sebi lažete, ampak širše publike tukaj pa ni potrebno hraniti z vašimi nebulozami

“Happiness is a journey, not a destination.”


Obstajam.Sem samski. To je vse.
Sreča ali nesreča s tem nimata nič. Nasplošno se sreča šteje v trenutkih. Filozofiranje o tem je hrana za ego. Če ti olajša življenje, ok. Ampak, če moraš filozofirat o tem… sreče nisi videl od blizu. Ne pišem o tebi osebno.
[/quote]
To se strinjam.
Le vprašal sem, ker si napisal, da si obupan. Razen, če je bil tisto hec.

Ste vsi dedci foruma že prikimali sami sebi, da večino zvez razdrejo ženske. Kar pomeni, ko pišete v stilu “le kdo bo tako babo prenašal”, se norčujete iz samih sebe. Odgovor je jasen. baba s eodloči do kdaj bo dedca prenšala in ne obratno. A vam enostavna logika ne deluje?


Ne vem kaj bi ti imel sploh z logiko, če se bab na smrt bojiš? Ne moreš o ženskah blodit izhajajoč le iz svoje matere, niti o moških, veš?


Pa ti si baba in nas še vedno vseeno prenašaš. 🙂


To se strinjam.
Le vprašal sem, ker si napisal, da si obupan. Razen, če je bil tisto hec.
[/quote]
Tisto so pojmi s katerimi obmetavajo samske. Obupan nisem, obupen pač;-)


Tisto so pojmi s katerimi obmetavajo samske. Obupan nisem, obupen pač;-)
[/quote]
Pa baba tud nisi, kar je predpogoj za čudaštvo, ne?…no vidiš😁


Ne vem kaj bi ti imel sploh z logiko, če se bab na smrt bojiš? Ne moreš o ženskah blodit izhajajoč le iz svoje matere, niti o moških, veš?
[/quote]

Spet mi slediš po forumu vidim, kot cucek.

Ti najbolje veš, kako je biti z zmešano babo, a nisi eni visel za vratom, preden te ni načevljala?:))))

Prejšnje generacije moških in žensk ni poznalo pridevnika “pravi”, zato je bilo malo samskih, saj si je vsak z lahkoto našel partnerja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Prejšnje generacije moških in žensk ni poznalo pridevnika “pravi”, zato je bilo malo samskih, saj si je vsak z lahkoto našel partnerja.
[/quote]
Piškur se je pa tud v prejšnji generaciji kak našel?

New Report

Close