Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pravijo,…

pravijo,…

da ženske začne metat po 35 letu….ma jest ne vem kaj je to…prehitevam za 6 let, potem me pa tako, kot je rekel razo. že pohištvo čist vrže..:))

ženske začne metat pri 13 ali še kako leto prej.

---------- le vent nous portera...

a dej dej nayi, govorim o seksualnem metanju v smislu, da ti nikoli ni dovolj, da te partner skoraj ne dohiteva, da si želiš pravega seksa, da veš kaj je seks, da veš točno kaj ti paše, kaj paše njemu, da si probal že sto in eno različico…hehe sej pravim, zdej me je minister nakuril s tem stolom…ker je to pa zame nekaj novega in neraziskanega…

..pri 13 še vedela nisem točno zakaj jo imam…

…no, jaz tudi ne. in prav je tako.

ker se raziskuješ postopoma… kaj veš, kaj bo šele po 35 :)))

---------- le vent nous portera...

life, pa ti bi ministra al stol?? al njiju dva skupaj???

velja pa 5 let pred 30 in 5 po….takrat ženske lovijo zadnje trenutke “slave” …(tiste, ki še niso oplojene, so všečne večjemu razponu moških (po letih) in to so njihovi poslednji trenutki, da še kaj ujagajo)

moški pa okol 40…5 prej. pa 5 potem….nekaterim ne popusti tja do 50, ko pride prvi srčni infarkt ali težave s prostato, pa ugotovijo, da je še najbolje, da se žene držijo, ker ona zna vsaj čaj skuhat…

uh uh nayi..glede na trenutno počutje, tudi pomislit ne smem, kaj še bo…

haha mirela…dobro si napisala sploh zadnji odstavek…

ma jest bi sam stol…ministri so ponavadi prestari zame :))

he he he…..dobr si to napisala…

razumen človek se prilagaja svetu, nerazumen vztrajno prilagaja svet sebi... zato je napredek celega sveta odvisen od nerazumnega človeka

ja ja…..škoda da te ne vidim…

sicer pa….

Ne vem..če bom zadel v bistvo….

Amapk biti nepotešen ni lahko….

…poglej to naše življenj..kaj gre hitro naprej…vse bolj se moramo na hitro odločati…čedalje manj časa imamo (, šola,služba, družina…) in vedno manj sexa…

In zakaj to ne bi privedlo do nepotešenosti ?!

…in zdaj…kako odpraviti ta problem…hmm…. .veš ti….?

leta letijo - iščem stevardeso

lahko je vam..ženskam…..enostavno greste v šoping in nabavite dildije…..in uživate naprej..kar pač uživate…..in se sprijaznite z lažno samozadostnostjo..d.a je pač plastika boljša od dedca…..khmmm

sicer pa..če bi bila moški in imela luleka…bi verjetno drugače pisala….
naprimer..

ženske se sploh ne zavedate da živimo v tem svetu hitrih sprememb, za katerega je značilna visoka stopnja nezaposlenosti.. izključevanja..nenazadnje ženske emancipacije (…. itd.
in potem se ni za čudit, da je moška identiteta vse bolj v krizi…ker moški ni več tisti edini, ki ima moč odločanja v javni in privatnii sferi……
in tak tale “pritisk” povzroča, da tisto mladostniško sožitje spreminjaš v kulturo agresivnosti..nekakšno latentno povezavo moškosti, mačizmam in agresije….
ma sem zabluzil…

in potem počasi moški postane bojevnik, provokator.. med 4 stenami… bolj kot potenca pada …bolj se oži njegov bojni prostor..

me maraš zdaj bolj?

me pa zanima…..ženske imate več tistih umetnih…..zakaj?..ste kdaj ljubosumne na katerega izmed njih?!……

leta letijo - iščem stevardeso

Ja razo. se strinjam nepotešen biti je hudič….ampak hudič v sili muhe žre…torej, če me moški ne dohaja, se zadovoljim s plastiko…

˝in se sprijaznite z lažno samozadostnostjo..d.a je pač plastika boljša od dedca…..khmmm ˝ …napaka…nikoli ne more zamenjati pravega, je pa kratkoročna rešitev…..

˝…poglej to naše življenj..kaj gre hitro naprej…vse bolj se moramo na hitro odločati…čedalje manj časa imamo (, šola,služba, družina…) in vedno manj sexa..,…. ma ej, ne morem ti kaj pametnega povedati, ker nimam otrok, imam okej službo, ki jo ne nosim domov, delam faks s polžjo hitrostjo, tako da mi ostane čas za seks…

˝in potem se ni za čudit, da je moška identiteta vse bolj v krizi…ker moški ni več tisti edini, ki ima moč odločanja v javni in privatnii sferi˝……ma niti nečem takega, ki se bo ubadal z žensko emancipacijo in kako je nejgova moška identiteta prizadeta…..rabim prijatelja ih fukača s katerim se da vse zmenit.

…ja tam si zabluzil..ne vem sploh kaj napisat..

˝me pa zanima…..ženske imate več tistih umetnih…..zakaj?..ste kdaj ljubosumne na katerega izmed njih?! ˝ neumno vprašanje….ampak, kot vsaka kupljena stvar, več denarja, več muzike…

see ya

New Report

Close