Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prazniki

Prazniki

Imate kaksne specialne plane za te praznike ali samo grobarski turizem? 😉 Mene ze jutri ne bo vec v sluzbo..tko da bo res podaljsan vikend…Zelim vam cimlepse praznike…stiskanje pa obiska kaksne zapeljive carovnice na halloween…pa pečen kostanj in mošt ali pa čaj…

www.studentarija.net

Lunči ma poooočitniceeeeee!
Hja, ne vem ravno, da bi kam šla, morda kaka savna pa seks v gozdu…. kaj krajevno odmaknjenega pa nismo planirali.

Ful fajn bodi!

obvezno na pokopališče nov pelc pokazat…čeprav se mi zdi, da mi bo mal dol teklo…

hehe, grobarski turizem…

tam, kjer še vedno boli sem po potrebi…moji…
ostali me bodo srečali te dni sigurno in nekoč, tam nekje…

tudi tebi lepe praznike…
bod čarovnica in čaraj – pa ne dildote, ampak žive, trde, pokončne in potrebne…pa ne pozab si jih privoščit…

lp

hahahaha Rubyka bravo! Grobarski turizem!!!! hahahaha
Uživaj tud ti, če ne boš ravno turistično razpoložena!

Nak, nč grobarskega turizma. To se dogaja neodvisno od koledarja – ko pač čutim, da moram tja.

Grem pa sončku naproti – napoved je super!!!
Ruby, privošči si kaj za dušo med tem doooolgim vikendom. Pa seveda na telo ne pozabi 😉

Naj se ti uresničijo vse želje. ;)) Klopov pa tak ni več. Je premrzlo, da bi se v avto zgužvali.

Tudi jaz ti želim, da bi preživela čim-lepše te frej dni, ki so pred nami…besedo “grobarski turizem” si pa dobro skomponirala..hihi..;))

ha, ha, ha, solze mi tečejo od smeha!
Grobarski turizem?
Verjetno si ga ne bom privoščila, šla pa tudi ne daleč – mogoče kako namakanje kje za kakšen dan. Enkrat na leto se pa lahko skopam. Bo kmal nov let tle, pa bo treba sexat. Pa je lepo, da se človek prej očedi.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pik*ica?????? Za novo leto ti že sledi? Nis enkrat rekla da le vsakih pet let? hahahaha

hehehe…

ti pridem pomagat…bom hrbet podrgnla…na vrh glave pa bova mašnco nardili, boš tak lušn daril…benti, za 1x na leto se pa splača…

lp

si predstavljate, da bi res le enkrat na leto seksal, saj nam bi zakrnele;))

No, sej bi se našel kdo, ki bi z užitkom snel junfraste kožice. Če bo kdaj kaka sila ….. Veste kam se obrnit. Tukaj smo, mislim vsaj trije. Pa ne silite preveč! ;))))))))))))

Na Kras.
Lepo bod ruby. V sredo pa le piši.

Saj ni tako hudo – enkrat na leto, samo, da traja 365 dni…

lep pozdravček vsem!

haha – tole pa za genialni grobarski turizem!

jaz pa bom šel mal namakat… saj veste kaj in kam :-))))

Treba se je držati načrta…

:-)))

Letos bo zgleda izjema. Saj veš. Z leti se stanje spreminja. Zgleda, da zorim v pravo smer, pa sem si uspela skrajšat termin.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pol ti letos sledi celo dvakrat?!? Glavno, da se ti pajčevina ne naredi čeznjo!

ne, enkrat!
Samo priprave mam tolk dolg, da pol vsi mislijo, da je to večkrat. Nč bat, pajčevina se pa ne bo nardila čeznjo. Te dolge priprave obsegajo tud sprotno čiščenje, mazanje itd. Kako, pa ne povem. V glavnem, sem zadovoljna in zadovoljena.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pa bi blo zanimivo slišat kako priprave potekajo!

kaj slišat – vid’t, vid’t!!!
Lahko ti je mal žal, da ne boš.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Pa me vsaj z opisom razveseli!

ne, ne, pol boš pa pogubljen

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ga pa kuriš ;-))) Obvladaš ti to: te cel teden ni, prideš, priliješ mal olja na ogenj … in te že spet ni. Kir pa v jok ;-)))

Pa kaj pol???? Važno da izvem..

….. in v kot, pa nikol več vn….

New Report

Close