Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu PRDENJE

PRDENJE

Kolk se lahko zadržite pred partnerjem ste kulturni, se umaknete al ga kar spustite? Mislim, da nekaj kulture mora bit pa naj bo še tako težko zadržat “prdec” tudi v postelji se obrnem v drugo smer, saj kdor potihem ga spusti okol njega strašno zasmrdi.

Kako se kaj obnašajo vaši partnerji?

Hm, ja zlo nekulturna tema ja. Jaz se naredim, da nisem nič slišal, problem pa je ko se moram narediti, da tudi zavohal nisem nič.

Zame je ponižujoče, da partner namerno prdne ali rigne pred menoj. Izjema je seveda kakšno bolezensko stanje.

Tako bolezensko stanje se imenuje “10 let star mulc”!
Presneta porednost mala…. pa še fajn se mu je zdelo, če je še posebej fejst odmevalo!
Se mi zdi, da mi ga je že uspelo malo kultivirat!

Pri odraslih pa – NE TOLERIRAM!
Smatram, da gre za stvar kulture. Tudi med partnerjema… Obzirnost spada k ljubezni….

Ja, se strinjam s tem, da je vse stvar kulture in uvidevnosti. Pa ste bili kdaj budni celo noč ob partnerju? Ste slišali, da med spanjem kultura in uvidevnosti nimama prostota? Ker med spanjem ne moreš kontrolirati vetrov…pač privetrijo ven….tako da nekaj razuma pri vsem je treba imeti. Ponoči med spanjem vsaka rit prdi…
Drugo je pa zavestno spuščanje….tega ne toleriram….

lep dan

hehe, boriti se proti naravi:)))))

pa prtoževati se, ker mu kosila nisi skuhala, pa je šel na pasulj v menzo…..pol pa prasec prdi:))))))

Da bi se po 15 letih pretvarjala pred partnerjem, da jaz pa tega ne počnem:) se skrivala in farbala:) ….nebi:)

Je pa seveda dobro, da smo uvidevni do drugih, to so nas morale že mame vzgojiti(ali in očetje), torej, kar smo prinesli seboj, nas nobena še tako moralna žena ne more prevzgojit:)…

Je pa tako, da na začetku ljubezenske veze se prvi sprostijo fantje, in punca najprej reagira samo….joj, a si ga spustu lubi…..joj smrdi…hi hi hi:)
Ko ga spusti dedec pr 40, po 20 letih zakona….pa taista gospa ni več tako navdušena in navadno pospremi sproščenost moža s kako domačo živaljo…..
No, ko se žena skorajži, pa ga spusti, bi moral bit mož ves neveden, seveda naj nič ne opazi da je zasmrdelo, kaj šele da se je kaj slišalo.. Če se ji zgodi v družbi….naj on prevzame krivdo nase:D

Amen.

Se popolnoma strinjam s teboj.

Ja kakšni nekulturneži pa nalašč na ves glas prdnejo in potem izjavijo:prvo zdravje ,potem pa kultura.

Sej ni namerno, samo zraku oz. plinom je treba dati svojo pot!

Ti si jih očitno iščeš……………..po riti eno ali dve……….. :))))

Včasih pa stvar lahko postane celo nevarna (video dokaz):

Najprej zdravje potem kultura – do problema lahko pride, ko partner v primerih prdenja misli drugače – najprej kultura nato zdravje:))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

sam tok, da temo malo porinem naprej, ker damo na mizi ni nikamor prestavilo 😉

New Report

Close