Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Preberite si tole in nehajte noret

Preberite si tole in nehajte noret

S čim točno se ne strinjaš? Se ti zdi, da se ponujam za pomoč? Samo navajam številke, da dobimo neko objektivno stanje, ne pa armagedon.
[/quote]

Navajas stevilke tocno, kot ustrezajo tebi iz virov, ki ustrezajo tebi, kot imas seveda ze od prej cudovito navado (antivax press).

Kdorkoli trenutno tako pametuje kot ti in tebi podobni, je edino higienicno, da se javi tudi za eventuelno pomoc v prvih bojnih linijah cez dva do tri tedne (saj po vase itak ne bo nic), ne pa da sedi doma in posilja druge v ogenj.


Zdravstveni sistemi so taki bili že prej, ni to namen tega razpihovanja panike… drugje se skriva… seveda ni navadna gripa, a tudi navadna gripa je terjala veliko smrtnih žrtev..
[/quote]
zadaj je gospodarska vojna med velesilama po mojem – Kitajsko in zda…
Sicer je to moje laično mnenje, ampak mislim,da so povod omejevalni ukrepi ZDa, ki so se samo stopnjevali proti koncu leta in kitajcem je poknilo in so rekli, vas bomo spravili na noge… in so dali ven ta virus, na začetku so to skrivali in uvedli cenzuro celo o posameznih primerih. Kar pa niso vedeli in jih je presenetilo je da je virus tako visoko kužen in se je razširil tudi med njihovimi in takrat so dali vse ven in zagnali paniko… potem pa dokler jim ni uspelo vse to raznesti po svetu, so gnali paniko na domačih tleh… pomenljivo takoj ko so uspešno zasejali paniko po ostalem svetu in zajezili gospodarstvo, se pri njih bolezen čudežno ne pojavlja več…
Sama menim,da je italija načrtno izbrana da namenoma razsejali virus, da se je razširil od tam po svetu.
to je moje mnenje. ta virus po mojem nikakor ni prišel iz živali na človeka, ampak je bil ustvarjen v labu tam, in umetno in načrtno izpuščen.


zadaj je gospodarska vojna med velesilama po mojem – Kitajsko in zda…
Sicer je to moje laično mnenje, ampak mislim,da so povod omejevalni ukrepi ZDa, ki so se samo stopnjevali proti koncu leta in kitajcem je poknilo in so rekli, vas bomo spravili na noge… in so dali ven ta virus, na začetku so to skrivali in uvedli cenzuro celo o posameznih primerih. Kar pa niso vedeli in jih je presenetilo je da je virus tako visoko kužen in se je razširil tudi med njihovimi in takrat so dali vse ven in zagnali paniko… potem pa dokler jim ni uspelo vse to raznesti po svetu, so gnali paniko na domačih tleh… pomenljivo takoj ko so uspešno zasejali paniko po ostalem svetu in zajezili gospodarstvo, se pri njih bolezen čudežno ne pojavlja več…
Sama menim,da je italija načrtno izbrana da namenoma razsejali virus, da se je razširil od tam po svetu.
to je moje mnenje. ta virus po mojem nikakor ni prišel iz živali na človeka, ampak je bil ustvarjen v labu tam, in umetno in načrtno izpuščen.
[/quote]
Preveč je v ozadju da bi se šlo samo za smrtnost tega novega virusa. manipulatorji ki vodijo svet že vedo kako z rajo delat…

Navajas stevilke tocno, kot ustrezajo tebi iz virov, ki ustrezajo tebi, kot imas seveda ze od prej cudovito navado (antivax press).

Kdorkoli trenutno tako pametuje kot ti in tebi podobni, je edino higienicno, da se javi tudi za eventuelno pomoc v prvih bojnih linijah cez dva do tri tedne (saj po vase itak ne bo nic), ne pa da sedi doma in posilja druge v ogenj.
[/quote]

Kaj pametuješ?! Daj ti boljši vir za Italijo 2016/2017, pa pokaži koliko jih je umrlo zaradi gripe takrat. Imaš vso možnost, da najdeš vir, ki pa tebi ustreza. Ajde!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Britanija je prav naredila, stari in bolani v karanteno, zdravi v službo in se čimprej prekužiti.Prej se bodo prekužili, prej bo virus odšel. Mi pa delamo kontra, enkrat bomo mogli dobit virus, da se prekužimo.

Težko bi bil zaradi tega posebej miren – če pa imam najbližje pomembne osebe v točno teh rizičnih skupinah.

Britanija je prav naredila, stari in bolani v karanteno, zdravi v službo in se čimprej prekužiti.Prej se bodo prekužili, prej bo virus odšel. Mi pa delamo kontra, enkrat bomo mogli dobit virus, da se prekužimo.
[/quote]

Ja, to je bil prvoten plan, ampak so že izračunali da se ne izide. Problem je udar na zzdravstvo in posledični kolaps le-tega.


Preveč je v ozadju da bi se šlo samo za smrtnost tega novega virusa. manipulatorji ki vodijo svet že vedo kako z rajo delat…
[/quote]

No svoj poziv k pomoci v prvih bojnih linijah extendam se na vaju, ker te teorije zarote pri koliko toliko strokovno podkovanem bralcu vzbujajo slabost.

Najdite eno strokovno referenco (infektolog, epidemiolog, mikrobiolog), ki vajine teorije potrjuje! Pa kaj vi mislite, da so zdravniki sirom Evrope del neke globalne kapitalisticne zarote?!
Ali mislite, da so le tako neumni, da jih en Tonin in Jansa pretentata z zgodbico o virusu prehlada!?

No svoj poziv k pomoci v prvih bojnih linijah extendam se na vaju, ker te teorije zarote pri koliko toliko strokovno podkovanem bralcu vzbujajo slabost.

Najdite eno strokovno referenco (infektolog, epidemiolog, mikrobiolog), ki vajine teorije potrjuje! Pa kaj vi mislite, da so zdravniki sirom Evrope del neke globalne kapitalisticne zarote?!
Ali mislite, da so le tako neumni, da jih en Tonin in Jansa pretentata z zgodbico o virusu prehlada!?
[/quote]
Izražamo mnenje ne teorije.
Ali samo ti svoje lahko?
Tonin in Janša? Kaj ti resno misliš da je Slo in tisti pri vrhu Slo sila ki vodi svet?

Britanija je prav naredila, stari in bolani v karanteno, zdravi v službo in se čimprej prekužiti.Prej se bodo prekužili, prej bo virus odšel. Mi pa delamo kontra, enkrat bomo mogli dobit virus, da se prekužimo.
[/quote]
Če se ti tako mudi prekužiti pa se javi za prostovoljca v UKC. Jih rabijo. Zaščitne opreme pa kot nam mora zdaj biti jasno tudi ne bo.

Ja, to je bil prvoten plan, ampak so že izračunali da se ne izide. Problem je udar na zzdravstvo in posledični kolaps le-tega.
[/quote]
Jim bo zmanjkalo fizikalcev za izkopavanje septičnih jam za njihova trupla. Imajo premalo bagrov je izjavil Boris Johnson.

No svoj poziv k pomoci v prvih bojnih linijah extendam se na vaju, ker te teorije zarote pri koliko toliko strokovno podkovanem bralcu vzbujajo slabost.

Najdite eno strokovno referenco (infektolog, epidemiolog, mikrobiolog), ki vajine teorije potrjuje! Pa kaj vi mislite, da so zdravniki sirom Evrope del neke globalne kapitalisticne zarote?!
Ali mislite, da so le tako neumni, da jih en Tonin in Jansa pretentata z zgodbico o virusu prehlada!?
[/quote]

Menda ne misliš, da Tonin in Janša vodita to zadevo, heheh.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Na kitajskem se že dolgo več ne širi. Kako lahko potem kaj takega trdiš? Dva meseca, pa je bilo konec, kot vsako sezono, ko pride gripa. Seveda še ne vemo, kaj bo, ampak glede na kitajsko pa malo že lahko napovemo.
[/quote]
Pa je Kitajcem kaj za verjeti? Ni trajalo samo dva meseca pač pa od začetka decembra, ko so dali ven prve podatke ( kdaj se je zares začelo ne bomo izvedeli).
V Južni Koreji po nekajdnevnem zatišju ponoven zagon obolelih in umrlih.
Precej podobno španski. Dve leti je harala v zagonih.


Pa je Kitajcem kaj za verjeti? Ni trajalo samo dva meseca pač pa od začetka decembra, ko so dali ven prve podatke ( kdaj se je zares začelo ne bomo izvedeli).
V Južni Koreji po nekajdnevnem zatišju ponoven zagon obolelih in umrlih.
Precej podobno španski. Dve leti je harala v zagonih.
[/quote]

Trenutno je težko komurkoli sploh verjeti, zato pa raje navajam podatke iz zgodovine. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Izražamo mnenje ne teorije.
Ali samo ti svoje lahko?
Tonin in Janša? Kaj ti resno misliš da je Slo in tisti pri vrhu Slo sila ki vodi svet?
[/quote]

Ti izrazas svoje mnenje in teorije na podlagi “dokazov” pricaranih iz zraka, Marko na podlagi klasicnega cherry pickinga strokovne literature in osnovnega nerazumevanja le-te, vse skupaj pa.je v trenutni situaciji nevarno za morebitne naivneze, ki bi ta vajina modrovanja brali.

Da bos razumela prispodobo z nasimi politiki je bilo pa verjetno cisto utopicno pricakovanje z moje strani…

Skratka vsem vam: put your money where your mouth is, voluntirajte v bolnisnicah in civilni zasciti, takih ki se virusa ne bojijo nam trenutno najbolj manjka!

Marko
tisti tvoj clanek pa se ukvarja le z excess deaths (torej koliko vec smrti je bilo v neki sezoni napram prejsnji in statisticne razlike pripisuje gripi niso pa to confirmed casi, ampak bolj kot ne nek matematicni izracun, kar je v polnem tekstu tudi jasno obrazlozeno). Nasploh se v Italiji predpostavlja povprecna letna smrtnost zaradi gripe 8000 https://www.agi.it/fact-checking/news/2020-02-26/coronavirus-influenza-stagionale-7231278/

Menda ne misliš, da Tonin in Janša vodita to zadevo, heheh.
[/quote]

Menda ne mislis, da celotna medicinska stroka sledi neki fiktivni kapitalisticni zaroti heheh

In italijanska trupla so kaj – stage propi!?

Menda ne mislis, da celotna medicinska stroka sledi neki fiktivni kapitalisticni zaroti heheh

In italijanska trupla so kaj – stage propi!?
[/quote]
Medicinska stroka kot farmacevtska kot.. je že zdavnaj prodala svojo dušo kapitalizmu.. ravno tako veliko kvazi alternativcev ki niso delali za ljudi ampak za izključno svoj žep…


Medicinska stroka kot farmacevtska kot.. je že zdavnaj prodala svojo dušo kapitalizmu.. ravno tako veliko kvazi alternativcev ki niso delali za ljudi ampak za izključno svoj žep…
[/quote]

Ja Ihan, Lejkova in Beoviceva so sami bilderbergovci, če omenim samo doma e strokovnjake.

Pa ti razumeš da trenutno članke pišejo ljudje iz prvih bojnih vrst in da je večina stroke zgrožena nad potenco tega virusa?!

Razumeš, da v kratkem pricakujemo tornado na nas zdravstveni sistem, da se nas bo ogromno okužilo, da dnevno izpostavljamo svoje družine, da smo se od svojih staršev poslovili za več mesecev?!

Kako lahko sploh rečeš kaj takega?! In za takšne kot ti, mi nosimo naše glave na tako…

Evo zdj je pa se uradno, da imunost ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in da eni zbolijo ponovno. Zdj se pa se okuzujte in prekuzujte v nedogled, dokler vsi ne postanemo kripli. Se dobr, da bo pocas karantena.

Ja Ihan, Lejkova in Beoviceva so sami bilderbergovci, če omenim samo doma e strokovnjake.

Pa ti razumeš da trenutno članke pišejo ljudje iz prvih bojnih vrst in da je večina stroke zgrožena nad potenco tega virusa?!

Razumeš, da v kratkem pricakujemo tornado na nas zdravstveni sistem, da se nas bo ogromno okužilo, da dnevno izpostavljamo svoje družine, da smo se od svojih staršev poslovili za več mesecev?!

Kako lahko sploh rečeš kaj takega?! In za takšne kot ti, mi nosimo naše glave na tako…
[/quote]
Resno, zaradi takih kot sem jaz vi nosite glave na tako..?
Sorči nisem jaz tista ki paniko zganjam, ampak tista ki mirim tule paničarje.
Umirte se, zaradi panike vas bo prej pobralo ne zaradi koronce….


Resno, zaradi takih kot sem jaz vi nosite glave na tako..?
Sorči nisem jaz tista ki paniko zganjam, ampak tista ki mirim tule paničarje.
Umirte se, zaradi panike vas bo prej pobralo ne zaradi koronce….
[/quote]
Kdo zganja paniko? Sj ne ves kaj je panika ce tko govoriš. Ce pogledas ven, ni nobene panike nikjer. Folk je cist umirjen. Nobenga ne bo pobral zarad panike, pa tut če bo koga, več jih pobere zarad gripe.


Resno, zaradi takih kot sem jaz vi nosite glave na tako..?
Sorči nisem jaz tista ki paniko zganjam, ampak tista ki mirim tule paničarje.
Umirte se, zaradi panike vas bo prej pobralo ne zaradi koronce….
[/quote]

Ti nikogar ne miriš, ampak samo eno bedarijo na drugo stresas.

Poleg tega glede na obnašanje folka, zaenkrat ni na mestu kogarkoli miriti.

Zdaj si pa naredi uslugo in se ne pogovarjajo več o rečeh o katerih prav očitno nimaš niti malo pojma oz vsaj najprej preberi kaj STROKOVNE literature.


Kdo zganja paniko? Sj ne ves kaj je panika ce tko govoriš. Ce pogledas ven, ni nobene panike nikjer. Folk je cist umirjen. Nobenga ne bo pobral zarad panike, pa tut če bo koga, več jih pobere zarad gripe.
[/quote]
:).. koliko pa je panike znotraj njih?

Ti nikogar ne miriš, ampak samo eno bedarijo na drugo stresas.

Poleg tega glede na obnašanje folka, zaenkrat ni na mestu kogarkoli miriti.

Zdaj si pa naredi uslugo in se ne pogovarjajo več o rečeh o katerih prav očitno nimaš niti malo pojma oz vsaj najprej preberi kaj STROKOVNE literature.
[/quote]
Očitno ne prebirava istega mona.. hehe…

Nobenih bedarij ne stresam.. zdravstvo/farmacija je že zdavk+naj dušo prodala kapitalizmu.. če temu ne bi bilo tako, bi sedaj imeli vse potrebno za tole situacijo… pa še mask ni ane… pol pa jih nekateri maske za enkratno uporabo mikrovalizirajo, prekuhavajo, pečičarjo…


:).. koliko pa je panike znotraj njih?
[/quote]
Ne vem in vseen mi je. Ampaj slabo mi rata, ko se še vedno najdejo pacienti, ki okol razlagajo, da je samo malo hujsa gripica. In pol ovce to poberejo in se spet obnašajo kot da ni nič in namest 1 mesec se bo to sranje vleklo še naprej. A to eni prov nalašč zavlačujejo? K prov vidm, ko so govoril po tv, da ni panike, so se vsi zajebaval na firmi iz “paničarjev”. Zdj, k pa je korona pr nas, so se pa vsi mal zamislil… Na konc bodo še zadnji “nepaničarji” dojel, da je resno. Upam da čim prej, ker prej se bomo držal sami zase, prej se bo epidemija ustavla. Gre samo za logično sklepanje glede na opažanje dogajanja po svetu. Ne rabmo številk, so že posnetki dovolj. V 3 mescih je šlo po celmu svetu…

New Report

Close