Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus prebolevniki- izkušnje

prebolevniki- izkušnje

Tisti, ki ste preboleli covid, kako je šla rehabilitacija? Ste se takoj normalno počutili, ste bili še lep čas slabi? Baje počutje ni zelo odvisno o moči bolezni. Vse izkušnje bodo dobrodošle.

Še dva tedna sem se slabo počutila, en teden sploh. Apetit se mi je tudi zelo počasi vračal. Bolezen sama ni bila huda , en dan zelo zmerne vročine, dva dni bolečih mišic- kot ena  blaga viroza.

En teden čist zanič. Trganje po kosteh. Se en mesec popolna utrujenost. Potem je pa izzvenelo.

Samo prebolevanje pred več kot letom dni, par dni blag prehlad. Potem pa vsaj leto dni težave z vonjem, določenih prijetnih naravnih vonjev nisem zaznala, smrdeči vonji so bili močnejši. Okus za določeno hrano obupen, apetit sicer dober.  Kondicijsko ves čas brez problema.

Sicer že dve leti jemljem D3 + K2, C, občasno cink.  Zadnjo zimo še quercetin in nac (antioksidante) Pa magnezij in omega 3.

    Vèčina zbolelih v moji bližini, že drugič in tretjič, pa ne uživa nobenih prehranskih dopolnil.

Prebolela bp, par dni kihanja,en dan vročine, bolečine v rokah in nogah. Vse skupaj dover teden. Kasneje je trajalo, da sem dobila nazaj okus (tega dokaj kmalu), vonj (trajalo). Tudi kondicijsko sem bila še  nekaj časa bolj tako tako.

Prebolela dober mesec nazaj. Po enem tednu sem bila povsem ok. Kot vsak navaden prehlad. Ta prvič leta 2020 sem pa kašljala še 3 tedne. Ampak ostalo enako brez posebnosti. Sem bila pa prvič en teden kar bolna z vročino in boleče telo kot pri gripi. Tokrat pa je bilo zelo nežno 😉

New Report

Close