Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prebudili ste se v nov dan…

Prebudili ste se v nov dan…

Dobro jutro vsem skupaj!

Kar nekaj časa se hodim naokoli po hiši in moram vam povedati,da sem vesela,ker se očitno moje zdravstveno stanje izboljšuje.Včeraj sem mislila da bom umrla,čisto zares,zato sem se zvečer zelo kmalu samo ulegla dol in spančkala do jutra.Ne pomnim kdaj bi bila resnično tako bolna,tako nemočna.. pa še vseeno sem bila skoraj sama za vse doma ,pa služba..pa.pa…..ampak pustimo to…očitno je vse to za mano,no vsaj tisti občutek,da ti gre na bolje je veliko vreden…No upam,da se prehitro ne veselim.
Spet bom veselo odskakljala v službo,ko bo odbila ura taprava.
Pa dosti o tem….

Jutro se je pri meni lepo začelo.Želim, da da bi tudi vam kaj lepega prineslo. Ob vsem tem norim življenskim tempom se skušajte malce ustaviti za trenutek,se zamislite in bodite hvaležni za vsako majhno,miceno stvarčico,ki ste jo sami ustvarili,oz.ki je samo z vašo pomočjo to kar je!!!!
Lep dan vsem!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro vsem skupaj tud z moje strani…. No današnje jutro ni glih tisto, zarad katerega bi blo vredno vstati, vendar je potrebno tudi take dneve zbrcat.

Zato… en nasmeh na fris, pa hajdi v temen dan :)))) Dobro jutro vsem skupaj in vsakemu posebej :)))

Dobro jutro gmajna :)) Na juriš !

heh zaspančki,a ste le prlezliiz svojih brlogov….??!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Počasi, neslišno, komaj, komaj je zajček zapustil toplo posteljo in gre zdajle malo okrog brlogca pospravt :))
Ej, vesela sem, da si bolje samo ne vem če ni to trenutno. Čuvaj se vseeno, pa čajček pit….pa arcnije vzet..

Kao nekad… ’45. :))))))))))))))))))

Na juriš :)))))))))))))))))))))

Aha bom pridna.Tud jest brlogec pospravljam.Še mal pa bo gotovo!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej…Jani kaj si takega sanjal??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

juriš :))))))))))))))))))))) ne se spomnim 🙂 da bi blo kej.. tko … tacga :)))))

haha..no vidiš, pa sem te nasmejala :)))))))))))))))))))) v tem jutru :))

Ojej pol pa gremo no na juriš a napademo tud?hmmm nišan mam že nastavljen..heheheheh****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nič ne smemo premišlevat, kadar je tako…je treba samo pripravljeni, pucaj ..pali….zrafali…direkt u target, hehehehe..

oki bom vzela na naznanje…
Tkole družbica,jest odhajam na delo1 Lepo se imejte,RAdi se imejte Pa se beremo zvečer…

Zajček..res se bolje..nč več kašlja….jupieeee se pa bova slišale,ker mam a lot za čvekat! NUJNO! Sporoči ko bom mel čas!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

– nekateri prej drugi kasneje:)
ko je pa tako lepo malo poležati pod kovtrčkom;-)

ko bom velika, bom vstala takrat ko se bom sama od sebe zbudila, brez drnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

vsem skupaj en prijeten dan!

Ja, bom. Predpostavljam ko končava obe z delom, ne ? hehe pozno je najin čas..
je bolj ziher :))))))))….***

Čau!

New Report

Close