Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pred časom

pred časom

Ja, sem se naučila brat. Razumela. Pa kaj zdej? Naj ga za rokico nazaj privedem al kaj?
Pa tud, nisi mi odgovoril, kaj bi bilo po tvojem mnenju za narest?
Ne mi rečt, da bo takoj bolš, če nekateri nehamo hodit na forum….ker, če si opazil danes glavnih NI. In???
Se je kaj zgodilo?
Razen, da si ti hud in da mi ne poveš kaj bi naredil TI!

Ah, backa…po sili bi rada slišala…ste edini, k forum pokonc držite, pa hvala vam.

Pa smo spet na začetku, ljubček moj. A vidiš?

Ne štekam, kaj je narobe, če kakšen dan ni novih tem? Jih pač ni, mogoče pa folk hodi po nasvete drugam..so pogruntal da tuki ne dobijo nič pametnega. Bo šel pa forum v maloro….jaka stvar.

Hmal bi nekej grdga rekla na j….pa ne smem.

a kej bi naredu…….
moderator ne bi smel dovoljevat tega sranja……
za taki stvari so chati,messengerji pa te pizdarije……

prepoved sodelovanja na forumu se mi ne zdi smiselna, kljub vsemu včasih še kako pametno prjavte…….

Ti, ti, kako si dober, vsaj do mene zdejle…..

bravo!!

Še dobr, da me cajt base..bolj berem bolj se smejim..ko otroski vrtec..backa …skoda energije za kle..alo pejva ke;)..ker bos ti kriva..ce bo se respect zginu..tko, ko so ostali baje..po besedah respecta zaradi nas..baje,)…eni sigurno, ker se jim ni ljubilo kle brat nasga spikanja…tudi mene mineva..priznam!

Edin se tebi napism tole draga Ula..mi pijemo kavo..in cvekamo tudi v real…nc bat..z razliko od tebe..si upam trdit..da itak ne bi mela “jajc”..se pokazat…kle bit pametn..je lahko..to smo dokazal ze vsi..sam mene gane le real..tko da ti kr sanji in deli dalje analize na podlagi nasga zezanja kle…
Maša..tebi pa tole..kaj ti naj le zamerim…ti nimam kaj…ce bi me poznala v real…potem ne recm..tko pa pisat..podajat..eno mnenje tukaj..na podlagi nekih besed..ko spolh ne ves je res ali ne..je zezanje..ali kaj drugega..lepo te prosim no..to je forum..kle je vsak lahko vse..ne pozabi tega;)…ti me pac tako vidis..ne mene..ampak nek nick saro*..itd..mar ni skoda cajta…vsem nikoli ne mors bit okej..jaz se tega zavedam..daj se se ti in popolnosti ni, zato mi ne pisi, da sm popolna, ker nism in tako tudi ni moje zivljenje, ga nocm, bi bil ziv dolgcas..razlika je le ta..da tukaj ne jamram in tukaj ne resujem tezav..tukaj sem najvec zaradi zabave, ko sem…in še za to sm plačana..zato se ne boj za moj preziveti cas, ki ti ga namenjam tu;)…
Uzivajte..sonce sije..en nasmeh prosim in dan bo lepsi!..Cao.

A si opazil, da smo naklepali že 30 mailov na temo? A vidiš, kaj se dogaja? Enmu, ki pride gor, se zdi, da smo brezvezni…..in kaj boš ti rekel? O sebi, ki ravno tako sodeluješ zdajle in nekoga to prav nič ne zanima?

kwa zdej…… nej še tebe……
hehehehe

midva sva se že zmenila……
vidš kolk so bendni teli tvoji pajdoti…..dons te ni blo pa je backi koj dolgčas ratal…….

kje pa je KIR……že vem…..včeraj ga je kaka huda forumašica iz vaše klapa tko spedenala da je končno šel na tisti dopust……..

sarči, nimam več časa….pedenej dalje če ga maš in če se ti zlušta….poljubček!

:))))))

kako srčkano, kot bi bil užaljen
( mislim v najlpšem smislu)

ne, na tej temi bo vsak reku…..
Noro, kle se pa sam kregajo…..bom še jest kerga opizdil……

hehehe, tko je blo mišlen…….
še užaljeno sem se namrdnil k sem prtisnu POŠLJI
heheheh

ma ne seri jaz se rade volje dobim na kavi

bruh……osladno…….
ravno taki posti delajo ta forum neprebavljivo ostuden……

se opravičujem , je zvenelo huje kot sem želela, je pa res da ničesar ne “skrivam “kavo pa tudi rada spijem:)

Hehe, klasično zapadamo v monotonijo 🙂

Ker sem nova tudi na tem forumu…ne vem kaj se je dogajalo…vidim pa da se res mal ponavljate s temi prerekanji…sej vem, tud men je dolgčas:))

Ampak..čemu sploh je ta naslov Sex v mestu namenjen?
Nikakor ne najdem neke prave tematike za sem gro…ki bi rekla, to je tisto pravo:)

Pa vendar…prebereš prvi post, pa še dva za njim, pol jih 40 preskočiš in na koncu še enega…pa ugotoviš….da je minilo spet pet minut;)

Lep dan pa veliko sexa!

hahahahaha…..
dobra ugotovitev……

bom jutri backi tole pokazal….sicer bo pa sama našla…….

Respect, dons je pa res tvoj dan….ampak, kot sva že enkrat ugotovila, udrihaš čez folk zaradi njihovega brezveznega blebetanja….potem si pa isti, sam da te kdo začne provocirat.
Po moje je razlika med vsemi nami le, da imajo nekateri časa več kot preveč, in visijo tuki nonstop, eni ga pa nimamo, pa nas zato ni videt tako pogosto.
lp

eh……
Na vsak etolk časa dobim kakšen napad……., ampak me more zmeri neki znervirat……. dons me je npr. post od backe ko jadikuje da nobenga ni na forumu……. jebiga……

Jah jebiga…..jest pa že ne blebetam kr tko neki……res pa je da hitro podležem provokacijam……se raje mal spraznim nazaj…….sej to nč ne stane…..

hehehe, dons mam res nekam velik časa……

Ah, sprazniš se lahko tut na druge načine 😉 😉 😉 Recimo, mal opusti tipkovnico….ali pa saj eno roko….ah, sej veš kako….
🙂

New Report

Close