Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu pred časom

pred časom

Ni tako dolgo nazaj, ko so letele sem in tja sexi vprašanja in še bolj sexi odgovori. Nekaj se nas je prijetno zabavalo….In jasno, kar hitro so se našli posamezniki, ki jim to ni bilo prav nič všeč. Tudi razumem.
Mater, kar je preveč je pa preveč. A ni tako?

Kaj pa zdej?
Vse je tiho, prazno, novih tem ni….Kaj bo?
Kje so zdaj ljubke damice, ki niso hotele slišat vzdihov? kje so tisti ta pogumni fantje, ki se niso hoteli pridružiti?

A bi mogoče mal… ne vem kako se sadi rože ali pa kako ješ pico brez vilic?
Joj, kmal bi napisala je (b).š. Ti, ti, ti backa. A ti je mal dolgčas?

Jaz pizzo zelo rad pojem brez vilic in sploh ni težavno. 😉
Aja razrežeš na trikotnike, primeš z eno roko tako da se ne zlomi in neseš v usta.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

glede tega vašega sranja sem že povedal svoje……pa povedal sem tud točn to kar se je zdej zgodl……naveličal ste se svojih ponavljajočih traparij…….
odgnal ste pa tud vse ostale k so hodil na forum……….
jebiga…… forumi niso namenjeni temu…….

zdej se pa zabavajte naprej sami………

pri transportu do ust pa moraš biti pozoren da ti vroč sir in paradajz ne pade iz pice…..posebej pozoren pa nato da ti ne pade na hlače (lahko se opečeš) ali kak drug kos oblačila…….

Dobro, to so že dodatna navodila oz. varnost pri jedi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

jah jebiga……
te nedojebanke tega ne vejo, ker se v španskih limonadah to nikol ne zgodi…….jim je treba povedat……..

Ne, ti nas boš zabaval, a si za to?

Veš, kaj ljubček, tlele gor so rekl, da je treba kulturno govort. in če ti misliš, da temu ni tako, se pa ne pogovarjam več s tabo.
Me pač ne maraš niti toliko, da bi se pogovaral. Normaln. Se zgodi.

Še nekej:
namreč, čisto, čisto vsak ali vsaka ima vedno možnost začet neko temo. In, odkrito rečeno, tlele nekej ne štima. Pa ne moreš se ti šlepat ves čas na druge, kao naj te drugi zabavajo….Ne!

Odpri svojo temo, povej svoje izkušnje še drugim….le tako lahko izveš mogoče kaj novega ali zanimivega.

Saj pravim, ni mi jasno, respect, zakaj misliš, da je kdorkoli odgnal kogarkoli. Ma dej no, saj nismo v vrtcu ali pač?

ne ne bom……
nafehtej saro, KIR-a, in to druščino……..

To je tisto kar sem rekel, ko sem vas vabil na srečanje v realnosti! Vsak forum (ne samo ta) slej ko prej zamre. V bistvu skoraj ni več tem, ki bi se jih dalo še predelati. Novih uporabnikov pa tudi ne. Tako ostanejo le še stiki, ki smo si jih ustvarili. Je pa tudi res, da nimamo vsi veliko časa viset tule.

Porebno bi si bilo izmisliti še kakšno zanimivo temo. Tako, ki bi nas pretresla v temelje 🙂

Maš prov. Ampak kdo neki se bo tega spomnil?
Sicer pa, poglej kren, kje pa so novi ljudje?
In ponavljam, ne morš in ni prov se ves čas šlepat. Pa ne mislim tebe, dragi.

s tem k sem rekel odgnali nisem mislil dobesedno……
pač….. men in verjetno še komu se zdi glupo vmešavat v vaše brezvezne čvakarije…….dobro jutro vsakemu posebej dvakrat, kako si, kaj kuhaš, kako si ga fasala včeraj, kam si ga fasala……dej no……….
men se tega ne da……pejte nekam na chat kanal pa se tam grupirajte…..

Ja, lepo si mi napisal. Kulturno. Zdej se pa bom pogovarjala.

Poglej, respect, mal se zezaš, hecaš in potem mal padeš notr in ti je prijetno. janso, nekaj časa. Okej, se strinjam in sem se tudi že takrat, da smo intimni too much za ene. Ampak nisi mi kljub vsemu odgovoril kaj si počel recimo TI ta čas. Zakaj nisi kaj napisal drugega?
Pa saj se ne be bilo treba vmešat v tiste teme. No, povej mi, no…

Ja pa dejte se že dobit no enkrat, vas par modelov, tipe bi itak verjetno minil, ko bi videli v realnosti “lepotice” in doldajačice Saro, backo, erči. Tule pa lahko še naprej špilajo svojo namišljeno vlogo sexi zapeljivk. Itak, da je to razlog, da se ne morete pogrupirati tudi v realnosti.

Ula, poslušej no, pa zakaj se ne oglasiš z neko novo temo?
A veš, da je šimfat itak najlažje.
Reci, zakaj ne nastopiš z idejo, ki bo vsem všeč? Ne razumem zakaj samo čakaš?

kwa zdej…… k sem kulturno napisal se boš pa zgovarjala z mano…….
a jo to kukr ena nagrada al kaj ?

še nism pršel do te točke da bi na tem forumu rabil kako pomoč….. ko jo bom, bom napisal……

človek, ki prvič uleti na forum sex v mestu, odpre neko temo, dobor jutro npr., vidi kaj se dogaja….zapre in ga ni nikoli več tukaj…….
še tisti ki so viseli tu so spokali raje na druge forume…….

Odpre se neka teme, sledi nekaj pametnih, potem pa napise en post sara, se oglasi KIR…ooooo, sara, kje pa si ti in tako naprej……kmalu se pridružiš se ti, pa kren in tema je spet vaš debatni krožek……hvala lepa za to…..

Vsakemu dam pomalem prav….meni se tudi ni dalo dan na dan brati..vsi vemo kaj in zaradi česa ste bili malo “bremzani nazaj” od moderatorjev…ampak, res pa je, da je odločitev posameznika, kaj bere….pač,na hitro preletim …kar mi je všeč preberem, tematike je pa zame, ki imem cajta za tale forum samo ~pol ure na dan, več kot preveč. Verjamem, da jih je za nekatere, ki imate celi šiht čas da se zabavate, premalo.
….In zato bi takoj zamenjala za vašo služboooooo…..he, he….malo heca.

Lepo, da si napisal. Oh, ja nagrado bi tud jaz rada. Sicer, okej , če praviš, da je tako to verjetn pomeni tvoje mnenje, ja?
In sedaj pa povej še, kaj bi storil ti?
Sem tud uli napisala, da je najlažje šimfat. Pa narest kej?

backa……
forumi niso namenjeni temu da bi folk tekmoval kdo bo imel več postov pa odprtih tem……ni tukej nagrade ….izlet (s sezonskim jebačem po izbiri iz foruma) za 2 osebi v Bernetke……..
ko nekoga pač kaj zanima vpraša…..če ga ne…..ga pač ne….ne morš nekoga prsilt…..

Eto, respect je odgovoril še zame, če bom rabila kaj vedet, bom vprašala. Drugače pa na forum pridem z namenom, da zveš kaj novega, zanimivega, ne pa, da se povsod pojavljajo sami stoki, vzdihi, napeljevanja, namigovanja. Ej res ne razumem, zakaj ne greste na kakšen čvek, al si pa instalirajte messenger.

Seveda ne moreš nobenga prisilit. Pa saj tud jaz to razumem.
Ampak, izognili bi se lahko tisti temi, ki ljudi recimo ne zanima, pustili to ob strani in pač uletel s svojo idejo, pa potem nov človek s svojo…..tisti, ki bi se radi zabavali ob vsem tem pa ne vem no, bi pustila na mir.
Povej, kaj bi ti?

Okej, okej. Mimogrede, teme so bile brisane mogoče tudi zaradi nesramnosti, veš to? Ne le vzdihi!
Sicer, ti prideš na forum z namenom, da kaj novega, pamentnega, uporabnega izveš, a ne?
Ampak, kdo ti bo dal podatke? Kdo bo mislu namest tebe?
Mogoče pa bi potlej še za forum sex uvedl kr dohtarja ali pa svetovalca psihologa?
Eko, vidiš, ideja. Kaj meniš?

alo…..a ti nekdo na kablu stoji………

sem ti že povedal zakaj ni več folka tu…..

par postov višje….:
človek, ki prvič uleti na forum sex v mestu, pogleda neko temo, dobro jutro npr., vidi kaj se dogaja….zapre in ga ni nikoli več tukaj…….

, če ti morm naprej razložit……če človeka nikdar ni več nazaj…verjetno tud ne more odpret nove teme…al kwa…….

srce moje……
to je že vse spedenan……..
(partnerska posvetovalnica…če se ne motim, pa primožev ljubezenski forum)

New Report

Close