Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Predigra….

Predigra….

Imate kakšne “finte” za predigro? Me zanima, če bom slišala kaj novega….

Po moje kakih posebnih fint ni, tle je fse prepusceno fantaziji in omejeno le z njo.

Zdej mors seveda definirat, kaj to je predigra. Vcasih se vse skupaj zacne ze, ko se po telefonu poklices v sluzbo in potem ves potreben cakas da bo konec sihta. Vcasih pocakas svojo drago z vecerjo in potem… desert, a ne?

PMSM je vsakrsno ustvarjanje pravega vzdusja predigra.

Bi se moral kar mal strinjat z borcem, ja. Sex se začne bistveno prej – no vsaj teren je treba pripravit. V glavnem pa počneš tisto, kar njemu paše in on enako tebi. Zato je treba vseskozi raziskovat – sploh pri ženskah težko dobiš dve, ki bi imele isti okus, fantazije. Prav raziskovanje pa je tisto, kar sex dela vedno zanimiv. Veliko uspeha ti želim pri tem

Težko, da boš slišala kaj novega;))) Je pa fajn občutek, ko po dolgih letih ugotoviš, da je že tel. klic al pa kakšen “direkten” SMS dovolj;))))

aha…to se pa strinjam….

Skoraj se ne spomnim več kdaj sem imel zadnjo “predigro”. Vedno se vse tako hitro zgodi, da ponavadi vedno izklopim možgane… 🙂

Joj, kren, resno? A potem vse na hitro? In pride en dva tri (tko kt včas pr men, sam priznam, mi paše)? A se ti ne da ali?

Hehehe, sam mal se zajebava!

Ma saj je vse povsod podobno. Prvič gre pri obeh na 1,2,3, vse je samo vprašanje parih minutk. tu je n ajvečji problem ker se ne sprašuješ nič in ne misliš na nič, še najmanj na zaščito… 🙂 Če nisi sesut in za zaspat, se malo spočiješ, po počitku malo pomuckaš in kaj kmalu si spet zgoraj ali spodaj ;-). Stvar se nadaljuje s kakšnim eksperimentiranjem in spet nekako prilezeš do konca. In če imaš zareš čas in si še vedno kolikor toliko spočit se potem spet spraviš gor ali dol ali zadaj 😉 V tej tretji fazi pa moški po običaju lahko zdržimo ure in ure! Na koncu take variante moja zaspi vznak in se ne premakne do jutra 🙂

Pa se ne!

Madonca…tebe bi jaz imela v postli…za take igrice…če toliko vzdržiš…:))

Raje se vprašaj kaj je narobe s tistimi, ki tega ne zmorejo…!

Ok….imaš prav!…..

Tudi jaz bi, če bi me eden tkole obdelal, kren, mater, da res!

Hehe, verjamem! Ampak jaz bi naslednje jutro spet zadevo ponovil, ker se mi sicer v hlačah dogaja nemir. Podobno kot kadar dobiš kondicijo… 😉

In kje si? Deleč že ne, ne de, ha ha? Srečna tale tvoja ljuba!

Ma kje, nič novega.
Vse kar slišim, vidim izprobam, če je potrebno izpopolnim in če “pali” uporabljam;)

Nič nadpovprečne sreče nima! 🙂

to je pa skrivnost ki jo izvedo samo moje partnerke

Uhhhhhhhh…. :))

New Report

Close