Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prehlajene ledvice

Prehlajene ledvice

Zdravo mene zanima če je dejansko možno da si prehladišš ledvičke ker je to meni moja stara mama vedno govorila ko nisem melj majčke zatlačene noter v hlače pa me zanima če je to res al je samo mit hvala lp Boris

Čisto možno! meni je ena že odpovedala zaradi burje (živim na obali). Sicer pa je čisto možno da imate v družini tudi kako dedno bolezen skrotum (mumps) v otroštvu in si to prebolel v otroštvu in se ni zacelilo (mumps)

Ja to pa nevem ce je cisto res ali ne, saj sem tudi sama imela botera  šimeka ki je nekoc zmrznil potem ko je sel v mrzlem zimskem veceru v sami majci iz gostije, nasli so ga z zmrzjenimi ledvicami. Zdaj pa ali jr tu korelacija pa nevem

@z vsemi žavbami namazan. To je moj stari psevdonim, katerega že nekaj časa ne uporabljam več zaradi osebnih razlogov. Sicer pa kar ste vi napisali nima nikakršnega pomena, ker je skrotum znanstvena beseda za moški mošnjiček

Očitno so se na tem forumu spet začeli troli. Kar smrdi po njih že izpod vsakega mosta, ki ga človek prečka

Ja sosolki od moje necakinje so nasli njeno babico mrtvo z poleg nje pa tri prazne kozarce cedevite zraven pa se prazna skatlica vitaminskih tablet .. klima na polno … odkrili so da jo je ventilator napihal v ledvice

tale objava je trol tako kot tista od mame ki bi sina poslala v vojsko, vidi se da avtorica uproablja enak slog pisanja

Vitaminske tablete so en larifari. Samo še en produkt več, ki pride v lepih stekleničkah zapakiran kot bombon iz mednarodnih lobijev in korporacij, kot je npr Krka, ki smo jo Slovenčeki nespametno prodali v tujino. Takoalitako so to ene placebo tabletke s cukrom in umetnimi sladili. Če bi hotla sladkorno bi šla jest cedevito na žlico

V bistvu je termin “da si ledviček prehladiš” samo mit, kot je g. Boris napisal v omenjenem komentarju na začetku foruma. To govorijo babice vnučkom, da bi jih prestrašile navadnega prehlada, ker kdo pa ima rad šmrkavega vnuka, ki se ti slini po očiščeni hiši? Nihče.

nam so vcasih stari ljudje pravili da ce dobi clovek fajn dosti vetra v ledvice, bo v prihodnjem letu bogato obrodilq hruska, dandanes pa najbrz ne bi vec delovalo, saj nam v spaniji kuhajo toco in nevihte, nasa mehkuzna vlada s golobcekom pa si ne upa nic reci nazaj, ne evropskih volitvah nam pomaga samo zmago plemeniti

Samski sem

jaz mislim da si se ti v glavo prehladilo. 

Ni res!

Mraz seveda lahko pomaga do vnetja sečil, kamor spadata mehur in ledvica. Tako kot na dihala in višje.

New Report

Close