Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prekrasen vikend

Prekrasen vikend

Pozdravljeni cukri sladki!

Kako ste? Jaz sem odlično, vendar sem vas kar malo pogrešala ta dva dni, ko me ni bilo doma.
Včeraj sem hodila v LJ in sem imela prekrasen dan…sonček me je prijetno grel…nekaj novih stvari za oblečti in obuti sem si nabavila…šla sem nekaj dobrega pojest in pozno zvečer proti domu…
V bistvu sem že komaj čakala, da grem v LJ…ker sem hotela sprobati avto…koliko gre pa kak “leti” pa to… :))) In sem morala čakati, da mu nabijem prvih 3.000 km, potem pa gas po njem :))))
Danes pa sem bila pri babici, pa zvončke sem hodila nabirat, pol sem šla z mojim sladkim kužekom na sprehod…potem pa sva šli z babico na sadno kupo(njami je pasala) :))))
Zdaj pa sem prišla domov in seveda prva misel ste vi…
Kako pa ste vi kaj preživeli vikend? Ste se imeli lepo?

Poljub za vse :***

Poletkec, najprej eno cmoko na lička…
Ja jaz sem vceraj preživela dan v razvajanju, imela sem se lepo…Danes pa v pomladanskem vzdušju, nabirala sem regrat, zvončke in se pustila božati sončku, ja mislim, da sem tudi jaz imela lep vikend, razen ko me je Sprevržko zezal tukaj na forumu, on je namreč tale vikend prav grozno poreden-zoprn…, no nekako tako!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh; Sonček…a včeraj te je dragi razvajal?

Jaz pa sploh nisem vedela da je 8.marec…vedela sem že, samo se ni nihče na mene spomnil 🙁

Razvajala sem se kombinirano, malo sama, malo moja mami-babi, malo dragi in kar nekaj jih je še bilo, ki so vedeli da obstajam.
Žal mi je draga moja, ker misliš, da se nihče ni spomnil nate, poglej že naši moški iz klape so nam vsem “deklicam” zaželeli nekaj lepega in sigurna sem, da je imel lepe misli zate tudi še kakšen-kakšna…, samo, da tega ne veš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pol pa si res preživela lep dan včeraj.
Ja, jaz pa mislim, da če se me tista ena oseba X ne spomni, da se me nihče ne spomni. V bistvu je še vse povezano z njim in to me moti pri sebi. Včasih si mislim, pa klinc…saj lahko brez njega tudi uživam…pol pa se spet vse moje misli usmerijo v njega…

Bo že…

Želim ti lep večer Sonček zlati pa sladko nočko…Jaz grem spat, čeprav je še zelo zelo zgodaj, ampak imam par stvari za premislit in premišljevanje mi gre najbolj od rok v postelji preden zaspim…

Cmoka

Kva ti mene tu dol tlačiš?
A ni že dovolj kje drugje?
poletka,kaj pravi Nino?Pozdravi ga v mojem imenu:Hov,hov!

Včasih moramo kaj sami narediti, podregniti, spomniti, nakazati, da se nekdo spomni na nas ali na kaj drugega, nekateri so res prav štorasti kar se tega tiče, enostavno se ne znajdejo, pa ne nalašč, taksni pac so…mogoče pa je tudi ta tvoj taksen…Pa daj ti pobudo, eno iskrico….in potem čakaj…in nekaj bo, upam, da tisto kar si želiš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

“Kva ti mene dol tlačiš že cel vikend si en drekec pekec, siten…, si kaj moj, je že kaj bolje…dovolj je sitnobe, na eno cmoko za lepo ninanje…;))”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,samo cmok bo premalo!Sem imel včeraj celo inflacijo cmokov,pa zato do tega ne čutim isto,kot bi,če bi bilo kdaj drugič:-)
Sp

grem ninat in ne pozabi, da je moja cmoka nekaj posebnega…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da je?zakaj pa ravno tvoja nekaj posebnega?Pa od žene?In od ljubice?
Hm,bom naredil prioriteto,katera je boljša!
Ampak vsi ob istem času na isto mesto,pol se pa odločim!
lepo spi Sonce moje,jaz najbrž ne bom.
Sp

nooočkoooooo!
jaz grem pa k lubitu v šukco 😉
papa

Da b se ti moja rojakinja ne bi tulk @!#$***!Saj boš mela cajt ves naslednji mesec!
Seveda,lepo se stisni,pa uživajta oba!
Sp

New Report

Close