Najdi forum

Naslovnica Forum Avto.Over.Net Pomoč voznikom v prometu Prekršek po preizkusni dobi

Prekršek po preizkusni dobi

Spoštovani!
Dne 20.01.2021 sem storil prometni prekršek (prekoračitev hitrosti v naselju za 11 km/h) in dobil plačilni nalog 250 € in 3 kazenske točke. Od prej imam 18 kazenskih točk, izrečenih s sklepom dne 27.06.2019. Takrat sem podal predlog za odložitev izvršitve prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja. Mojemu predlogu je sodišče ugodilo, s sklepom dne 08.10.2019, pod pogojem, da v obdobju preizkusne dobe šestih mesecev, ne storim hujšega prekrška in da opravim rehabilitacijski program (v roku šestih mesecev). Oba pogoja sem izpolnil, pogojna odložitev izvrševanja prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja je bila do 17.04.2020.
Zanima me, kaj pomenijo te 3 nove kazenske točke v zvezi z ohranitvijo vozniškega dovoljenja, glede na to, da sem preizkusno dobo uspešno opravil.

Pozdravljeni, to pomeni, da imate 3 k.t. vpisane v evidenco k.t.. Ko poteče dve leti se vam brišejo, nič drugega. Ne smete doseči ali preseči 18 k.t. Lp

****************************************** Luka V. Rupnik, vodja šole vožnje AMTK Litostrojska cesta 40a, Ljubljana 040/310-140, 01/518 13 56 http://www.prvaavtosola.si, [email protected]

New Report

Close