Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Premočna menstruacija in omotičnost

Premočna menstruacija in omotičnost


Potem je to novo, dve leti nazaj je nisem dobila nikjer pri nas. Sem pa v italiji dobila kapsule, nisem vedela da se lahko direkt semena je.

Tole s konopljiko moram pa sprobat.
Hemoglobin ok. No ja, možno pa je, da med menstruacijo upade in potem spet naraste. PO njej, je bil ok.


Potem je to novo, dve leti nazaj je nisem dobila nikjer pri nas. Sem pa v italiji dobila kapsule, nisem vedela da se lahko direkt semena je.[/quote]

Sem brala, da se baje ni dalo dobiti pri nas tega. Sama sem jo prvič kupila letos, semena za čaj. Možno, da kapsule prej primejo. Mislim, da ima to zdaj večina bio trgovin, ker se baje konopljika lahko uporablja namesto popra. Lepo je slišat pozitivne izkušnje iz prve roke.

No, kar 🙂 Fajn je, če se vmes malo tlak preveri, baje da ga zna konopljika malo zvišat.

Kaj pa če si slabokrvna in se nasploh tudi slabo prehranjuješ?

Več o konopljiki lahko preberete na: https://www.soria-natural.si/clanki/kako-konopljika-vitex-vpliva-na-pms-in-plodnost/

Jaz sem imela tudi že dolga leta močno in dolgo M, vsa leta slabokrvna, skos na tabletah ali pa kar intravenozni z železom.
Potem sem dala čez otroke, še dve leti trpela zaradi teh presnetih M, potem pa imela dosti, si sama razumsko opredelila, da je bolje malo kemije vnest v telo, kot vsak M tole trpet in šla na KT (Yaz). In hvala bogu, da sem šla. Sedaj imam M 4 dni, pa še takrat je to za prejšnje razmere blago – kamor s skledico čez dan pridem ali pa recimo 1x vmes spraznim. Bolečin nimam več in končno nisem vsa v preganjavici, da mi ne bo kaj čez šlo. Izboljšali so se mi tudi lasje (manj mastni so), tudi koža je lepša, počutje bistveno boljše.

Kar se mene tiče same pozitivne zadeve in to vzamem tako kot če nekdo vzame tabelete za krvni pritistk, jaz jih pa pač za M.

New Report

Close