Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prepirljiv mož – ni mi do intime

Prepirljiv mož – ni mi do intime

Poročena sva 18 let. Zadnja leta je med nama več grdega, kot lepega iodnosa. Ni spoštovanja z njegove strani. Prepiri zaradi malenkosti, so skoraj vsak dan na sporedu. Mož je pogosto slabe volje. Nežnosti čez dan ni, pogrešam objeme, poljube, kakšno lepo besedo. Vedno težje ga gledam in prenašam. Zvečer si on želi intime, jaz pa ne morem, ker se mi on na en način gabi (upira). Zdaj pa se resno sprašujem, kako nekatere ženske to zmorejo, čeprav ne prenesejo moža? Pravijo, da potrpijo tistih 5 minut, da imajo potem mir. Enostavno jih ne razumem. Delajo preko svojega telesa? Bi ve lahko bile intimne s oartnerjem, ki ni ljubeč z vami?

še mal bi mogu počakat… rano je jebote.

 

Jaz sem se ločila.Po dvanajstih letih.Ker sem bila na istem.Ker.sem ga imeĺa dovolj.Kdio bi to prenašal.

Razočarana gospodinja.

Tvoji občutki in odziv je popolnoma normalen. Koliko mu je v resnici do tebe in kaj mu pomeniš ti najbolje veš. Iz prebranega lahko napišem svoje mnenje, da bolj malo ali celo nič.

Odgovor na objavo uporabnika
razočarana gospodinja, 22.11.2022 ob 05:45

Poročena sva 18 let. Zadnja leta je med nama več grdega, kot lepega iodnosa. Ni spoštovanja z njegove strani. Prepiri zaradi malenkosti, so skoraj vsak dan na sporedu. Mož je pogosto slabe volje. Nežnosti čez dan ni, pogrešam objeme, poljube, kakšno lepo besedo. Vedno težje ga gledam in prenašam. Zvečer si on želi intime, jaz pa ne morem, ker se mi on na en način gabi (upira). Zdaj pa se resno sprašujem, kako nekatere ženske to zmorejo, čeprav ne prenesejo moža? Pravijo, da potrpijo tistih 5 minut, da imajo potem mir. Enostavno jih ne razumem. Delajo preko svojega telesa? Bi ve lahko bile intimne s oartnerjem, ki ni ljubeč z vami?

Kaj ko bi ti baba glupa naredila prvi korak, zakaj bi se on moral sliniti okoli tebe preko dneva , ti se daj ti tišči v njega, zakaj bi on moral vate, pa boš zvečer vsa naspidirana in boš z lahkot sexala.

Dejansko ni problem v tem kar pišeš, ti si se desca naveličala, ogledano imaš že drugo korenino, zakaj pa je desc slabe volje je pa jasno, polna jajca ima, samo to je, tebi se pa itak ne da več z njim dol dajat.

Svoje si dosegla imaš otroke, imaš vse kar si želiš in rabiš, desca že davno ne rabiš več.

Odgovor na objavo uporabnika
sloni letijo, 22.11.2022 ob 06:32

Kaj ko bi ti baba glupa naredila prvi korak, zakaj bi se on moral sliniti okoli tebe preko dneva , ti se daj ti tišči v njega, zakaj bi on moral vate, pa boš zvečer vsa naspidirana in boš z lahkot sexala.

Dejansko ni problem v tem kar pišeš, ti si se desca naveličala, ogledano imaš že drugo korenino, zakaj pa je desc slabe volje je pa jasno, polna jajca ima, samo to je, tebi se pa itak ne da več z njim dol dajat.

Svoje si dosegla imaš otroke, imaš vse kar si želiš in rabiš, desca že davno ne rabiš več.

Strel v prazno.

Kar nekaj nakladaš, 1000 km stran od resnice.Ker NEKATERI moški sčasoma postanejo z leti res tečni.

Ali pa pokažejo prave barve.

Že doživeto.

Odgovor na objavo uporabnika
Takole531, 22.11.2022 ob 07:10

Strel v prazno.

Kar nekaj nakladaš, 1000 km stran od resnice.Ker NEKATERI moški sčasoma postanejo z leti res tečni.

Ali pa pokažejo prave barve.

Že doživeto.

ALi ima to kaj s tem opraviti??

Ne, jaz ne bi mogla biti intimna z nekom, ki si ga ne bi želela. Da bi po trpela tistih 5 minut za mir? Kaj bi me potem ločilo od prostitutke? Razen tega, da bi bila prostitutka samo enemu moškemu? Gre za zlorabo telesa in duše, za nasilje nad telesom in dušo, ki te sčasoma naredi brezčutnega, apaticnega, depresivnega… Jaz ne bi mogla seksat z nekom že če ne bi uživala z njim (beri vsakič doživela orgazma), ker bi se mi zdelo, da prodajam svoje telo oz ga dajem drugemu v uporabo, kaj šele, da bi se mi upiral. Dajte se ženske bolj cenit, no. Nismo več v srednjem veku. Niste posoda za praznjenje moških jajc. Tudi ve ste spolna bitja in pravico imate do užitka in ljubezni.

Hahahah!

…in zdaj si predstavljajte še to, da so moški v povprečju prikrajšani pri zmogljivostih verbalne komunikacije in da nas ženske v povprečju močno prekašate. 😉

intima ni zgolj sex! in vajina je v razsulu, saj se niti ne pogovarjata, niti ne negujeta.. zgolj prepiri in želja po izpraznjenju vate. to ni intima! tipu greš na živce pa nima jajc končat veze. potem pa dela take grde stvari za kar ve, da te prizadane in upa, da boš vezo končala ti. ej, zajebi ga nazaj-boli te kurac zanga in živi svoj lajf po svoje, najd si loverja če češ in naj tip že enkrat najde pogum končat vezo ali pa te začne ljubit.

Če ni ljubezni, nežnosti, poljubov je kot da sexaš s truplom. Če mu ni do tebe, obema naredi uslugo in se umakni iz te veze. Njemu očitno ni do tega, da bi se malo potrudil za vajin odnos. Ti imaš lahko boljši odnos s steno v stanovanju, ta te vsaj poniževala ne bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 22.11.2022 ob 11:09

intima ni zgolj sex! in vajina je v razsulu, saj se niti ne pogovarjata, niti ne negujeta.. zgolj prepiri in želja po izpraznjenju vate. to ni intima! tipu greš na živce pa nima jajc končat veze. potem pa dela take grde stvari za kar ve, da te prizadane in upa, da boš vezo končala ti. ej, zajebi ga nazaj-boli te kurac zanga in živi svoj lajf po svoje, najd si loverja če češ in naj tip že enkrat najde pogum končat vezo ali pa te začne ljubit.

Igzekli!

Ja, tako je treba! Namesto, da bi se vprašala, če je morda pri njej kak vzrok za moževo konstantno negodovanje, se naj raje do konca skrega z njim. :)))))

Moški so narejeni “na knof”. On bi zvečer intimo, kot bi na knof pritisnil in stvari delajo. Intima pa ni stvar za ON/OFF , intima je ves čas, ali je pa ni.

Če bi rad potešil biološko potrebo, naj gre na plačljivi servis, če ni sposoben intime,  naj je ne zahteva potem zvečer za pet minut.

Ampak tega mu razložiti ne moreš, če pa že po kakšnem čudežu razume, se pa ponavadi ne da ustvariti intime na ukaz. Ne moreš na ukaz nekoga imeti rad.

 

Pač ne vem zate, zakaj vse to trpiš. Če nase pogledam, sem dosti lažje samska kot v takšnem zagnitem odnosu, kjer so samo še prepiri. Seveda ti zvečer ni do romantike, če je čez dan do tebe tečen in neljubeč. Kaj pa je drugega za pričakovati. Pač očitno ni več nekih čustev z njegove strani. Se moraš pa vprašat, če ti je v takšnem zakonu še za vztrajat?

Aja, to bi še dodala. Tiste ženske, ki živijo v takšnih mrtvih zakonih in tistih 5 min potrpijo, da dajo noge narazen, bi kamot delale lahko kot prostitutke. Škoda, da si ne umislijo še tega posla, ker bi lahko veliko zaslužile še poleg na ta način.

Ti, ki v takšnem zakonu ne moreš dati nog narazen, vsaj veš, da prostitutka ne moreš biti, ker pač rabiš od odnosa nekaj več in si lahko z nekom intimna samo, če so vključena tudi čustva.

Ne razumem, zakaj je on kot moski sploh s tabo ce ni intime? Kaj ima moski od takega odnosa? Moral bi imeti mosko vlogo, peljati voz naprej in seveda biti tako ali drugace deležen intime. Ne delezen, moral bi jo imeti toliko, da bi se jo moral otepati… Pa ne mislim, da bi en od drugega le intimo dobivati. Ampak on je moski. In ce bo v tvoji blizi brez da bi bil delezen intime, bo samo izgubljal in tudi ti sel vsak dan bolj na zivce. V bistvu ga sploh več ne vidiš kot moškega, kar je razvidno iz tvojega pisanja. On se mora odmakniti (ali pa ti)…povleci v eno smer in tam najti smisel. Ti pa ga bos mogoce spet videla kot zazelenega moskega. Ce bo to naredil in če se privlačnost med vaju ne vrne, potem se bo mogoce prebudila vsaj privlacnost do koga drugega-katere druge. Vajino trenutno stanje pa je mrtvo in ne vodi nikamor.

ne, ne mores. Z nekom, ki me non stop zali, ponizuje ne mores biti intimen.

Odgovor na objavo uporabnika
klkl124, 22.11.2022 ob 11:56

Aja, to bi še dodala. Tiste ženske, ki živijo v takšnih mrtvih zakonih in tistih 5 min potrpijo, da dajo noge narazen, bi kamot delale lahko kot prostitutke. Škoda, da si ne umislijo še tega posla, ker bi lahko veliko zaslužile še poleg na ta način.

Ti, ki v takšnem zakonu ne moreš dati nog narazen, vsaj veš, da prostitutka ne moreš biti, ker pač rabiš od odnosa nekaj več in si lahko z nekom intimna samo, če so vključena tudi čustva.

Problem je le v tem, da se jim to zgodi pri letih 50+ in takrat noben ne more konkurirat 25-letnim prostitutkam.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 22.11.2022 ob 11:41

Moški so narejeni “na knof”. On bi zvečer intimo, kot bi na knof pritisnil in stvari delajo. Intima pa ni stvar za ON/OFF , intima je ves čas, ali je pa ni.

Če bi rad potešil biološko potrebo, naj gre na plačljivi servis, če ni sposoben intime,  naj je ne zahteva potem zvečer za pet minut.

Ampak tega mu razložiti ne moreš, če pa že po kakšnem čudežu razume, se pa ponavadi ne da ustvariti intime na ukaz. Ne moreš na ukaz nekoga imeti rad.

 

tocno tako.

Odgovor na objavo uporabnika
klkl124, 22.11.2022 ob 11:53

Pač ne vem zate, zakaj vse to trpiš. Če nase pogledam, sem dosti lažje samska kot v takšnem zagnitem odnosu, kjer so samo še prepiri. Seveda ti zvečer ni do romantike, če je čez dan do tebe tečen in neljubeč. Kaj pa je drugega za pričakovati. Pač očitno ni več nekih čustev z njegove strani. Se moraš pa vprašat, če ti je v takšnem zakonu še za vztrajat?

Seveda, v takem primeru, ko se ne en, ne drug ne želita poglobiti v lastne napake, je ločitev najboljši izhod iz pat pozicije.

Ljudje so razvajeni. Nikomur se ne ljubi več potrudit. Če smo v letu 2022, bi lahko tudi ženska kaj naredila za njega; ga pocrkljala, objela, pobožala. Nikjer ne piše, da more on to prvi narest. Samo ženske imamo vprogramirano v glavi, da so nam moški to dolžni.

Niso dolžni. Nikjer ne piše.

Prideš sam in odideš sam, vmes pa živi življenje.

Pa ne kompliciraj si ga.

Ostanejo spomini.

In če želiš to, kar misliš, naredi kaj v tej smeri. Fizično. Ne samo v glavi, kako bi kaj moralo bit.

Ti prepiri so, ker se nočeta več prilagajat drug drugemu. Ker ne pogledata izven; da je tisti prepirček nič napram vsemu, kar je lahko lepega. Eden malo popusti, pa se zgladi. Ali ti ali on; ne gre se tu za preštevanje, kolikokrat. Pač malo popustiš, rečeš, da si se hecala, ga malo ljubko uščipneš, pa je. Ne se sekirat zaradi malenkosti in potem tisti spodrsljaj mlet v glavi še cel dan. On verjetno do večera na to že pozabi, pa bi se rad malo poigral. Saj veš, prilagodil se; spustil se nižje. Seveda pa je seks lahko lep za oba.

Intima ni sex. Intima je, ko si lahko z nekom popolnoma iskren in mu pokažeš sebe, pristnega, tak, kot si. Veliko ljudi ni sposobnih intime, le hlače znajo sleči.

Bravo !

Odgovor na objavo uporabnika
Ne, 22.11.2022 ob 12:36

Intima ni sex. Intima je, ko si lahko z nekom popolnoma iskren in mu pokažeš sebe, pristnega, tak, kot si. Veliko ljudi ni sposobnih intime, le hlače znajo sleči.

oh bravo, odlicno zapisano… tudi to se se kako strinjam.

New Report

Close