Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prepirljiv mož – ni mi do intime

Prepirljiv mož – ni mi do intime

Odgovor na objavo uporabnika
laguna124, 22.11.2022 ob 15:16

Moja mi ne da, ampak si vzame  hahaha

A polno denarnico evrov?

Za razlik od avtorice, težje razumem, kako nekdo leta in leta disfunkcionira v nekem odnosu, ki se mu upira/gabi. Pa zraven še ropotanje ‘loncev”. Ko bi bil vsaj tih, da bi se avtorica loh vsaj mal potolazla, da ga ob tišini pa mrbit sploh tam ni. ☺

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 22.11.2022 ob 16:33

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 22.11.2022 ob 11:35

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 22.11.2022 ob 11:09

intima ni zgolj sex! in vajina je v razsulu, saj se niti ne pogovarjata, niti ne negujeta.. zgolj prepiri in želja po izpraznjenju vate. to ni intima! tipu greš na živce pa nima jajc končat veze. potem pa dela take grde stvari za kar ve, da te prizadane in upa, da boš vezo končala ti. ej, zajebi ga nazaj-boli te kurac zanga in živi svoj lajf po svoje, najd si loverja če češ in naj tip že enkrat najde pogum končat vezo ali pa te začne ljubit.

Igzekli!

Ja, tako je treba! Namesto, da bi se vprašala, če je morda pri njej kak vzrok za moževo konstantno negodovanje, se naj raje do konca skrega z njim. :)))))

AHa, ker je skoz kriva zenska za moske prepire ja.

 

Skratka avtorica, prej sem spregledalavprasanje, jaz z moskim, ki ne bi bil ljubec z mano sploh ne bi bila. Ce je proti meni namesto z mano, pol mu ob meni mesta ni. Prepiri so nekoristni, ker ena stran nekaj vsiljuje, druga pa ne dopusa. Ce ni sodelovanja, potem tud odnosa ne more bit.

Jaz sem samo namignil, da naj najprej pomete pred svojim pragom, ali bolje, svoje podstrešje. Če je čisto, potem je zher dec kriv. 😉

Mogoč je pa s tabo tud kaj narobe. A, da bi mu pa ti začela kdaj kaj nežnosti razkazovat pa ne? Vse enostransko. Ni čudno, če tok zvez propade. Sam čakate, kdaj vas bo mož božal, masira.. Da bi pa same kaj pa ne. Sama sem že dolgo časa v zvezi in vem, da samo tako klapa, če se znata pogovorit, drug drugemu izkazovati nežnosti in biti kdaj strpen drug do drugega. Od čakanja ni nič.. Nebo pri tem in tud pri drugem ne.

Imam isti problem,ne razumejo da so to stvari ki zensko tudi vzburijo na nek nacin

Tega nikoli ne bom razumel, tudi v dobrih odnosih, ko se od partnerja pričakuje, da se prepusti za sex, samo da ugodi drugemu.

Očitno nisem za ta svet.

 

 

Kot pri večini starih zakoncev … ni spoštovanja, ni negovanja, ni topline in veselja. Ničesar ni več, razen skupnega premoženja, otrok, navajenosti in družbenega statusa. Kar po drugi strani spet ni tako malo. Situacijo lahko spremeni le bolezen ali razhod, še ena izmed nešetih. Vzami ali pusti. Preprosto kot pasulj …

Odgovor na objavo uporabnika
Frrr, 22.11.2022 ob 14:09

Moski od zenske nima kaj dobiti. In zenska mkskemu nima kaj dajati! Prvic ko mi partnerica nakaze, da mi je dala, leti…je zamenjana. Jaz skrbin, za druzino, za sebe in tudi za njo. Verjamem, da na nek nacin tudi ona zame. To, pa da mi da…joojj…leti skozi okno ob prvi priliki. Nic ne bo ona meni dala. Tega si niben moski ne zeli in to je ponizno. Zenska si me mora želeti! In to bolj kot jaz njo. Jaz pa lahko poskrbim z obnasanjem, da sem dober, mocen in s tem cenjen in tudi zazelen.

Moski, ce vam zenska da, to ne stejte kot intima ali sex. To ni sex. To je telovadba. Podobno kot ce bi sla skupaj plavat.

Tsko kot jaz poskrbim, da sem dober, zazelen moski, tako naj zenska poskrbi da bo zazelena, dobrega izgleda in zenstvena. To je nekje minimum, da vas sploh v seksualnem smislu povohamo. Prevzamite odgovornost, za vase zivljenje in ne samo krivit moske. V vecini primerov kot sam vidim, ste zenske vsaj toliko odgovorne za a slabe odnose kot moski.

Se popolnoma strinjam s tem zapisom. Ženska, ki da, je za pravega moškega največje ponižanje. Res ljubita se le dva odrasla, ki nimata opranih možganov z lažno katoliško moralo, ki si resnično želita drug drugega, se drug drugemu prepustita in oba uživata. Le to je prava in zdrava ljubezen, ki traja in traja. Karkoli drugega prinese z leti naveličanost, rutino, varanje. Ženske, ki ne uživate v spolnosti, ampak se parkrat na mesec potrudite, da je mir pri hiši, ste pravzaprav prostitutke. Date za materialno varnost, za ugled, status. Jaz nikoli nisem nikomur dala. Vedno to počnem iz užitka. Se preveč cenim in preveč spoštujem svoje telo in dušo, da bi sprejela kaj manj, drugače.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm265, 22.11.2022 ob 20:55

Se popolnoma strinjam s tem zapisom. Ženska, ki da, je za pravega moškega največje ponižanje. Res ljubita se le dva odrasla, ki nimata opranih možganov z lažno katoliško moralo, ki si resnično želita drug drugega, se drug drugemu prepustita in oba uživata. Le to je prava in zdrava ljubezen, ki traja in traja. Karkoli drugega prinese z leti naveličanost, rutino, varanje. Ženske, ki ne uživate v spolnosti, ampak se parkrat na mesec potrudite, da je mir pri hiši, ste pravzaprav prostitutke. Date za materialno varnost, za ugled, status. Jaz nikoli nisem nikomur dala. Vedno to počnem iz užitka. Se preveč cenim in preveč spoštujem svoje telo in dušo, da bi sprejela kaj manj, drugače.

SVeta marija milosti polna

Lol

 

Odličen zapis.

Poroka – zakaj?

@Za Hmmm 265.

Odličen zapis.

Koliko parov je v zvezi iz resnične ljubezni? Okrog 10 %.

Ko ti partner postane samoumeven in ni prave ljubezni, se začne konec. Konec, ki velikokrat traja desetletja. Zato pa je tako veliko zagrenjenih ljudi, ker umirajo na obroke. Životarijo. So lačni ljubezni in topline. Prava Ljubezen je zdravilo za vse.

 

Tipično za današnji svet, pričakovati od drugih, kar sam ne moreš dati.

Odgovor na objavo uporabnika
Školjka864, 23.11.2022 ob 05:42

@Za Hmmm 265.

Odličen zapis.

Ja, res je. Pa tisti ki ga citira tudi!

Tudi mene hitro ni več tam kjer se pogosti sliši “dala” v tem kontekstu. Ali pa “intima” v seksualnem kontekstu, kar tudi ne drži. Kaj je intima je dobro že nekdo zgoraj v temi razložil.

SIcer pa je to, da ne poskrbiš za svoje lastno počutje v odnosu in sam odnos tako da je intimen vedno – izdaja samega sebe, ki se konča z  večanjem oddaljenosti med dvema.

Naj se normalno zacne obnasat – to se lahko sama pogovorita ali pa gresta na terapijo

 

Pred tem se financno pripravi in naredi nacrt za najslabsi izzid.

 

Potem se pa ali loci ali pa delajta na odnosu.

 

Zadnja stvar, kar pa delaj, je to, da seXsas z njim, ko ti do tega ni. ABSOLUTNO NE!!!!!

Resnica.

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm265, 22.11.2022 ob 08:59

Odgovor na objavo uporabnika
razočarana gospodinja, 22.11.2022 ob 05:45

Poročena sva 18 let. Zadnja leta je med nama več grdega, kot lepega iodnosa. Ni spoštovanja z njegove strani. Prepiri zaradi malenkosti, so skoraj vsak dan na sporedu. Mož je pogosto slabe volje. Nežnosti čez dan ni, pogrešam objeme, poljube, kakšno lepo besedo. Vedno težje ga gledam in prenašam. Zvečer si on želi intime, jaz pa ne morem, ker se mi on na en način gabi (upira). Zdaj pa se resno sprašujem, kako nekatere ženske to zmorejo, čeprav ne prenesejo moža? Pravijo, da potrpijo tistih 5 minut, da imajo potem mir. Enostavno jih ne razumem. Delajo preko svojega telesa? Bi ve lahko bile intimne s oartnerjem, ki ni ljubeč z vami?

Ne, jaz ne bi mogla biti intimna z nekom, ki si ga ne bi želela. Da bi po trpela tistih 5 minut za mir? Kaj bi me potem ločilo od prostitutke? Razen tega, da bi bila prostitutka samo enemu moškemu? Gre za zlorabo telesa in duše, za nasilje nad telesom in dušo, ki te sčasoma naredi brezčutnega, apaticnega, depresivnega… Jaz ne bi mogla seksat z nekom že če ne bi uživala z njim (beri vsakič doživela orgazma), ker bi se mi zdelo, da prodajam svoje telo oz ga dajem drugemu v uporabo, kaj šele, da bi se mi upiral. Dajte se ženske bolj cenit, no. Nismo več v srednjem veku. Niste posoda za praznjenje moških jajc. Tudi ve ste spolna bitja in pravico imate do užitka in ljubezni.

Berem in se čudim, kako ste vse profi, ljubezen naj bi bila obojestranska, ko pa tega ni več, potem si ……., ne bom pisal kaj. Nič se ne prazni ” jajc”, to je prostaško mišljenje, ponižujoče,  ne pa ljubezen.

 

Pozdravljeni!

Predlagam, da se temeljito pogovorita in se mogoče celo odločita za družinsko terapijo, čeprav se moški ponavadi temu upirajo, ker imajo premalo jajc, da bi razkopali po svoji preteklosti, kar zna biti zelo boleče. Je pa za prihodnost zelo priporočljivo odvršti okove preteklosti in prepoznati vzorce, ki so ti bili dani že v otroštvu.

Pogovor zdravi, lp.

To je začaran krog, bo treba izstopiti iz njega. Ali ločitev, ali popravilo potrjena odnosa. Mož je zaradi intime slabe volje, vi intime nočete zaradi njegove slabe volje. Vidite problem? Obstaja rešitev?

Najbolj nerazumljiva in grozna beseda, da se partnerju “nastavi”.

NE!

Naj za praznenje uporabi desanko.

Odgovor na objavo uporabnika
Takole531, 22.11.2022 ob 07:10

Odgovor na objavo uporabnika
sloni letijo, 22.11.2022 ob 06:32

Kaj ko bi ti baba glupa naredila prvi korak, zakaj bi se on moral sliniti okoli tebe preko dneva , ti se daj ti tišči v njega, zakaj bi on moral vate, pa boš zvečer vsa naspidirana in boš z lahkot sexala.

Dejansko ni problem v tem kar pišeš, ti si se desca naveličala, ogledano imaš že drugo korenino, zakaj pa je desc slabe volje je pa jasno, polna jajca ima, samo to je, tebi se pa itak ne da več z njim dol dajat.

Svoje si dosegla imaš otroke, imaš vse kar si želiš in rabiš, desca že davno ne rabiš več.

Strel v prazno.

Kar nekaj nakladaš, 1000 km stran od resnice.Ker NEKATERI moški sčasoma postanejo z leti res tečni.

Ali pa pokažejo prave barve.

Že doživeto.

A res? No da bi to vedela se bi ti mogla prvo poročiti. Samo ga ne najdeš a ne? Ti nesposobnica.

Bila v istem vrtincu zgodbe, sva se ločila ker enostavno ni šlo več tako naprej.

JA vav, nej gre v kupleraj spraznit jajca, debil en

New Report

Close