Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PREPROSTE BESEDE

PREPROSTE BESEDE

Treba je mnogo preprostih besed
kakor:
kruh,
ljubezen,
dobrota,
da ne bi slepi v temi
na križpotjih zašli
s pravega pota.

Treba je mnogo tišine, tišine
zunaj in znotraj nas,
da bi slišali glas,
tihi, plahi, pojemajoči glas
golobov,
mravelj,
ljudi,
src in njih veličine
sredi krivic in vojska,
sredi vsega tega,
kar ni ne kruh,
ne ljubezen
in ne dobrota.

Tišine, tišine. Srca samo
naj merjo čas,
kažejo pota.

/Tone Pavček/
————————————————————-

Dobro jutro prijatelji. Ne morem in ne znam drugače povedati, česa vsega včasih človek potrebuje, da pove največ. Tone Pavček mi je pomagal s pesmijo Preproste besede. Naj on pripoveduje danes namesto mene, če mi dovolite. Naj njegova pesem pove, kar povedati želi moje srce.

Lep dan vsem!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro Marija..preprosto POGREŠAM TE JUTRANJE TVOJE POSTE……he ravno ko sem odpirala novo temo za dobro jutro,sem si potiho rekla ohh kje je Marija in tisti njeni lepi jutranji pozdravi…EVo Želja se je izpolnila..YUPIEEEE hej recept deluje..hihihihi Probajte še vi!
Lep dan vsem!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija, pesem, ki pogreje srce na tak hladen dan. Lepo jutro tud tebi in naj ti bo srce napolnjeno z lepimi stvarmi.

Dobro jutro!

Kako je vse to lepo brat ojej..jest bom lužica postala..ojej…
hej tole bo treba zapisovat..tolk lepih misli..lepega pisanja,želj…………………………………………………………………….No ljudje a ni živlenje lepo?!!! CMOKKKK*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lepo je prebrati tvoje jutranje poste:))
ker ne znam tkooo lepo povedat (nimam hitrih prstkov-to bo to ne da)

prlimam enga vezga CMOKA

S.O.S.

There is life an there is living. Life is simple-just yes or no.

In tole bom posredovala nekemu mojemu prijatelju. Naj prebere tudi on !

Mariči, hvala.

Oh, Mariči….hvala ker si me spomnila na ta prelepo pesem.

New Report

Close