Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Presaditev las FUE

Presaditev las FUE

    Zanimajo me vaše izkušnje. Predvsem me zanima, če je kdo bil na Hr. V kliniki Pantovčak in pa pri nas pri dr. Fabjanu?

Po novi metodi se prejme šprico levkocitov, glave ni potrebno več obriti.

Zdravstveni turizem laufa na polno. Jeseni so letala polna obritih, z jodom prelitih glav.

 

Bil pri Fabijanu na razgovoru…pride g.Turk ki se hvali…da sam opravi poseg.gre se jim sam za denar…Fabjan je rekel da za poseg hoče 5000€.Nam sedaj najbližja ordinacija Krek opravljajo posega je turška Vatanmed v Sarajevu…bil tam..top ekipa…

 

 

 

 

 

Opravil poseg v Sarajevu, turška klinika VatanMed. Cena posega 1500 eur za 4000 graftov. Zelo zadovoljen! Priporočam vsem

Pa kdo ve, koliko časa to ostane?

Slišim, da ne prav dolgo

Odgovor na objavo uporabnika
kratek rok menda, 11.11.2022 ob 20:44

Pa kdo ve, koliko časa to ostane?

Slišim, da ne prav dolgo

 

Presajeni lasje ostanejo za vedno.

Samo ne v Zg k Pantovčaku, dela brez anestezije, v bistvu špara z anestezijo, pa tudi prostori bi bili za ogled kakšne zdr.inšpekcije.

 

Bil in opravil poseg pri fabjanu. Cene so bile razdeljene v tri pakete.
a,b in c.

C naj bi bil najdrazji in znasa 3200€.

Jaz vam srcno odsvetujem.

Povejo da ne morejo garantirati 100% pokritosti. Lahko pa garantirajo sprednji del glave 70% in zadnji del glave 60%.

Ce bi videli mojo glavo sedaj po osmem mesecu po posegu,  kako izgleda bi rekli da je sprednji del glave pokrit 40% ter zadnji 30%.

Nateg!

Po osmih mesecih sem se odlocil stopiti v kontakt z vatanmed kliniko ( sarajevo ali beograd)…kjer so mi obojni odgovorili da so mi zelo slabo naredili poseg in ce zelim da glava zgleda kot si zelim bom potreboval se dva posega. ( potem si predstavlajte kako slabo izgleda) …že sam tretma klinike kako ravnajo steboj in si vzamejo cas analizirajo kri, lasišče itd itd. Kar pri fabjanu ni nič od naštetega. Dr. Pride, pobere denar in ga boli UVO( uho) kaksen bos zgledal. Da ne govorim kaksen masaker je na glavi po posegu pri fabjanu medtem ko pri vatamedu prides čist vrez kapljice krvi na glavi. Vidijo se ti vsi grafi…se in se bi lahko nasteval kaj vse ne stima pri fabjanu.

Odgovor na objavo uporabnika
RealLongPrangija, 10.05.2024 ob 00:10

Bil in opravil poseg pri fabjanu. Cene so bile razdeljene v tri pakete.
a,b in c.

C naj bi bil najdrazji in znasa 3200€.

Jaz vam srcno odsvetujem.

Povejo da ne morejo garantirati 100% pokritosti. Lahko pa garantirajo sprednji del glave 70% in zadnji del glave 60%.

Ce bi videli mojo glavo sedaj po osmem mesecu po posegu,  kako izgleda bi rekli da je sprednji del glave pokrit 40% ter zadnji 30%.

Nateg!

Po osmih mesecih sem se odlocil stopiti v kontakt z vatanmed kliniko ( sarajevo ali beograd)…kjer so mi obojni odgovorili da so mi zelo slabo naredili poseg in ce zelim da glava zgleda kot si zelim bom potreboval se dva posega. ( potem si predstavlajte kako slabo izgleda) …že sam tretma klinike kako ravnajo steboj in si vzamejo cas analizirajo kri, lasišče itd itd. Kar pri fabjanu ni nič od naštetega. Dr. Pride, pobere denar in ga boli UVO( uho) kaksen bos zgledal. Da ne govorim kaksen masaker je na glavi po posegu pri fabjanu medtem ko pri vatamedu prides čist vrez kapljice krvi na glavi. Vidijo se ti vsi grafi…se in se bi lahko nasteval kaj vse ne stima pri fabjanu.

 

Prvič slišim, da ima Fabjan pakete. Kdo ti je pa delal pri Fabjanu?

Presadijo ti toliko foliklov za kolikor se zmeniš in seveda moraš imeti dobre lase na odvzemnem mestu. Povejo ceno, en folikel je….in se ti odločiš koliko.

Presajeni lasje ostanejo za vedno, namesto da rastejo vzadaj, jih imaš pol na vrhu glave, folikel je isti, samo mesto je drugo.

Samo k Pantovčaku v Zagreb ne hodit, ta ti presadi še kožo.

Meni je pa fascinantno kako ste sedaj navalili na to. 7 ur bolecin, celjenje, kup denarja

A ni vseeno ce pobrijes in sprejmes?

Predvsem taki, ki vas ze 20 let poznamo brez las

Vsak po svoje samo res ne razumem

Noben ni navalil na to. Za poseg se ne odločiš kar čez noč. Razmišljaš, se posvetuješ, primerjaš, greš na posvet. Če si oseba, ki je na vodilnem položaju, vodiš sestanke, se družiš z ljudmi ni vseeno, da se ne počutiš dobro zaradi pleše, saj imaš skoz občutek, da vsi gledajo tvojo svetlikajočo se glavo. In to potem nažira samozavest, nastop, ko skoz razmišljaš samo o tem. In ni bistvo imeti goste lase, bistvo je, da imaš vsaj malo las, da se glava pod žarometi tako ne sveti. Oseba se takoj bolje počuti. Tuki se gre predvsem za počutje, samozavest, da nimaš občutka, da nekdo skoz bulji v plešo.

Pa poseg ne traja 7 ur in ne boli, saj ti odvzemno in prejeto mesto omrtvičijo. Tudi bolečin po posegu ni. Prejeto mesto se hitro zaceli cca.7 dni in ni vidt, da bi se kaj dogajalo, odvzemno mesto se celi počasneje.

Sorry, ampak vsi skup zgledate,  kot da imate naflancane lase! Vidi se. Poglejte Hrvatiča. Pa ima tip veliko denarja. Naflancani lasje.

Dedci, sprejmite svoje pleše in ne bodite nečimrni kot babe.

Saj ni fora v tem, da kdo ne bi smel vedet, seveda se ve, če si bil prej čisto brez potem pa imas lade, pa čeprav redke. Ampak glava se ne sveti več in ne buljijo več v plešo. In občutek, da glava ni več gola. Pa sigurno te lasje pomladijo za 10 let, bolje izgledaš, bolje se počutiš, ne izgledaš več kot kak bled rakav bolnik.

A imamo se koga tukaj  ki je bil na posegu v Vatanmed clinic Sarajevo?

New Report

Close