Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prevarana v nosečnosti

Prevarana v nosečnosti

Kaj sploh narediti ko si prevarana v nosecnosti? No situacija v kateri sem…naj bi trajalo celotno mojo nosecnost! Edino pravilno vem da je, da grema vsak v svojo smer kljub ze rojenemu otroku…to glava govori, srce pa popolnoma nasprotno

Koliko je star otrok, kakšna je tvoja finančna situacija, kako imaš rešen stanovanjski problem? Kdo vse ti lahko pomaga pri skrbi za otroka itd?

To so izjemno pomembne informacije,  ko si tik po porodu, in sigurno vplivajo na odločitev, kako in kaj, ker mora biti dobrobit otroka na prvem mestu in ne moreš iti živet pod most.

Kar se pa čustev tiče…

Predvidevam, da sta imela s partnerjem med nosečnostjo spolne odnose, medtem ko jih je on imel še z nekom. Veš, koliko spolnih bolezni lahko trajno škoduje in okvari plod?!! Ti dejansko razmišljaš, da bi ostala z nekom, ki mu je bilo za nekaj minut lastnega užitka popolnoma vseeno, kakšne posledice to lahko pusti na vajinem otroku?!! OK, kondomi preprečujejo prenos spolnih bolezni, ampak jih je treba znat prav uporabljat. Tvoj partner to počne? (dvomim). Herpes se lahko prenaša kljub uporabi kondoma…in pri ženskah recimo povzroča raka na materničnem vratu. Kako se počutiš ob tej misli? Ti še vedno srce pravi, da ga imaš rada? Kaj pa sebe? Imaš sebe tudi kaj rada? Kaj pa vajinega otrok?

Guglaj katere vse spolne bolezni so nevarne za plod in kakšne okvare lahko povzročijo! On se ni šel loterije samo z vajinim zdravjem, ampak z zdravjem vajinega otroka. Malo premisli, kakšen človek gre svojega otroka zavestno izpostavljat nevarnosti in kaj to pove o njem sedaj in kak lahko od njega pričakuješ v prihodnje.

 

 

Si si že odgovorila.

Zaslužiš si zvestobo, spoštovanje temelj, stabilne zveze.

Če naj bi trajalo celo nosečnost, je trajalo že pred nosečnostjo. Ko si zapisala zadnji stavek, si morda takrat razmišljala, da bosta vsaj nosečnost ali otrok spremenila njega in bo z varanje prenehal. Poslušaj glavo oz. razum. Ker bo tale namenil več časa ostalim fračam, ko pa tebi, otroku in morda še kakšnemu nadaljnjemu otroku. Ker boš še vedno upala, da se bo ob ducatu otrok s teboj spremenil. Razmišljaj v naprej. Kje boš živela z otrokom, glede skrbništva, preživnine ipd., kar spada zraven.

Srce moraš prepričati v razum. Če te je varal v nosečnosti, v obdobju ko so moški najbolj navdušeni na partnerko, zaljubljeni,  kako bo šele po 20 letih veze, zakona, ko bosta vsa naveličana nad monotonijo. Dosti izzivov bo čakalo tvojega kurbirja. . Tak te bo vedno varal ali pa slej ko prej pustil zaradi ljubice. Srce bo slej ko prej razumelo, da nima prav in da je treba poslušati razum. Življenje sestoji iz odločitev, ti si eno napačno naredila, vzela si kurbirja. Računati na to da bo boljši, je težko, če te je varal v nosečnosti, kaj šele bo… Imata skupno premoženje, kaj lahko dobiš iz zakona? Lahko priskrbiš sebi streho nad glavo? Otrok bo imel oba starša še vedno.

Žalostno in nerazumno je da ima ženska rada ološ od človeka. Ti zdaj raje poskrbi za otroka in v njega preusmeri to ljubezen.

Sem v popolnoma enaki situaciji kot ti… za varanje sem izvedela slaba dva tedna pred rokom s strani te prijateljice… njen zadnji poizkus, da se znebi nekoga, ki ji je v napoto… kakorkoli… tukaj ne boš dobila odgovora, ki bo zate in tvojega otroka pravilen- to boš ugotovila zgolj sama. Priporočam ti kakšno terapijo- se boš lažje spopadla s tem… v kakšni situaciji si, kakšen je vajin odnos, kakšen je bil veš sama in to ali boš ostala ali odšla je proces- ne prenagli se z odločitvijo. Te pa razumem, ampak vse bo dobro 🙏

A si ti pisala pred kratkim, da si noseča in da te vara? Zdaj pa si že rodila? Čestitke.

In ne vem, kaj ti bo to pisarjenje na forumu, a se nisi odločila že zadnjič?

Se mi zdi kot, da nihče nima več pravih prijateljev in potem vsak vse piše na SČ.

Zdaj, če imaš denar in streho nad glavo, lahko greš. Samo boš težko sama vzagajala otroka. Ko bo najstnik, ti bo delal pizdarije. Že v osnovni šoli. Če boš imela novega partnerja, zna bit, da bo še hujše.

Kaj pa partner, se sploh zmeni za otroka? Če si ga bosta samo podajala sem in tja in izkoriščala … boš kot Severina.

Res težka odločitev. Kaj narediti, da bo dobro zate, je v navzkrižju, kaj narediti, da bo dobro za otroka.

Pa kako si zanosila s takim? Si ga premalo poznala?

pa kakšno srce ima ta baba, da ga še vedno vleče k varalici? ali pa je mogoče pomešala organe in je hotela reči, da ji pamet pravi naj gre, pizda pa za kurcem veka?

Odgovor na objavo uporabnika
Ga nimam, 28.01.2024 ob 08:49

Kaj sploh narediti ko si prevarana v nosecnosti? No situacija v kateri sem…naj bi trajalo celotno mojo nosecnost! Edino pravilno vem da je, da grema vsak v svojo smer kljub ze rojenemu otroku…to glava govori, srce pa popolnoma nasprotno

Ne, draga moja. Srce ti govori, da ga zapusti (ne ljubi te, ne spoštuje te, ni zanesljiv, ni tvoja opora, izdal te je v najbolj ranljivem obdobju, zato čutiš bolečino), razum pa, da ostani (kako bom sama vzgajala otroka, bom zmogla? Kako bo s financami? Kako si rešiti stanovanjski problem?). Kar te vleče k njemu, je razum. Srce ti je zlomil.

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 28.01.2024 ob 18:27

A si ti pisala pred kratkim, da si noseča in da te vara? Zdaj pa si že rodila? Čestitke.

In ne vem, kaj ti bo to pisarjenje na forumu, a se nisi odločila že zadnjič?

Se mi zdi kot, da nihče nima več pravih prijateljev in potem vsak vse piše na SČ.

Zdaj, če imaš denar in streho nad glavo, lahko greš. Samo boš težko sama vzagajala otroka. Ko bo najstnik, ti bo delal pizdarije. Že v osnovni šoli. Če boš imela novega partnerja, zna bit, da bo še hujše.

Kaj pa partner, se sploh zmeni za otroka? Če si ga bosta samo podajala sem in tja in izkoriščala … boš kot Severina.

Res težka odločitev. Kaj narediti, da bo dobro zate, je v navzkrižju, kaj narediti, da bo dobro za otroka.

Pa kako si zanosila s takim? Si ga premalo poznala?

Ni nujno, ce bo sama.

Zmore, sama!

Bolje, kot da ji bo on delal doma pizdarije in se gonil okrog. Takrat bo šele otrok Bogi.

 

Naj čimprej gre, dokler je otrok se mali. Tipa naj pa uvozi za preživnino.

Ma tip ni vreden da ga pes poščije

baraba debilna.

Upam, da ti bo vsaj pomagal finančno, če je že drugače kreten.

Grozljivo. Poišči si pomoč. Če je mogoče, pojdi domov k staršema…prosi ju za pomoč.

ČAsi so težki, vse ful stane….vso srečo.

Na otročka misli…objem.

Sama da bo težko vzgajala otroka? Če bo imela glavo na pravem mestu, ne bo noben problem.Jaz  sem ostala sama  s tremi! Vse je zrastlo, vse se je normalno obnašalo, vsi trije v službi, dva imata že družino, tretji partnerko in v hiši sta.Vse se da, če se potrudiš in greš po pravi poti naprej.Tudi partnerja imam Krasnega!

Ne, ne, imata da sta skupaj do otrokovega 18. leta da mu data otrostvo kakrsno si zasluzi

ŠE EN DOKAZ KAKO STE BABE PRTEGNENE, DA IMATE S TAKIMI TIPI OTROKE MEDTEM KO JE VELIKO DOBRIH MOŠKIH DANDANES SAMSKIH, KER JIH NE OBRAJTATE IN VAM NISO VŠEČ ANE…PRAV VAM JE

Če je srce bolj glasno od razuma, ga pa poslušaj. Ampak dobro ga poslušaj, res pozorno. Povedalo ti bo, da je v njem več ljubezni do otroka, kot do tvoje varalice. In da imaš otroka tako rada, da mu ne privoščiš življenja polnega prepirov in nezaupanja med njegovima staršema. Povedalo ti bo, da nimaš časa se ukvarjati s partnerjem, ki mu dol visi tako zate, kot za otroka, ker sicer ne bi varal, ampak si sedaj mama in moraš poskrbeti za tisti majhen sveženj, ki te tako potrebuje. Ne zamujaj dragocenih trenutkov z otrokom s tem, da gledaš skozi okno, kdaj bo prišel, ter brskanjem po telefonu, ter tuhtanjem, kam je šel, s kom je šel….. Sedaj je tvoja edina naloga  ljubiti otroka in se truditi zanj.  Vse to ti bo srce povedalo, če mu boš le hotela prisluhniti. Povedalo ti bo, da tega človeka nočeš za partnerja. In če mu boš prisluhnila, ti ne bo žal. In če ti že razum govori zapusti ga, pa ti to pove še srce, potem je to pravilen odgovor. Koliko bo otroka imel rad on in koliko se bo zanj potrudil, je njegova stvar in se ni treba tebi s tem ukvarjat in ga prosit.

Financno sem stabilna to sploh ni ovira, on pa itak nima nic…racunanik in avto to je vse kar je njegovo. Stanovanje je moje (javni najem ampak sem jaz glavni najemnik).

Spolne bolezni jah…sem mu takoj rekla koliko spolnih partnerjev je sploh ona imela in da bi bilo pametno testiranje, itak da pa ni razmisljal nic..vec kot ocitno iz njegovih dejanj.

to pa je blo grdo od njega, res.   ampak tudi nosečince varajo, brez skrbi. visoko noseče. brez skrbi.  tako, da ne spet samo na moške.

Kako lepo je biti samska samička. Iti zvečer spat brez, da te nekdo, ki bo preko tvojega telesa razširil svoje gene naprej takole izda in zarije nož v hrbet. Preveč horror zgodb z moškimi sem prebrala, slišala, videla.

Prav ti glava pravi. Pri srcu bo težje samo čas ti bo pomagal da to sprejmeš. Res je grozno da morate mamice ki ste komaj rodile čez take stvari. Že tako imate preveč dela z otrokm in svojim telesom, ki se postavlja nazaj. O čustvih da sploh ne govorim. Pot ne bo lahka bo pa prava in ustvarila si boš novo in boljšo vezo zase in za otroka. O tem ni dvoma. Na žalost se iz takih situacij največ naučimo. In tak partner ki vara bo to delal naprej. Govorim iz izkušenj, ne zapravi let z napačnim ti bo žal. Vse boš zmogla, samo sprejmi pomoč prijateljev in bližnjih pa naprej.

Pojdi.

Odgovor na objavo uporabnika
Grozljivo, 28.01.2024 ob 09:31

Koliko je star otrok, kakšna je tvoja finančna situacija, kako imaš rešen stanovanjski problem? Kdo vse ti lahko pomaga pri skrbi za otroka itd?

To so izjemno pomembne informacije,  ko si tik po porodu, in sigurno vplivajo na odločitev, kako in kaj, ker mora biti dobrobit otroka na prvem mestu in ne moreš iti živet pod most.

Kar se pa čustev tiče…

Predvidevam, da sta imela s partnerjem med nosečnostjo spolne odnose, medtem ko jih je on imel še z nekom. Veš, koliko spolnih bolezni lahko trajno škoduje in okvari plod?!! Ti dejansko razmišljaš, da bi ostala z nekom, ki mu je bilo za nekaj minut lastnega užitka popolnoma vseeno, kakšne posledice to lahko pusti na vajinem otroku?!! OK, kondomi preprečujejo prenos spolnih bolezni, ampak jih je treba znat prav uporabljat. Tvoj partner to počne? (dvomim). Herpes se lahko prenaša kljub uporabi kondoma…in pri ženskah recimo povzroča raka na materničnem vratu. Kako se počutiš ob tej misli? Ti še vedno srce pravi, da ga imaš rada? Kaj pa sebe? Imaš sebe tudi kaj rada? Kaj pa vajinega otrok?

Guglaj katere vse spolne bolezni so nevarne za plod in kakšne okvare lahko povzročijo! On se ni šel loterije samo z vajinim zdravjem, ampak z zdravjem vajinega otroka. Malo premisli, kakšen človek gre svojega otroka zavestno izpostavljat nevarnosti in kaj to pove o njem sedaj in kak lahko od njega pričakuješ v prihodnje.

 

 

Ti Si pa konkretno anksiozna kar se zdravja tiče.

Zakaj dvomiš, da zna njen partner uporabljat kondom?

Omg eni ste res adijo.

Ja varal enkrat, varal vedno. Moje mnenje.

New Report

Close