Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Preveč je bilo…..

Preveč je bilo…..

;P

O dobro jutro ljubezen moja! Seveda že na vsezgodaj afne guncam, če pa tebe iščem tukaj gor. Je bilo težko te dni, ko sem stalno mislila nate, pa nič ni bilo iz tega.
cmoooook

Kaj misliš? Tudi jaz se nimam kaj sekirati, ker bi se čez praznike preveč najedla.:))) Sem bila tudi jaz na dieti.:))

Dobro jutro in Lp.

Dobro jutro. Sem že mislila, da so to jajčka tako obtežila, da še nisi vstal.:))

Že srce,že sem aktiven,jajkčka se pa zopet polnijo:-)Pa tvoja?je že na “delavni temperaturi”:-))

:))) Veva o čem govoriva…

To je pa lepo slišat!
Tudi jaz sem velikokrat razmišljal kakšen tatoojček imaš nad ritko, sploh pa kakšno tamalčko imaš

V petek mu jih je deklca navila:-)))))

Saj, midva kar razmišljajva zdaj ko še lahko, ker imam občutek, da ko bova enkrat skupaj prišla, ne bo časa za razmišljanje.:)))

“Že”???? Kdaj pa ni bila?

:)) Jap!

:-)))))))))))

Poljubčka!

Bi bilo sedajle lepo okusiti vročino in slasten sok tvojega vulkančka:-)))

🙂 mmmmmmm, paše. Še prosim, sem jih tako pogrešala te dni!
cmoooooooooook, cmooooooooooook

🙂 Bi, ne?!! :)))

Bi,le kdo ne bi.Si v krilcu danes?:-))

Oh ja, Ondi, ni bilo treba dolgo čakati na to vprašanje.:)))) Daj se občasno prepusti fantaziji. ,

Jaz sem pa tvojo tamalčko pogrešal:-))))

********** C M O K K K K K *********

Ah lubi, saj sem jo šparala zate, tako da si zdaj spet lahko daš duška!

Zelo velikokrat se prepustim fantaziji s tabo…

Aja? No, pa napiši kakšno.

Si jo ni možek kar naprej jemal???

Želiš sex s dolgo predigro ali hiter strasten poželjiv sex?Kaj ti bi sedajle bolj pasalo razvajanje ali akcija?

Ne. Nisi prebral, da sem bila na dieti? :)) Pa saj veš zakaj sem tu, tako da mi tudi ta veliki prazniki ne pomagajo.:)))

New Report

Close