Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Preveč je bilo…..

Preveč je bilo…..

Ondi, veš kaj bi meni pasala? Da ti ne bi toliko spraševal, da bi imel kaj idej in bi sam napisal kar misliš, da bi rajcalo ženske tukaj gor.

Ok.

Majček moj, pazi da se ti ne posuši:-)))))))

Zdaj ima pa mulček spet noska do tal? Ajej

…Pridem poslovno v tvojo pisarno in zagledam te za pisalno mizo:sijočo od energije,sexipilno in res si bila paša za moške poželjivwe oči.Imela si oprijeto belo bluzo,skozi katero so nemirno gledale napete prsi in bradabilčke.Izgledalo je kot,da ti je premajhna,kljub temu,da si imela odpete tri gumbe in se je zelo dobro videl tvoj sexi vrat in pol napetih joškic.Tvoje popolne noge si imela prekrižane in globok razporek krila ti je odkrival sexi nogei so jih krasile črne mrežaste žabe.Takoj se mi je pogled ustavil na tvojih sexi privlačnih točkah.To si opazila in se mi nagajivo nasmejala ter noge še bolj dvignila tako da sem videl še sexi črne čevlje s visoko peto.Pogovor je nanesel na poslovno sodelovanje in seveda med pogovorom sem te zapeljivo opazoval tvojo sexipilnost.Zaželel sem si ljubkovanja tvojih nog,stegen,gležnjev…Prsti leve roke so se nagajivo znašli v obeh luknjicah,druga roka ti masira napeto zadnjico.Vsah gib obogatiš s privlačnim vzdihom in stokom…Poželjiva energija obeh je bila neustavljiva.Z jezikom sem ti dražil ščegetavček,ter obe luknjici,z rokama ti gnetel prsi.Posadil sem te na pisalno mito in oba sva nasajala ,kot da se nama nekam mudi.Strast je bila močna,neustavljivaNabijala sva se divje,tvoja mokra pohotnica je kar požirala mojega živahnega korenjaka.Obema je začelo prihajati,želel sem,da nama pride hkrati in skoraj nama uspe.Vrhunec je božanstven,ti se zvijaš,ječiš in vzdihuješ od užitkov,jaz te zalijem s svojim sokom….in ravno končava ,ko zazvoni telefon in posli gredo svojo pot.

Pazim, pazim, saj mokra je…:))))))

Uf, hitro si ti s posla na sex preklopil.:)) No, saj počasi pa bo.

Skrajšana verzija.

:))) Zelo skrajšana. Začetek obetaven, samo s takim začetkom, bi se do zaključka kar vleklo in vleklo.:))

uuuu, moja moja ….

samo tvoja in mokra tudi samo zaradi tebe!

Včasih na delavnem mestu je hitrost ključnega pomena.

Kako rad te besede berem! Hvala princeska!

Pišem ti samo resnico, tako da ti bo ob meni vedno lepo. :))

Saj vem da je samo resnica ljubica, hahahahaha

Dvomiš? Ajajaj, Kir, res me še ne poznaš.
cmok Zdaj je pa tvoja princeska žalostna, ker ji nič ne verjameš.

Glavno da mi verjame da jo ljubim!

Še enkrat preberi. Jaz sem žalostna, to je pa kar ok?!! Seveda ti verjamem, da me ljubiš, samo ti meni ne verjameš. 🙁

Vse ti verjamem najdražja moja! Zato se kar lepo smejčkaj
Cmokca!

:)))))))
cmok, cmok

Vidiš kako malo je potrebno, da je tvoja Majči spet nasmejana in zadovoljna.:)

Ja zlata moja! Jaz bi bil pa najbolj če bi ta trenutek lahko držal tvojo najlepšo!

:)) Lahko si! To sem pa res ponovila že prevečkrat, ampak še enkrat. Odločitev je tvoja.

ja, samo šapo stegnem in že jo držim:-)))))))))))

Ja, skoraj tako. Samo moraš imeti res dolgo šapo.:))
Medi moj::)))))

New Report

Close