Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Preverjam PCT, danes hudo, danes starejse krumpaste poslala ven

Preverjam PCT, danes hudo, danes starejse krumpaste poslala ven

Ker jim je potekla QR kida za drugo cepljenjenje in niso s seboj imeli potrdila ali  kartoncka s vpisom 3.odmerka. Eni niso hoteli potem zunaj na hiter test, ampak kar sli iz trgovskega centra ven in domov. Ne morem povedat, kako mi je bad ! Stari, pocasni ljudje, bogi. Preprecitev vstopa. Kaj le bo jutri!

Odgovor na objavo uporabnika
Pcttt, 09.02.2022 ob 21:47

Ker jim je potekla QR kida za drugo cepljenjenje in niso s seboj imeli potrdila ali  kartoncka s vpisom 3.odmerka. Eni niso hoteli potem zunaj na hiter test, ampak kar sli iz trgovskega centra ven in domov. Ne morem povedat, kako mi je bad ! Stari, pocasni ljudje, bogi. Preprecitev vstopa. Kaj le bo jutri!

se huje… upaj, da se ne bo sel kdo zaradi tega tretjic spiknat in umrl ali dozivel kakršnekoli pisledice zaradi tretjega pika.

Odgovor na objavo uporabnika
wrd659, 09.02.2022 ob 22:03

se huje… upaj, da se ne bo sel kdo zaradi tega tretjic spiknat in umrl ali dozivel kakršnekoli pisledice zaradi tretjega pika.

Zunaj piše, da je obvezna maska, izkazanje PCT in osebni dokument. Ti ljudje danes so imeli samo napačno, že pretečeno kodo. Lahko bi take posameznike tudi spustila noter, a žal je lahko nekdo med njimi tud inšpektor, ki preverja delo varnostnika pri vhodu. Zadnje čase jih mrgoli, pridejo pa kot skrite stranke, šele čez čas se izkažejo z izkaznico. Položnice ne tvegam.

Odgovor na objavo uporabnika
Pcttt, 09.02.2022 ob 22:19

Zunaj piše, da je obvezna maska, izkazanje PCT in osebni dokument. Ti ljudje danes so imeli samo napačno, že pretečeno kodo. Lahko bi take posameznike tudi spustila noter, a žal je lahko nekdo med njimi tud inšpektor, ki preverja delo varnostnika pri vhodu. Zadnje čase jih mrgoli, pridejo pa kot skrite stranke, šele čez čas se izkažejo z izkaznico. Položnice ne tvegam.

vsak po svoje… jaz bi tvegala poloznico in se nanjo pritozila… ze zdavnaj je sodisce povedalo, da nepreverjanje pct NI PREKRSEK… nihce ti nic ne more… ti kot oreverjevalec bi to veliko lažje naredila…. saj ce ti delodajalec nalozi preverjanje ti pac vprasas človeka ce izpolnjuje pct… preverila si… in to je to… ce oride kdo in ti zacne tezit, da moras skenirat itd.. vzames poloznico in se pritozis… dobis odgovor da to ni prekrsek, ger tega v nobenem zakonu ni in mirna Bosna… in imas čisto vest… tako bi jst… sem za spoštovanje zakonov in varovanje zdravja … samo ko neumnosti, ki so jih izmisli oblast nimajo nobene veze z varovanjem zdravja in po trgovini smejo setat ljudje, ki trosijo virus 3x cepljeni, celo potrjeno bolni pa imajo kodo in trosijo virus… ob talih dejstvih bi imela jaz tako popolnoma cisto vest… ne bi je pa imela v tem primrru, z mislijo, ce se gre kdo zaradi mene cepit in dozivi posledice, samo zato ker sem ga jaz vrgla iz stacune… to je moje mnenje

Okoli Velike noči naj bi se sprostilo.

Ukiniti pct….TAKOJ❗

Avtorica, imaš prav, da se držiš pravil in v tem ni problem. Problem imaš v tvoji glavi. Sama veš zakaj.

Spravila si se na stare počasne. Diskriminatorno!

Ko gledam mlade sploh ne vem kaj bi  z njimi, komaj se premikajo, počasni, sedijo na pločniku, v avtobusu se sesede kot vreča krompirja na sedež. So  kot živi mrtveci.

Preverjaš drek. Preden ga poješ.

New Report

Close