Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek previdno….

previdno….

* zajček
previdno ti dones okoli letaj – zajček – da ti ušeska ne odpihne;-) ko tko pihaaaaaaaa
P.S.
čbelca je verjetn že na varnem – zajči nč bat – čas za packanje YEEEES

*mariči
previdno ti dones
z božanskimi občutki da te senti menti ino kakšne globoke učke ne odnesejo pre-daleč…. In pol kaj bi mi brez tebe-uboge srote:(

*barbara
previdno ti dones:
– z muzko – da nam ubogim tlačanom novjo še kakšne dark- šefi dons usekal (let the music play :)))))))))) )
z dežjem – da nov kakšnih poplav;-) mokro-o.k. poplave-Noop

*saško
z nostalgijo – da nov saškoV votrok na kšno dark idejo pršu;-)
s kroatarji – k so že tko na auf na “pošlihtano” mejo za ljipu našu

*severnica
previdno ti dones
s komentarji – najprej odpri uči pa ornk preber pol pa jezik stegni
s papirji – da nov kšn poniknu

previdno dons tudi vsi ostali prebivalci gmajne, veter dela džumbus:)))

zunaj je dež in zunaj je veter – nekdo med nami je……………………..

Star…pa previdno, no !

star ni prov nč kareful – je bolj slon v trgovin s porcelanom doooons:)

zato pa namesto OPOZORILA MODRIH ANGELOV moje nežno in bojazljivo previdno……………. Nkol ne veš kje te sreča čaka:)

je severnica plačala enmu dons kazen – too much speeedy:(

koker ga ni odpihnil;-) Ni bla prov nč STAR ampak STRAšno sitna in mrko gledala, v svojo empti denarnco…

zajček me ni prov nč opozoril – jo je hitro pobrisal…… verjetn k čbeli.

in ker smo zvezdavke prjazne smo hitr spacale previdno…….

če gdo dons tele moje neumnosti kej razume?!

A si srečala uno kanto od smeti, al kaj?

jaaaaa – koko si vedu:)

severnica se za danes poslavlja – dokler še lahko gleda – se spokam v pičipokla in grem spat – preden zadrnjoha kar v službi ali pa kakšno neumnost ušpiči. lepo nočko!

VSEM CMOKA ISKRICO CMOKA

Zajček je mislil preudarno, da je severnica v rumenem gradu na varnem. Kje za boga milega se mi je sanjalo, da jo boš odrajžala ven v takem tornadu. Na, zdaj pa imam. Od danes dalje dobiš vsako jutro vremensko napoved tuki gor, da ja spet ne bo kaj narobe. Joj !
Ja, kaj si pa dala uniformirancu denar ? Ne smeš takoj pristat na to, pogumno se moraš upirat, zavijat z očmi in na koncu omedlet. Bo ti zajček pomagu !

zajči moooooooj – varna pa varna – z mojim spanjem pa tudi nič
a sem se zbrihtala (glavo v mušelj + klic botra meseca- pa je blo)

ja zajči sej sem ga milo gledala jest in podmladek a sem molto prekoračla hitrost in mi je useku reees miloo kazen-kaj mu je pa druzga ostalo ko je vidu eno nebogleno zaspano ženšče z velkmi očkiiiiiii, joooj sem bla jezna naseee:))

naa zdej sem kul in budna kot ris in pripravljena na nove zmage….

ampak vozla bom pa doons sigurno bolj počasi.

pa spat grem zgooodaj (pred polnočjo) in bom jutri spet vsa v svojem elementu
(cingljala na nebu-YEES)

dva cmoka+iskrca

P.I.P.

enim res ne bi skodila previdnost …..
….. pa o nataliteti gor al pa dol ……

vedno cuva njenega zajcka!

bzzzzzz bzzzzzzzz – Za domovino – s sexom naprej!

nekdo med nami je… črni peter.. in to je očitno danes naša severnjakinja :)))

Ma ne se sekirat za polcaje.. mene je včeri zvečer, sred Barbarige.. ustavu Hrvatski .. kaj so policaji al milicajci :))) in hotel od mene Osobnu kartu… E, nemam druže.. in tako naprej.. sem se zmahnu in je popustu .. aja bil sem peš :))) Tko da….

Jani ma Hrvatske milicajce vrlo u.. lepoj uspomeni :)))

Joj, čebelica je tuki, bdi nad menoj. Madona, kako me to ampak res razveseli !

Kako mala je nasa domovina, pa tako razlicna glede vremena.. Jezek ni bil do te ure nic dezja delezen, popoldne soncek, pa prekrasen vecer, ki pa ga je res malo motil nadlezni veter, ki je gnal oblake sem in tja.. Ampak luna je imela danes vseskozi ta dolgo luc uzgano.. Tko.. Lepo noc Tjavendan! Previdno v postelji, da ne bo kaksne nesrece, predvsem pri nadobudnih, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close