Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri 35ih še vedno brez fanta

Pri 35ih še vedno brez fanta

lahko bluzite kukr čte, ampak ženska more zgledat, ene so naravno lepe ene si morajo pomagat, jebat ga tko je in ne govorim o toni ličil ker jaz takih žensk niti ne pogledam. In ženska, ki je sama sebi všeč verjemte bo tudi meni, pa spet ne govorim o narcisoidnih, izumetničenih kurah. Jaz osebno ne poznam nobene ženske, ki da nekaj nase, se zna zrihtat in da je zaprta tako močno da jo nihče ne šmergla. Oziroma sploh ne poznam ženske ki do 35 ni imela tipa. Nekaj je hudo narobe.

Suham sem že, tako, da to sem že storila oz. sem vedno bila suha. Lase kot sem že napisala, sem imela že dolge, kratke, srednje, trenutno imam spet dolge. Frizerka pravi, da imam super lase.
Če smo že spet pri teh petkah, parkrat sem jih probala in se počutila obubno, niti pod razno nisem zaradi petk in super seksi cotk koga privabila. Nič ni koristilo mučenje v takih cotkah in obutvi. Sprobano, neučinkovito, zato ne vidim razloga, da bi se še naprej mučila v takih oblačilih in obutvi. Zato se še naprej raje oblačim in obujem tako kot mi je fajn.

Ta punca je itak…..mah brezveze, ker je pametna ku stu matr, pa naj bo, in naj bo srečna sama s seboj in svojo prelestno in edinstveno pametjo.[/quote]

Si ti mogoče kaj pametnega napisala razen par žalitev?

Kolikrat naj še povem, da ti nasveti ne koristijo? Vse sprobano in ne koristi. Kaj res ne razumeš?
Po tvoje se moram torej obleči in našemiti tako kot ti praviš, tako, da se bom počutila neprijetno, in neudobno in potem bodo tipi letali za mano?
Ja pa ja. Sprobano in zelo neučinkovito.
Ja tudi ličit sem se probala in je bilo res zelo zelo mimo. Noben tip ni zato z mano letal, ker sem bila v oblekci, petkah in naličena. Edino neudobno mi je bilo.

Ja, glede na nasvete mon je to narobe, da se ne ličim in menda se grdo oblačim. Kaj več nasvetov pa tule skoraj da ni.

Ženske nobene ne poznam, poznam pa nekaj takih moških.
Vsi ti moški so ali čisti mamini sinčki, ne hodijo v službo, mamico cuzajo za denar ali pa kaki pijančki.
Ženske pa res ne poznam.

Perfektne mone si dajo duška. Rade žalijo, privoščljive so, nasveti jim pa ne sežejo dalje kot do šminke.

35 let si stara kaj ti ni jasno? Tebi so vsi vlaki že davno odpeljali. Takšne stari bi te morale začeti ‘skrbeti’ pri 20ih ne pa pri 35 ko si po naravnih pravilih praktično že skoraj za odpis kar se ‘širjenja genov tiče’. To so tudi leta, ko smo najlepši, da smo pač privlačni za nasprotni spol. Ti si to zamudila zdj bi se pa šla neke nore najstniške zaljubljenosti?! Ljubica v teh tvojih letih ni več veliko norih zaljubljenosti je bolj iskanje partnerja s podobnim mišljenjem, cilji… Če do zdj nisi našla pravega in si brez izkušenj si pač izgubljen primer pa naj te ostale mone tolažijo kokr hočejo. To je resnica ti pa se lahko sprenevedaš po mili volji! Zaprti, razočarani z notranjimi nerzrešeni problemi smo pa več ali manj vsi, splih njastniki, dijaki, študentje pa si vseeno najdejo partnerje, če so vsaj malo normalni. Ti očitno nisi!

P.s. pojdi raje brati kakšno knjigico o princu na belem konju ali pa pač glej telenovle medtem, ko bomo druge sexsale, se predajale radostim in preprekam partnerskega odnosa, družine, otrok.

Ta punca je itak…..mah brezveze, ker je pametna ku stu matr, pa naj bo, in naj bo srečna sama s seboj in svojo prelestno in edinstveno pametjo.[/quote]

Si ti mogoče kaj pametnega napisala razen par žalitev?[/quote]

No, če ti misliš, da je žalitev nekaj, kar ni po tvojem okusu napisano in kjer nisi z eno besedo hvaljena, kako si oh in sploh super, potem ne vem.

Taka si in taka ostani, pa ne jamraj več po forumih in bodi lepa in zdrava še naprej. 😉

Ponavadi dobiš tipa tudi, če si grda, majhna, debela, zatežena s prsti oblike čevapčičev tko da si res nisem mislil, da obstajajo takšne zgube, ki pri 35 še vedno niso bile v vezi. Ti si brezupen primer, hahahahahaha. Podobne zgube kot si sama pa ne poznam tko da ti ne morem povedat kaj vse je z njimi narobe. Sklepam pa da zeloooooooooooooo veliko, bahahahahahahA

Kot sem že napisala, če je edina pot do tega, da najdem partnerja ta, da se moram začeti ličit, bom pa preprosto raje večno samska.
Visokih pet nočem nositi in ličiti se tudi nočem. Torej bo po monosvkih kriterijih še naprej samska.[/quote

Dobro, razumem, da se ne maraš ličiti, pa vendar…poskusi z malo maskare, pa vsaj s tonirano kremo, vazelinom za ustnice. Se ti zdi to tako velika cena za to, da boš morda ravno s pomočjo minimalne uporabe ličil, spoznala partnerja? Da boš nekomu ravno zaradi tega na prvi pogled všeč in bo s tabo želel govoriti, se pogovarjati in bo na ta način lahko spoznal tudi tvoje notranje kvalitete?

Jaz bi rekla, samo da pač nisi našla sebi primernega fanta.
Videz seveda tudi pripomore, ampak tudi tiste nališpane in v visokih petah (nekatere) so v sebi grde in make up za katerim se skrivajo ni cilj. Včasih je potrebno tudi kaj požreti če želiš imeti partnerja in se prilagoditi ker smo si različni, če pa človek nič ne naredi in se ne prilagodi in je trmast da je pač on tak in da se ne bo spremenil, potem pa naj ostane sam. Glej, vsi se moramo prilagajat partnerjem in vedno je bilo tako, tako da če pa nisi pripravljena čisto nič narediti potem boš sama.
Želim ti da najdeš nekoga ki ti bo podoben in srečno.

To pa rabim podnapise :). Koga naj začnem in kje spremljat? Dokumentarec, kje?
Ja, kar sigurno ne oddajam prave energije, če bi jo, ne bi bila večno samska.[/quote]

najprej

utorrent free download
http://en.kioskea.net/download/download-74-utorrent

nato

v google napišeš the secret torrent (lahko se tudi prijaviš na partis)

http://thepiratebay.sx/torrent/3678169/

torrent download

na podnapisi.net, potegneš dol še podnapise

http://www.podnapisi.net/the-secret-2006-podnapisi-p200467

lahko pa tudi prebereš knjigo skrivnost-rhonda byrne

ENERGIJA JE NAJPOMEMBNEJŠA

Poznam. Dve. Zelo so si zelo različne. Ena veliko potuje, sama. Je tiha, pazljiva z besedami, natančna in se ji nikakor ne da kregat. Ko ji nek fant ne ustreza – dobijo se 2x na kavi in še do poljuba ne pride, ona samo tiho reče hm… In se ne oglasi več. Nazven ji nič ne manka. Vsak dopust preživi 20 dni v tujini, gre sama z nahrbtnikom ali kolesom v avanturo. Sami ji nikoli ni dolgčas in se ima preveč rada, da bi se prilagajala in spreminjala toliko, kot se ji je zdelo da bo potrebno. Mislim da je zelo normalna. Na njenem obrazu ne vidiš da še ni imela nikoli fanta. Lasi divje obarvani, oblačila hippy, tetovaže. Tudi drugače jo to ne moti toliko. Pravi, da ko jo bo kdo zamikal, da bo že šlo.

Z drugo nimamo več stikov. Je šla v eno komuno in tam ji je baje fajn. Tudi zelo normalna, vedno nasmejana in glasna, ampak ta del njenega intimnega sveta ne razumem najbolj. Ampak to ni pomembno, pomembno da ga ona razume in da ji tako paše.

Tako ena kot druga imajo normalne starše, sem jih spoznala, in ti so še vedno skupaj.


narobe je,če si nesrečna drugače ne.
vsak dela kar mu paše.
za nekoga je ćudna čenska ki je skoz samska
za druge ženska ki je vsako noč z drzgim
in za nekoga ženska ki ima 10 otrok in vleče le socialno in dodatke

Mislim, da je ta punca klon od Mavrota v ženski obliki. On isto samo jamra, bolj ko mu povemo, kaj mora in kako, bolj se upira. Jasno je, da bo ostal star stric, ona pa stara teta, hudobna in zagrenjena. Nima prav nobene šanse, da kdaj koga dobi, ker je strahotno odbijajoča. Že brati jo je težko, da bi se pa kdo družol z njo, pa ni šanse. Tudi blizu ne bo nikogar, to je jasno.

Super si to napisala! Ta baba je f u k j e n a. Nič čudnega, da je sama. Isto k un mavrični peder.

To je bilo pa prav smešno brat. Men se zdi pa avtorica z moškega vidika kar ok. Vi jo hočete vse spreminjati, spregledate pa dejstvo, da si ona v bistvu res želi moškega, kakor je kasneje napisala. Prvo je v bistvu pisala samo o tem, če poznate kakšno tako, ki je njej podobna.
No, kot moški bi rekel, da preprosto ni j e b o z o v n a, to je kratka, a na njeno žalost kruta resnica. Đabe ji vi nabijate z ličili itd, ni to to. Nekako pa iz njenega pisanja vidm, da si zelo želi moškega in to kot moški spoštujem, ker je danes na svetu čedalje več žensk, ki še same ne vejo kaj si pravzaprav želijo. Tako, da kar se mene tiče punca niti ni v razmišljanju tako napačna. Drugo so pa telesne mere in izgled, ki verjetno redko kateremu moškemu pade v oči.
Kakor koli avtorica. že zarad iskrene želje, ti želim, da ti kaj uleti….

Naj v svojo obrambo povem, da sem ji svetovala, naj se bolj uredi le zato, ker je povedala, da je njen edini fault to, da ni privlačna, vse drugo je rekla, da je ok – da je v družbi nasmejana, da je dobre volje, da ni izbirčna…. In zunanji videz pač najhitreje popraviš z malo ličil in s privlačnimi (ni treba, da seksi) oblekami.

V življenju sem videla le nekaj neprivlačnih žensk, pa še te so bile take zato, ker se niso prav nič uredile.

Hej brtka!

Upam, da ti vsa ta pisanja ne pridejo do živega! K srcu si vzemi samo tiste odgovore, kateri so prijazni.

In veš kaj ti manjka? Ne rabiš nobene šminke in ne visokih petk, samo nasmeh si daj na obraz in pojdi na sončka in med ljudi!

In imej se rada!!! Življenje je lepo! Nasmej se, vedno in povsod!

In malo poglej okoli sebe, sigurno se nedaleč vstran od tebe skriva moški, ki si ravno tako kot ti želi partnerja, pristopi k njemu in ga povabi na pijačo!

Pa z ničemer se ne obremenjuj! Življenje je veliko prekratko, da bi se obremenjevali s tem, kaj mislijo drugi!

Po tvojem pisanju sodeč si zelo zrela in v redu oseba.

Oglasi se kaj, lahko si izmenjave tudi maile, želim ti, da zasiješ v vsej svoji lepoti!

Teja

Brtka, iz tvojih odgovorov je videti, da si pametna, zrela in razgledana, predvsem pa ženska z veliko čustvene inteligence. S tabo kot osebo ni prav nič narobe, prej obratno, mislim, da ni veliko takih kot si ti. Življenja se obračajo na tisoč načinov, tvoje se je pač tako. Če do zdaj nisi imela partnerja, še ne pomeni, da ga ne boš srečala v prihodnje. Še zdaleč nisi edina, pri kateri se je tako zapeljalo, pa so čisto normalne punce. In fantje, poznam oboje. Si poskusila s spoznavanjem prek spleta? Tam si lahko vzameš čas in se z nekom že dodobra spoznaš, preden se odločiš za zmenek. Marsikater par se je že našel na ta način.

Nikar pa se ne obremenjuj s tem, ali imaš fanta ali ne. Bolj pomembno je ali obstaja kdo, za kogar bi si želela, da bi bil tvoj fant. Fant samo zato, da je, ni neka dodana vrednost v življenju.

Verjemi da prijazen, nasmejan obraz dela čudeže. Ampak tak obraz pride samo od notranjega zadovoljstva, potem lahko žariš navzven in to je magnet.
Ne rečem, da tudi sicer urejena ženska bolj pade v oči, vendar 100 x spedenana pa kislega obraza tud ne potegne. In ja, poznam nekaj punc, ki se ne oblačijo po modi, niti sexy, niti nimajo make upa, vendar žarijo od notranje lepote. So vesele življenja.

pri meni, ki sem se tud imela za grdo račko, je naredilo klik, ko sem se odločila, da si res želim partnerja – človeka, ki me bo imel rad, na katerega se bom lahko zanesla, s komer bova skupaj gledala v prihodnost… prej zaprta in precej zavrta oseba (vedno znova sem si govorila, kdo bi mene grdo račko hotel), sem postala pravi magnetek 🙂

Moškim je videz pomemben. Vsaj od začetka. Potem pa vsaj, da se od časa do časa lepo urediš, ko gresta na primer ven.
Pa morda ni toliko pomembno, da si lepa po naravi, temveč da se trudiš biti ženstvena in da to izžarevaš.
Lahko si ženstvena tudi v nizkih petkah, lahko si ženstvena tudi v bolj športnih oblačilih.
Priporočam ti vizažistko Manco Manselj, ki bi te naučila hitrega vsakodnevnega ličenja.
Pred več kot 15 leti sem bila pri njen in je rekla, da moram nujno neopazno vsak dan korigirati obrvi, in to res delam vsak dan. Ker je to pač moja pomankljivost.
Važno je, da se oblečeš tako, da poudariš svoje dobre strani in prikriješ pomankljivosti. In da uživaš v svoji ženstvenosti, da se počutiš dobro, da se počutiš privlačno, da si dovoliš, da uživaš, ko te opazijo.

Se pa sprašujem, zakaj zavračaš, da bi se ličila in lepše urejala? Ali podzavestno hočeš dobiti brezpogojno ljubezen, biti ljubljena takšna kot si? Običjano takšno brezpogojno ljubezen dobimo od matere. Za partnerstvo je pa treba daj – dam. Moški ceni, če se urejaš za njega. Vsaj jaz tako mislim.

Avtorica:

Mislim, da si napisala svoj problem (to v bistvu sploh ni problem) bolj zato, da bi videla splošno mnenje, ali je sploh normalno, da si samska. Mislim, da ti nič ne manjka. Sprašuješ zgolj, če ljudje to dojemajo, kot normalno. Veš, kaj pravim: Seveda je! Zakaj pa ne? Zakaj pa bi morala biti vezana? Mislim, da če bi šla zdaj na zmenek z nekom, ki ni nevem kaj, bi si rekla: Pa kaj je meni tega treba? In točno to je zanimivo. Veš, koliko žensk je dnevno pretepenih s strani partnerja? Bi se raje postavila v kožo pobožne žene, ki pospravlja, pere, lika, služi moškemu, kot da je njen bog? Eee, bolje svoboda, kot to. Pa ne mislit, da zaničujem ženske, ki so žrtve. Vsaki želim, da se osvobodi nasilneža. Pa se nekatere nočejo, ker se bojijo biti samske. Ti si pogumna, sklepam da skrbiš zase bolj kot marsikatera druga ženska.

In ja, za nasilne komentatorje. prov slabo mi je ob vaših zlobnih komentarjih. Najbrž trpite neznosne muke, da se izživljate nad nekom, ki mu SPLOH NIČ ne manjka! Jaz sem vezana, ampak zame fant ni bog. In ni rečeno, da jutri ne bom spet samska, čeprav nama je čisto fajn. Če se bo kaj spremenilo, bom ravno na istem, kot ti avtorica. In ni me strah. Ravno tiste ženske, ki zaničujejo samske, so v strahu da jih bo partner pustil, se ga oklepajo kot pijavke, samo da ne bi bile same.

Življenje je tvoje, delaj kar te veseli, bodi sama sebi všeč. Jaz imam zelo rada lepe obleke, visoke pete, krila in zanimive najlonke, redko hodim okoli neurejena. Ukvarjam se s športom, jem dobro hrano… Poskusi vse, kar je bilo morda so sedaj nedosegljivo, za kar morda nisi imela moči. Sanjaj, sanje ti nihče ne bo ukradel, pa še uresničijo se lahko!

Se strinjam z italijanko. Če ne zgledaš dobro, se nihče ne bo obrnil za tabo. Razen, če si extra simpatična in gobčna, kar pa po telem tvojem pisanju nebi rekel. Mislim, da nisi pripravljena storiti popolnoma ničesar, da bi popravila stanje. Poslušaj že zaboga ženske, ki ti svetujejo, da se malo zrihtaš. Če so to pogruntale te na forumu, to ti govorijo sodelavke, ti pa ostajaš najbolj pametna in ne poslušaš nikogar. Če boš uporabila malo črne barvice za oči in pudra še ne boš pocestnica! Živiš pri starših, hodiš redno v cerkev? Pojdi raje v kako planisko društvo, obleči ene oprijete pohodniške hlače (ki so mimogrede zelo udobne) ali pajkice, majčko na trakce, v koči spij kako pivo in gas! Pa ne čuvaj svoje češplje, kot, da je sveti gral. Noben, najmanj pa bog (ki mimogrede ne obstaja) ti ne bo dal medalijo za nepoškodovan himen, ko boš imela 80 let.

New Report

Close