Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri 35ih še vedno brez fanta

Pri 35ih še vedno brez fanta

Ok … če dobivaš od povsod feedback, da si grda, potem očitno nekaj ne delaš prav. Mogoče ne hodiš k pravi frizerki, ki ti ne zna narediti prave frizure za tvoj obraz. Jaz sem se tudi nekaj let matrala od ene do druge frizerke, ampak je bil rezultat porazen. Potem sem pa dobila eno, ki me res zadane v nulo in s pravo pričesko se počutim fantastično.

Glede garderobe. No … praviš, da si zadovoljna s svojo garderobo. Ok. Saj ne rečem – doma sem tudi jaz v udobnih oblačilih in me prav boli k*** kako zgledam. Ampak ko grem ven se pa vseeno rada poštimam … tako da izpostavim svoje atribute … in se počutim res sexy. Pa ne iščem partnerja, ker ga že imam. Ti pa baje bi si rada poiskala partnerja, ampak resnično pa se ne bi niti malo potrudila in dala nase kake sexy legice in mal bolj dekoltirano majčko, da bi pritegnila malo pozornosti. Ben … če je tako, potem boš očitno ostala tetka. Ampak potem ne iskat nasvetov na forumih, če jih nočeš.

Draga moja, jaz govorim o ličenju za fitnes, ki ni opazno… samo zakrije nepravilnosti, kapiš? Takega ti gotovo ne boš opazila, ker žal nimaš izkušenj o ličenju.

Sama se pa strinjam s tabo – nikoli ne bi pustila prodajalki, da me obleče, imam sama dovolj smisla, bolj kot ona.. Se raje ne spominjam, kaj vse so mi že svetovale prodajalke…. njim je bistveno samo, da ti prodajo nekaj modnega, ni pa bistveno zanje, kako ti pristaja….

Brtka, žal čarobne palčice, s katero bi ti pričarale fanta, nimamo, naših izkušenj in nasvetov tudi ne upoštevaš, zato v bistvu nimam več kaj povedat.

a to je vse kar zmoreš?

daj, spusti se z vrvice…daj si duška! pusti zver v sebi na plano!

moški se palijo na take ženske: polne strasti, življenja, seksepila, temperamenta…sive miške pa so tam, saj veš kje….

Več frizerjev sem že menjala.
Kam pa naj bi šla sexy oblečena? V službo? Saj se mi bodo smejali, če pridem v legicah in globkoem dekolteju. Na športanje se oblečem športno.

Angelikadate, tvoji nasveti so se zožili na ličenje, je res. Torej en nasvet, ki ga ne želim upoštavat.

Italijanka, ne da se mi več s tabo pričkat. Uživaj.

za razliko od tebe, bom jaz tvoj nasvet upoštevala in še naprej UŽIVALA 🙂

Daj, ne poslušaj teh čudnih mon.
Vse nališpane hodijo okrog in se imajo za lepe.
Ne nasedaj takim nasvetom.

No … odvisno kje delaš. Jaz se oblačim entoliko sexy tudi za v službo. Ne pretirano, ampak toliko da se počutim v redu. Pa imam drugače bolj tehnično delo. 🙂

A pa ti ne hodiš nikamor drugačm kot v službo in na šport? Ja buh se usmili. Še jst ob treh otrocih si privoščim na vsake par mesecev izhod s pupami. Pa pejdi malo u lajf. Upam, da imaš vsaj kako prijateljico, da jo pocukneš s sabo.

Aja … pa še to vedi. Ne oblačiš se zato, da dobiš moškega … oblačiš se zato, da se TI počutiš sexy, privlačna, fantastična, …. In ko se boš TI počutila tako, te bodo tako videli tudi ostali.

bugnavilla, pri nas se v službi oblačimo v kavbojke. Seksi oblečene ni nobene.
Nimam prijateljic. Ne žuram.
Hodim na šport, kino, gledališče, predavanja, na faks, na tečaje.
Jaz se oblačim zase, torej udobno, oblečem se tako, da se dobro počutim. Ampak v tistem, kar se jaz dobro počutim, očitno drugim ni ok.

Al si:

lezbika
nuna
mavrična princeska

brtka: tebi se na daleč vidi, da si samo jaz, jaz in še enkrat jaz. Nisi pripravlja sprejeti nasvete, vzameš jih kot žaljitev, provokacija. Nisi pripravljena na kompromise po vsej verjetnosti si pa še ena tisith resnih zateženk, ki so milo rečeno čudne nosite se pa kot manekenke. Hvala Bogu, da si samska. Bogi tip k bi te mogu porenašat.

en tip, si mogoče prepbral moje vprašanje in zakaj sem odprla temo? Zakja nisi odgovoril na temo, če si prebral?
Če te kdo označi za lezbiko, za zgubo in tako naprej, to ni žalitev? Zame je.
Na kater kompromis nisem pripravljena? Naštej?
Hm, nosim se kot manekenka v kavbojkah in brez ličil? Zanimivo.
Hvala bogu, da si samski.

šajtrga, hvala za tvoje nasvete, so zelo koristni. Ti je lažje, ko si zlila svoj zapis na net?

V glavnem vsi, ki pišete toliko o tem, da ne sprejemam kompromisov, da ne sprejemam nasvetov.
Kje ste pa dali nasvete, ki jih ne sprejemam?
Vedno pridemo samo do tega, da sem zavrnila ličenje in visoke petke. Torej ali ste dali samo ta dva nasveta ali pa lažete, da ne sprejemam nasvetov.

Uf … nč … očitno za vse kar ti predlagamo dobiš izgovor zakaj ne. Torej nima smisla. Si res kot ženska verzija Mavričnega viteza. 🙂

Glej … očitno nočeš več biti sama. Se pravi hočeš spremembo v svojem življenju. Ampak če hočeš spremembo, se boš morala tudi ti malo spremeniti, prilagoditi … pa ne samo načim oblačenja, ličenja, … ampak tudi način razmišljanja. Iztočnic kako do doseči si dobila malo morje. Sedaj se pa odloči.

Pa ne si misliti, da pišem v prazno. Sem bila tudi jaz leta nazaj siva miška. Noben me ni opazil. In sem se vedno spraševala zakaj?? In potem sem gledala slike … posnetke … in sem ugotovila zakaj!! Ja buh se usmili no … saj sem bila kot dark lady. In potem sem se začela smejat … se oblačit bolj živahno in zapeljivo … pa s fanti sem začela malo koketirat. In od takrat naprej se ni manjkalo več fantov, ki bi mi “dvorili”. :))))

Joj, kak trop avš tule. brtka je še dobra, da jim sploh odgovarja.

make up pa dekolte – za rešitev problema, ker ni partnerja:))) res, človek ne ve, ali bi se jokal ali smejal:)) res ste na nivoju bebavih holivudskih romanc all ko sandra bullock nase vrže maskaro in se dečko zacopa vanjo, prej je pa še opazil ni. Ma dejte no. Malo odraslosti.

problem partnerstva je zelo kompleksen in seže – brez skrbi – veliko dlje od maskare pa eye linerja. pa dekolteja pa diska pa fitnesa tudi.

brtka – deluješ inteligentna punca, samo zdiš se malce resnobna in malce zaprta. To nima zveze z obleko in petkami. Pravi partner pride, ko je predvsem tebi jasno, kam greš v življenju in temu slediš. Poleg tega ljudje, ki jih pritegnemo, sploh partnerstva, odsevajo naše primarne odnose. kako si odraščala, kakšne vzorce imaš…po navadi pod takimi težavami tiči veliko strahu ali nezaupanja vase, občutek nevrednosti, četudi na prvi pogled ne zgleda tako. Nezaupanja in strahu smo polni vsi – tudi tele gospodične z make up nasveti. Eni se samo malo bolje delajo, da tega ni ter se poslužujejo raznih cenenih trikov. Ravno ženske v svojem obupu, da bojo do zadnjega diha ultra privlačne, se v sebi bojijo, da v njih ni kaj več kot fasada in se reducirajo na ‘hot girls’.

Kot rečeno, problem partnerstva je zelo kompleksna zadeva – morda začneš pri sebi odkirvat, kakšen pogled imaš na ljudi, partnerstva, kakšen vzorec imaš od doma, koliko lastne vrednosti imaš in če si sama postavljena v življenju, da imaš neko svoj smisel in nekaj, kamor daješ srčno energijo, da nekaj delaš s srcem. Ljubezen se ne vname, če je srce zaprto – in to je žal dokaj običajno stanje. delaj kaj na tem, da srce odpiraš, z dejavnostmi, ki so ti res všeč, kjer si lahko kreativna.

Ljudje imamo zaprte srčne čakre – polne ran, razočaranj, četudi se tega ne zavedamo. Rabiš malo strasti v živlnjenju nasploh, ker v tvojem pisanju je čutiti eno vrsto ravnodušnosti, da te nič zares ne pritegne, fitnes, plavanje, tenis to niso ravno srčne zadeve. Odkrij, kje ti ‘zaigra srce’. Pogovarjaj se z njim. Kaj ‘ljubiš’ v življenju. Potem se pritegne partnerja.

Bungavila, npr. kaj rečem ne? Povej konkretno. Glej, če se nobena ženska ne oblači v službi tako kot pišeš, potem bi bilo, čudno, če bi se jaz. V službi se oblačim tako kot je službi primerno. Sicer pa si napsiala, da se naj oblačim kot je meni fajn. Jaz sem zadovoljna s svojimi oblačili, ni to pomembno? Torej upoštevam tvoj nasvet, da sem oblečan tako kot je meni fajn. Oblačim se v žive barve.

Iztočnic nisem dobila malo morje: vse se vrtijo okrog ličenja. Kaj drugega pametnega pa ni bilo.

Hvala. Končno spet en post, ki ni tako plehek. Ki razume zadevo. Sploh tisto o zaprtosti drži. Je pa dejstvo, da mi preko tega, kar pišeš, še ni uspelo it, zavedam se da so tu notri problemi, samo ne vem kako preko njih. Imam veliko dejavnosti, hobijev, ki so srčni, ampak tam ne spoznam ljudi oz. jih spoznam, ampak jih ne pritegnem. v mojih letih pa je tudi samskih že izredno malo.
Nasveti pa seveda so ponavadi le taki kot tile tu gor: naliči se, kaj bolj konkretnega pa ne dobim.

Bi bila pripravljena se fotografirati v oblačilih, ki jih nosiš in tukaj objavit? Seveda lahko glavo odrežeš… me zanima, kako se oblačiš. Praviš, da gre za kavbojke – a kavbojk je več vrst, so zapeljive,so grde….

če

Poleg srčne čakre imaš zaprto tudi tisto med nogami.

Pripravljen sem ti jo odpreti.

do sedaj sem samo brala te poste, zdej ti bom svojo zgodbo napisala, tudi jaz malo čez 30, pred 4 leti in vsa leta nazaj, ja en na sto let me je mogoče pogledal pa še ta mi ni bil prav nič všeč. Potem sem si pa rekla zdaj je pa dovolj, poklicala sestrično, ki je prava mačka in ji rekla. Rabim zunanjo in osebnostno preobrazbo, da bom sploh kdaj kakšnega tipa dobila. Njen prvi odgovor je bil, ja valda, da ga ne dobiš, deluješ dolgočasna. Okej sem rekla kaj storiti. Najprej sva začeli pri videzu, pa če ti je všeč ali ne, tako pač je, ljudje smo vizualna bitja. Dobila sem nalogo shujšat 10 kg, ko mi je uspelo sem zamenjala barvo las in pustila sem si dolge. Sestrična me je peljala po cunje, se spomnim sem takrat zapravila celo premoženje. Nekaj ti povem, se živo spomnim oblekla sem se v oprijete kavbojke na korenčka en luštno srajčko in si nadela pete, minimalno sem se naličila, no maskaro sem že od nekdaj uporabljala, ker imam svetle trepalnice. Počutila sem se kot manekenka, ful sem si bila všeč, ne moreš verjet kakšno energijo oddaja človek ko je sam sebi všeč. No in taka sem šla najprej domov k staršem in mi je oče pri svojih 75 rekel, ja kaj se je pa s tabo zgodilo, sej kar cvetiš, a si zaljubljena. In to so opazili tudi moški, več njih :))) Tok o tem.

Joj, no, nehajte se prepirat in žalit in težit s temi ličili. Brtka, nobenih ličil ne rabiš, če jih ne maraš. Se boš samo še slabše počutila. Isto velja za pete in neudobne obleke. Po napisanem bi rekla, da si mogoče malo premalo družabna, ali imaš pa res smolo z izbiro tečajev, da nobenega od udeležncev ne zanima druženje še naprej. Jaz bi ti svetovala, da še naprej hodiš na tečaje, poiščeš na internetu, kje so kakšne delavnice, ki bi te zanimale, in tam res poskusiš navezati čim več stikov. Če se ukvarjaš s športom, mogoče kakšno planinsko društvo? Daljši pohodi so odlična priložnost za sklepanje prijateljstev. 🙂

Lej putkica, če imaš javen problem, imam pač jaz dodatno vprašanje, morda je kaj na tem, da si morda ena izmed treh, zgoraj omenjenjih?

Očitno si pa itak trablmejkerca in sama sebi na poti.
Na monu se temu reče – nedojebana. 😉

Ne, ne bom objavljala fotk sem gor.
Tema je bila: kako vidite tiste, ki še niso imele partnerjev pa so preko 35. Hvala tistim, ki ste to napisali. Sicer ste večinoma opisali, da so to vzvišene, razvajene ženske, ampak vseeno hvala. Hvala vsem, ki ste odgovarjali na temo.
Tistim, ki ste pa sproščali tule svoje frustracije pa upam, da vam je koristilo, da se sedaj bolje počutite.

No, o tem sem govorila. Samo žal tej punci take zgodbe ne pomagajo…

No, o tem sem govorila. Samo žal tej punci take zgodbe ne pomagajo…[/quote]

Ta punca je itak…..mah brezveze, ker je pametna ku stu matr, pa naj bo, in naj bo srečna sama s seboj in svojo prelestno in edinstveno pametjo.

New Report

Close